2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Az şuna Bi bakın da Keyfimiz yerine gelsin yaa kışlık dışarılık tuluumm
Ya bende simdi onu arastiriyordum google da cok hos duruyor kalın gibi de bende abimlerin aldigi söyle bisey var yeter mi bilemedm yün kundak gibi olanlar onlardan mı alsam

Eklentiler

• 20210904_191637.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 30
Ya bende simdi onu arastiriyordum google da cok hos duruyor kalın gibi de bende abimlerin aldigi söyle bisey var yeter mi bilemedm yün kundak gibi olanlar onlardan mı alsam
Aa kuzum bu da kalın duruyor çok da tatlı ne olcak bu da dışarılık sonuçta varsa alma Bi daha hiç bence ama hevesliyosan al tabi

Tatlım bı kac arkadasım var benım fotografcı son dklarda ne düşünürüm bılmıyorum ama en azından profesyonel makınada cekım yaptırırm var bızde makınadan ne bileyim bakalım ınsallah hayırlısı

Vallaaa aynıı ben kayınvalıdeme gıttık geldık orada kı kanepenin sertlık ayarı bıle bana uymadı mahvoldum oturup kalkmaya calısmaktan bajcede oturayım dıyroum sandalyede vs ayaklar şişiyor bende kendım ıcın erken degıl mı dıyordum demek sızde oylesınız simdi evıme geldım nı ohh cektım hemen kendı kanepe e me uzandım ayakalrım altına yaatıggımı aldım misss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…