2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben de ama bebek kayıp geliyormuş aşağıya 🙄 sevemeyende çok aklım karıştı 😬
11155465273394.jpg

Bunlar sanki biraz daha kullanışlı duruyor. Hatta bazılarında kiraz çekirdekli olanı da var . Gaz sancıları için

Yaa ben de istiyorum ama hatta ikisini de istiyorum olmak ama ısrarla olma diyor. İş yeri metal sektörü zorunluluğumuz vardı olduk bütün dozları ama koruyuculuğu geçmiştir. 3 Eylül de ayrıntılı var tekrar soracağım. Şehirler arası yasak mesela toplu taşımalar aşısız yarın öbür gün ilçeler arası da gelirse mecbur yaptıracağım iki hafta da bir teste gidemem ben. Ben kasım ayında covid geçirdim bağışıklık süremde geçmiştir artık.
Daha önce iki doz varsa 1-3 yıl kadar koruyor diyorlar kuzum belki geçmemiştir. İşte covid in ilk versiyonları gebelerde normal insanlardaki gibi ilerlerken bu zıkkım delta ve süperdelta gebelerde biraz daha ağır seyrettiği için zaten korkuda. Herkesten uzak olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ya çok hantal diyorlar travel sistem diye mi geçiyor ne işte ondan kararsız kaldım cybex pusetlerine bayıldım hem yenidoğan için ergonomik ama aşırı aşırı pahalı yine yıllarca kullansa neyse ömrü sınırlı. Bu bebek ürünleri niye böyle yahu 🙄
Valla benim kullanan arkadasm da ısrarla travel sistem tavsiye etti bunu internetten almam zaten gidip bakmam lazim sürmem denemem lazım

Daha önce iki doz varsa 1-3 yıl kadar koruyor diyorlar kuzum belki geçmemiştir. İşte covid in ilk versiyonları gebelerde normal insanlardaki gibi ilerlerken bu zıkkım delta ve süperdelta gebelerde biraz daha ağır seyrettiği için zaten korkuda. Herkesten uzak olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin canım inşallah. Herkesten uzak dursun şu zıkkım. Ne kötü bir döneme geldik yaa. Ağız tadıyla hamilelikte yaşayamıyoruz hep korku hep panik.

Ya çok hantal diyorlar travel sistem diye mi geçiyor ne işte ondan kararsız kaldım cybex pusetlerine bayıldım hem yenidoğan için ergonomik ama aşırı aşırı pahalı yine yıllarca kullansa neyse ömrü sınırlı. Bu bebek ürünleri niye böyle yahu 🙄
Kuzum ben de hep cybex bakıyorum bebek arabası için de ama dediğin gibi aşırı pahalı ikinci çocukta istediğimiz için sağlam bişey almak istiyorumda bir de mamas&papas bakıyorum ben bebek arabası. Ablam maxi-cosi diye bi marka kullnmıştı yanlış hatırlamıyosam puset mi deniyo bilmiorum elde taşınan şey işte

Eki Görüntüle 2905328
Bunlar sanki biraz daha kullanışlı duruyor. Hatta bazılarında kiraz çekirdekli olanı da var . Gaz sancıları için
Ya işte nedense kafama tam oturmuyor hiçbir ütün bir tane sevdiğim var ama ben alamam alan olursa fikir olsun
92A06CDB-7761-441D-8278-02299C477C28.jpeg

Bunun da sıkıntısı sadece sırt üstü yatabiliyor minnoşlar. Ucuz olsa alırdım ama tek bebek olsa yine düşünürdüm birde iki tane alamam kısa süreli bir şey nasılsa diye

Yok yavrum ben de alacağım hatta bol bol alın diyorlar aslında 😅 Alırdım da annem nevresim filan dikecek dedim müslin de diksene o zaman o ne ki dedi 😂 ya dedim nasıl duymazsın 🤪🤪🤪 dikerim ne olacak dedi. O duymadığı içim ıvır kıvır şeyleri doldurma eve dedi 😂😬 Hazır da alırım belki kuzum. Ya benim kafama takılan bir konu da puset ? Ne marka bakıyorsunuz acaba
Nasıl başka anlamışım 😂😂
Ya ben şimdi tek puset başladığım için hiç bişe diyemem araştırmadım da daha. Sen yaz genele herkes fikir versin bende nasiplenim 😂😂

Oo baya sağlıklı besleniyosun kuzum Allahın izniyle çıkmaz bişey o halde ☺️
O kadar sağlıklı beslenmeye 6 kilo nereden geldi acaba :) İlk zamanlar eşim sayesinde fazla fazla yedim. Bulantı falan da olmayınca rahat geçti.Kilo verdikten sonra kalınca direk depoladı yine kiloyu şimdi daha yavaş ilerliyorum.

Kuzum ben de hep cybex bakıyorum bebek arabası için de ama dediğin gibi aşırı pahalı ikinci çocukta istediğimiz için sağlam bişey almak istiyorumda bir de mamas&papas bakıyorum ben bebek arabası. Ablam maxi-cosi diye bi marka kullnmıştı yanlış hatırlamıyosam puset mi deniyo bilmiorum elde taşınan şey işte
Evet mamas papas da çok güzel. Maxi cosi de güzel cybex bir iki modeli tamamen yatıyor. Yenidoğan için uygun. Çocuk doktorları yenidoğan için puset pek önermiyorlar ama güvenlik içinde şart gibi bir şey olmuş. Maxi cosi de güzel kaliteli imiş o da ucuz değil. Tamamen yatmaması eksi yönü bence ilk aylar için

Bir diğer konu da reflü yatağımı babynest mi yoksa hiç biri mi 😂😅
Ben reflü yatağı alma niyetindeyim. Babynest park yatağın içine hem sığmaz 2 tane hem de reflü yatağı bebek için daha sağlıklı. Ben yenidoğandayken bebekleri küvezlerde hep başı yukarıda yatırırdık ayarlayarak kuzum. Çünkü en rahat ettiği pozisyonlar o

O kadar sağlıklı beslenmeye 6 kilo nereden geldi acaba :) İlk zamanlar eşim sayesinde fazla fazla yedim. Bulantı falan da olmayınca rahat geçti.Kilo verdikten sonra kalınca direk depoladı yine kiloyu şimdi daha yavaş ilerliyorum.
Amaaan verirsinn takma kafanaa 😂 ben dede hiç bulantı yok şimdiden almışım iki kilo ilk üç ay da 😂

Ya işte nedense kafama tam oturmuyor hiçbir ütün bir tane sevdiğim var ama ben alamam alan olursa fikir olsun Eki Görüntüle 2905329
Bunun da sıkıntısı sadece sırt üstü yatabiliyor minnoşlar. Ucuz olsa alırdım ama tek bebek olsa yine düşünürdüm birde iki tane alamam kısa süreli bir şey nasılsa diye
Çok tatlı duruyor avakado gibi . Ama gereksiz pahalı değmez bence. Çok kısa süre kullanacaksa ziyan.

Valla benim kullanan arkadasm da ısrarla travel sistem tavsiye etti bunu internetten almam zaten gidip bakmam lazim sürmem denemem lazım
Hantal bir süre sonra sıkıyor diyorlar tek elle katlanan bir şey bakın travel pişmanlık diyen çok duydum. Arkadaşına yardım eden birileri oluyorsa belki biraz da kişilerin beklentisine bağlı sanırım 🙄 bana göre pratik olması önemli

Evet mamas papas da çok güzel. Maxi cosi de güzel cybex bir iki modeli tamamen yatıyor. Yenidoğan için uygun. Çocuk doktorları yenidoğan için puset pek önermiyorlar ama güvenlik içinde şart gibi bir şey olmuş. Maxi cosi de güzel kaliteli imiş o da ucuz değil. Tamamen yatmaması eksi yönü bence ilk aylar için
Canım işiniz çok zor 2 tane birden alıncak bide valla Allah yardımcınız olsun kardeşim 😓

X