2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Güzel günlerde kullanın arkadaşım çok şanslısın bak yepyeni gelmiş sana herbişeyleriii ben de ablamdan ayırdıklarını alıyorum inşallah 🤲 yaaaa pis dolandırıcılar inşallah alırsın geri ya pislikler dikkat etmek lazım her satıcıya güvenilmiyo maalesef 😅
Maalesefff cok sinir oldumm hırs yaptım yegenıme gotur benı dedım

Ayy durup dururken sinir olmak mı işte sinir olmak sanki peygamber soyundan gelmişler töbe töbe, eşimin akrabaları grupta bana yazmışlar ki senin oğlun olucak bizim içimize öyle doğuyo yaa siz kimsiniz yaa işiniz gücünüz mü yok kardeşim benim çocuğumun cinsiyetinden size nee 😂 ama alt metni okuyorum ben eşimini kuzeninin kızı oldu tek ailede de hep erkek var istemiyolar kız olsun ona bile kıskançlık yapıyolar tee Allahım beni erkek çocuğundan soğutcaklar öyle sinir oldum geldim yaziyım buraya dedim 😂😂😂
benimde kayınvalide sürekli benim içime kız doğuyo kız bence deyip duruyordu (kız olur inşallah demek istiyor 😂) bende sinir oluyodum bebeğim erkek 😂:halay:

Nadiren popişini mi dayıyor kafasını mı bilmem göbeğimin bir tarafında şişlik oluyor😅 dayanamayıp hemen dokunuyorum. Ne kurtlu anamız var rahat bırakmıyor diyordur 🤭😬
Bende aynısını yapıyorum bir taraf yumruk gibi oluyor ekliyorum kaçıyor 🤭🤭🤭🤭🤭
Kuzum bende ufak ufak indirim gorursem veya aaa bu ufak tefek seylerı zatej almam lazımdı guzelmıs dedıgım seylerı alıyorum dıgerlerı bebege tıtresımlı muzıklı salıncak geldı ana kucagı geldı karyola sı da hazır gelıcek hatta gecenlerde komsum bır baktım elınde koca kutu hastane cıkıs takımı ve bornoz setı ıle geldı koku haoseden bez kovası ve bebek cantsaı d a benım kızlar almıslar hedıye benım buyuk kız sımdı amigurumi bebek seti hazırlıyor uyku arkadası isimli emzık ve kapı süsü takım olarak
Benım aldıklarım cıcek sepetınden unıcorn modellı isimli battanıye yastık yaptırdım hastanede kapı süsü felan konsepte uygun olsun dıe gogus pedı chıcco markalı bıberon emzık emzırme onlugu hee bu arada desteklı oturma yastıgı da geldı bırde emzırme yastıgı da geldı ben 1 polar tulum aldım o kadar bakalım
Asıl canımı sıkan sey salona damla model salıncak alıcaktım dolandırıldım hatta okuya bılrnker bı ayetel kursı okursa sevınırım sımdı savcıya gıdıp sıkayet edıcem banka eft iptal ıslemım ıcın gıtmem gerektıgını soyledı 550 tl doppler parası yazık gunah bırde aht ettım sinirden dun sabah agladım yedıremedım kendıme kandırıldugıma opyorum sizi 😘 bırde geldı dıe yazdıkalrım ablam gelınımız vs den gelenler yenı alınma degıl tabı temız kullanıma uygun olanlar 🥰😁
Hayırlı güzel günlerde güle güle kullansın bebiş ins Ayetel Kürsi de okudum ins dolandırıcı cezasını bulur..🤲🤲

Merhaba kızlar ilk buraya yazıyorum 🙂🤭 çıktık Rabbime şükürler olsun rahat geçti hem bebişler uğraştırmadı hem de çok şükür sorun görünmüyor dedi doktorum ❤️🤲🏻🍀 Darısı tüm bekleyenlere 🤲🏻 Ve cinsiyetler konusunda ikisi de erkek🙂 iyi ki bir şey almamışım kız için bir sürü şey beğenmiştim yine de tuttum kendimi ayrıntılıyı bekledim.

Merhaba kızlar ilk buraya yazıyorum 🙂🤭 çıktık Rabbime şükürler olsun rahat geçti hem bebişler uğraştırmadı hem de çok şükür sorun görünmüyor dedi doktorum ❤️🤲🏻🍀 Darısı tüm bekleyenlere 🤲🏻 Ve cinsiyetler konusunda ikisi de erkek🙂 iyi ki bir şey almamışım kız için bir sürü şey beğenmiştim yine de tuttum kendimi ayrıntılıyı bekledim.
Oyyyy adamcıklar geliyooo deseneeee vay vay vayyy 🧿🤲 çok şükür kuzum çok sevindim sağlıklı olsun kız da erkekte birrr 🥰 erkek anası olmak ohh hükümet kadın 😂

benimde kayınvalide sürekli benim içime kız doğuyo kız bence deyip duruyordu (kız olur inşallah demek istiyor 😂) bende sinir oluyodum bebeğim erkek 😂:halay:
Hahah hala mı kabul etmiyoo anlamadım 😂 gene kayınvaliden annen falan yakınlar yanii bunlar dıdının dıdısı çok komik 😂 sağlıkla al kucağına inşallah tosun olsun oğluşun 🤲🧿

Ahh canım nasıl sevindim 🤗🥰 valla burda kırk yıllık arkadaş gibi birbirimize sevinip üzülüyoruz. Gerçekten çok mutlu oldum bin şükür 🧿🧿🧿 darısı biz bekleyenlere de.
İki dünya tatlısı oğlunu sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah 🤲🏻
Kendi Doktorunun tahmini tutmuş mu oldu yani

Aaa masallah cok iyi cok sevindim valla kac dk sürdü simdi tam olarak kacinci haftaydn canım valla darisi bizlerin basina insallah🥰

Oyyyy adamcıklar geliyooo deseneeee vay vay vayyy 🧿🤲 çok şükür kuzum çok sevindim sağlıklı olsun kız da erkekte birrr 🥰 erkek anası olmak ohh hükümet kadın 😂
Öyle kuzum ama moda endüstrisi kızlara çalışıyor 😬 aynen öyle Rabbim hepimize sağlıkla huzurla kavuşmayı nasip etsin 🤲🏻 Hakkıyla yetiştirmeyi nasip etsin 🤲🏻❤️😘

Oyoyyooyyy masallahhh canımm 🤲 rabbımm askerliğini sonra evlılıklerınıde goster sın 🧿🤲🥰

Ahh canım nasıl sevindim 🤗🥰 valla burda kırk yıllık arkadaş gibi birbirimize sevinip üzülüyoruz. Gerçekten çok mutlu oldum bin şükür 🧿🧿🧿 darısı biz bekleyenlere de.
İki dünya tatlısı oğlunu sağ salim kucağına almak nasip olsun inşallah 🤲🏻
Kendi Doktorunun tahmini tutmuş mu oldu yani
Allah razı olsun kuzucum amiiin valla öyle ilk buraya yazdım 😅🤗❤️ Kendi doktorum bir kız bir erkek dedi canım göbek kordonu bacak arasında idi kız dediğinin çok incelemedi zaten de yine de kız diye düşündüm. Perinatolog artık kesin belli organı dedi 😬

canım gözünaydın maşallah sağlıkla kucağına al oğluşlarını 🥰

X