2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim akrep de olabilir canım erken doğum olma ihtimali yüksek olduğu için. Yay Burcu kadınlarını severim ❤️ Kardeşim erkek yay Burcu ama dünya umurunda olmayan bir tip 😅😬 o durumu zor oluyor baya anne babaya
Ooo akrep burcu erkek çapkın olurrr yandınnn yandınn 😎😎 şaka bi yana sağlıklı olsunlarda 🤲 benim kuzenimin ikizleri var iki erkek o kadar birbirine can ve dostlar ki Allahım ayırmasın inşallah hiç bir kardeşi 🥰

Kızlar müslinli battaniye buldum paylaşayım dedim. Sayfadan bir bakın çok güzel desenler var 🥺🥺🥺

Eklentiler

• 82BFAACD-822A-473F-B207-BDB883F20183.png
    82BFAACD-822A-473F-B207-BDB883F20183.png
    525,5 KB · Görüntüleme: 27
Ooo akrep burcu erkek çapkın olurrr yandınnn yandınn 😎😎 şaka bi yana sağlıklı olsunlarda 🤲 benim kuzenimin ikizleri var iki erkek o kadar birbirine can ve dostlar ki Allahım ayırmasın inşallah hiç bir kardeşi 🥰
Şimdi akrep Burcu olan vardır diye yazmak istemedim ama akrepler zor ya 😅😬 orası işin espriside sağlıkla gelsinler inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Amiin yavrum zaten geç yaşta çocuk sahibi oluyoruz inşallah bir birine yoldaş olurlar… 🤲🏻❤️

Şimdi akrep Burcu olan vardır diye yazmak istemedim ama akrepler zor ya 😅😬 orası işin espriside sağlıkla gelsinler inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Amiin yavrum zaten geç yaşta çocuk sahibi oluyoruz inşallah bir birine yoldaş olurlar… 🤲🏻❤️
Aaaman sen de ne geç yaşııı genciz biz dahaaa suss deme 😂😂😂

Kızlarrr ben cıktım cokk şükür 🤲 hersey iyi dedı %90 dedı kalan %10 kısmıda allah bilir bız herseyı göremeyız dedı
Kalp
Beyın
Karın içi organlar
Cınsel organı
Omurgası
El kol ayak bacak
En son kafası dönsun dıe 3 saatte cıktım hastaneden cok şükür bıraz ölçüm aldı
Damak dudak burun ense göz
Dedım napalım hocam saglıgı yerınde olsun da resım cok net alamasak ta olur
Tabı daha net resım alabılseydık ıyı olur du ama napalım dedım
Boy 24,5
Kılo 423