2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Eki Görüntüle 2905386 Eki Görüntüle 2905387

Bu Beşiğimiz sonrasında da kullanabilecek gibi

Eki Görüntüle 2905389 Eki Görüntüle 2905390
Gardrop ve şifonyer bebek ürünleri almak istemedim sürekli kullansın

Eki Görüntüle 2905391 Eki Görüntüle 2905393

Alt açma ünitesi sonradan çalışma masası oluyor.
Eki Görüntüle 2905394 Eki Görüntüle 2905395

Bu da çift yönlü yatak ister normal ister ranza
Aldın mı alacak mısın kuzum anlamadım ama iyi günlerde inşallah gardrop ve şifonyeri sevdim baya 🙂

Ben ana kucağını civilden alacam canım hem uygunda fiyat olarak ikiz bebek arabalarında tekli bebek arabalarında olduğu gibi yanında vermiyorlar bu seferde bayağı tuzluya geliyor araba olarakta dün e-bebeğe gittim ibiza prego marka vardı onu düşünüyorum koltukları falan katlanıyo arabaya sığması açısındanda oldukça kullanışlı
Ya ana kucağı dediğiniz şey tam olarak ne ben bunları daha hiç bilmiyorum

Ben ana kucağını civilden alacam canım hem uygunda fiyat olarak ikiz bebek arabalarında tekli bebek arabalarında olduğu gibi yanında vermiyorlar bu seferde bayağı tuzluya geliyor araba olarakta dün e-bebeğe gittim ibiza prego marka vardı onu düşünüyorum koltukları falan katlanıyo arabaya sığması açısındanda oldukça kullanışlı
Bebek arabasını yaza doğru almayı düşünüyorum ayrı ayrı almak niyetindeyim açıkçası tek çıkmam zaten dışarıya. İkiz bebek arabaları nedense kullanımı zor geliyor. Araba işini en sona bıraktım kışın doğacaklar arabaya ihtiyaç duymam hem küçük bebekler açısından iyi değil bence. Puset işte o var kafamı kurcalayan

Ya ana kucağı dediğiniz şey tam olarak ne ben bunları daha hiç bilmiyorum
77D34490-0F0F-45E4-996E-720F0205D81B.png

Fiyat olarakta gayet uygun

Bebek arabasını yaza doğru almayı düşünüyorum ayrı ayrı almak niyetindeyim açıkçası tek çıkmam zaten dışarıya. İkiz bebek arabaları nedense kullanımı zor geliyor. Araba işini en sona bıraktım kışın doğacaklar arabaya ihtiyaç duymam hem küçük bebekler açısından iyi değil bence. Puset işte o var kafamı kurcalayan
Aslında bende ilk başta tek tek almayı düşündüm ama sonra hadi birşey oldu eşim yanımda yer almadı tek başıma yapamam diye mecbur öyle alacam bide yürümeye başlayacaklar bir süre sonra arabada oturmak istemeyecekler hani iki ayrı araba olursa bayağı zor olur diye düşündük dün baktığım model bayağı hoşuma gitti dümdüzde oluyo o yöndende gayet iyi

Öyle yavrum maalesef. İlk başlarda tek park yatak içine yatacaklar ya iyi olur diye düşündüm açıkçası
Bende tek yatakta yatıracam canım başlarda üç ay birbirlerine bir zarar vermezler diye düşündüm sonrada yatağı diğer yatağın olduğu yere alıp ayrı ayrı yatırcam

İşte bak senin ayrı 2 bundan alman daha sonradan iki bebek arabası alıcam ya daha zararlı olucak. Ben bunu çok düşündüm

Aslında bende ilk başta tek tek almayı düşündüm ama sonra hadi birşey oldu eşim yanımda yer almadı tek başıma yapamam diye mecbur öyle alacam bide yürümeye başlayacaklar bir süre sonra arabada oturmak istemeyecekler hani iki ayrı araba olursa bayağı zor olur diye düşündük dün baktığım model bayağı hoşuma gitti dümdüzde oluyo o yöndende gayet iyi
Eğer acil bir durum olursa küçükken biri arabaya diğeri kanguruya. Büyüyünce yürüsünler 😅🤪 bilmiyorum en son bakacağım şey bebek arabası sizden alırım tecrübelerinizi 🙂

Bir diğer konu da reflü yatağımı babynest mi yoksa hiç biri mi 😂😅
Benim ilk aldığım şey babynest oldu bimde ucuza buldum diye aldm ama gereksiz mi olacak sanki emin değilim 😅 reflü yatağı alıcam kesin emzirip direk yatırıyormuşsun gazı mazı da orada çıkıp rahatlıyormuş

Heh bu oto koltuğu olarak da kullanılan dimi. Dediğin gibi ikiz bebek arabalarında bu yok. Sen şimdi ikiz bebek arabası alıp bunu ayrıyeten mi almayı düşünüyorsun yoksa ayrı ayrı busu da içinde olan 2 tane be ek arabası mı
İkiz bebek arabası alıp bunlarıda ayrıyeten almayı düşünüyorum canım
85A21956-DCEF-4368-82E5-240489720D11.jpeg
baktığım bebek arabasıda bu içime en sinen bu oldu

X