2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Al işte aynı şey ya inanmıyorum
Aynılar yavrum hepsi aynı Ay sonunda kontrolum insallah o zaman sorucam ama dr de rahat bi insan normal dedi uzunluguna kapalı sorun yok dedi esimde ondam destek alıyor biraz adam azcık süpheli konussa yerinden kıpırdamaz korkudan da

Keske kendisi dese karsi taraf bozulsa da susar bi yerde ama kendisi demiyor ki bunu

Iyi de aileye gidince yediğimiz önümüzde yemedigimiz arkamizda oluyor biseye el sürmüyoruz ayni şey değil kendini mahçup hissetme .ben kestirip atiyorum eşim bişey deyince geçen de arkadaşının hobi bahçesine gitmek istedi yine reddettim neden yakin gider geliriz dedi bende gun boyu sandalyede oturunca ayaklarim şişiyor dedim hakkatende öyle oluyor bi yere gideyim uzanamazsam ayaklarım şişiyor ve ertesi gün tum gün yatmazsam kendime gelemiyorum size oluyor mu bilmiyorum ama ben bi günü dinlenmeden geçirirsem ertesi gün pert oluyorum

Benim doktorum net konuşmaz hiç bir zaman demek bazı şeylerde işe yarıyor. Aksine göz korkutur. Burun ucuyla eh hadi olur filan der arabaya binmeden bile havalandır bin der yani öyle valla yavrum kimse anlamıyor bir tek yanarsa annem yanar diyorlar ya öyle olmuş dünya. Ben makineye bulaşık için eğilmiyorum kayınvalidem bizde iken kolonyası yerde idi ver dedi verdim elimde tuttum biraz sonra koydum yere tekrar koltuğa oturdum tekrar biraz da peçeteye dökeyim versene dedi kızdım yani eğilmiyorum tamam bir şey olacak diye değil Allah korusun ama anlayış yok ona kızıyor insan

Ben de öyleyim yavrum. Doktora gidip gelmek çok iş geliyor mesela gözüme yoruluyorum

Ben de öyleyim yavrum. Doktora gidip gelmek çok iş geliyor mesela gözüme yoruluyorum
Bilemiyorum belki insanlara abarti geliyordur ama enerjim bu kadar.ayrıntılı ultrason uzun sürdü hastanede fazla kaldım 2 gün hastalandim resmen o yuzden kimse için kendimi zorlamak istemiyorum

Bilemiyorum belki insanlara abarti geliyordur ama enerjim bu kadar.ayrıntılı ultrason uzun sürdü hastanede fazla kaldım 2 gün hastalandim resmen o yuzden kimse için kendimi zorlamak istemiyorum
Eskiden şöyle idi böyle idi diyorlar hep. Keşke eskisi gibi olsa biz de rahat rahat geçirsek sanki sen aksi nazlı imişsin gibi davranıyorlar maalesef

Eskiden şöyle idi böyle idi diyorlar hep. Keşke eskisi gibi olsa biz de rahat rahat geçirsek sanki sen aksi nazlı imişsin gibi davranıyorlar maalesef
Eskisi gibi degil iste hic bisey üstelik ben zar zor hamile kalmışım rahat olamıyorum. Birak nazli desinler boşver eşimin yengesi erkege hamilesin ama ağırsın diyor yani hareketsizmisim ne yapmam lazim acaba takla falan mi açmam lazım günlük yemegimi işimi yapıyorum benim için yeterli gercekten milletin çenesi durmuyor üstelik bu kadina defalarca plesantam aşağıda temkinli davranıyorum dedim halen konuşuyor en sonunda canim tembellik yapmak istiyor ondam böyle davranıyorum dedim haklısın 3 ay sonra tembellik yapamayacaksın dedi

Eski eskide kaldı sen eskiye göre büyüttün çocuğunu şimdi hiçbişe eskisi gibi değil arkadaş Bi işlerine baksınlar bıraksonlar şu lafları ya. Yok ben nazlı da olabilir bu kimseyi bağlamaz senden yardım gelmiyorsa zarar da gelmesin katılma bana kim olursa olsun gerçekten ya

İyi demişsin ah ya bu insanlar

Öyle yavrum haklısın. Zaten hayat zor bir de insanlar böyle

Valla bende oyleym bide git gide ağırlaşıyoruz kalbini kırmak istemiyorum ne desem yapar cok istiyor ama ne hallerle bulduk Allah korusun bisey olsa bunun vicdan azabi düsünmek bile istemiyorum gervekten

Vallahi öyle aglarsa anamız aglar bize keske benimki de öyle olsa hemen herseye hic sıkıntı degil diyor o zamana hemen hemen 27 haftalik felan olacak imsallah belki o zaman azcık korkutur gözünü

Ya bide degecek insanlar olsa icim yanmaz evimde cöpleri yoktur herzaman maddi yük olmaktan baska birseylerini görmedim ama hala esim icin cok kiymetliler ki benim tarafim cırpınır hala bizim icin esimde hala annedir babadır der susar

Kızlarr bu arada bana bi isim degisikligi uyarisi geldi bende sadece sayıları degistirdm haberiniz olsn 5555 oldu ama anlamadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…