2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Biliyorum kuzum ama başka yatak düşünmediğim için kalite açısından en çok önerilen buydu ondan tercih ediyorum inşallah kullanışlı olur. Bazı ürünlerde hışırtı koku bebek içinde iken toplanma gibi sorunlar oluyormuş. Ondan bunu tercih ettim. Yoksa biraz fiyatlı maalesef…
İnanmıyorum buldum trendyoldaki ile hepsi buradadaki fitat farkı ne öyle. Nerdeyse 1000lira.herşeyi içindedir Bi farkı yoktur inşallah. Yatağını nerden alacaksın. Az bana bak her şeyi sordum 😂😂

İnanmıyorum buldum trendyoldaki ile hepsi buradadaki fitat farkı ne öyle. Nerdeyse 1000lira.herşeyi içindedir Bi farkı yoktur inşallah. Yatağını nerden alacaksın. Az bana bak her şeyi sordum 😂😂
Aynen kız 1000 lira idi her yerde fiyatı iki üç ay önce zaten hem piyasada çok az artık hem fiyatı uçtu 😅 kendi sayfasında da çok pahalı. İçine yatak annem yapacak ince yün. Ben elyaf ürünlerinde yatsın istemiyorum belki pamuk filan olabilir bakmadık daha

Aynen kız 1000 lira idi her yerde fiyatı iki üç ay önce zaten hem piyasada çok az artık hem fiyatı uçtu 😅 kendi sayfasında da çok pahalı. İçine yatak annem yapacak ince yün. Ben elyaf ürünlerinde yatsın istemiyorum belki pamuk filan olabilir bakmadık daha
Ay hadi bakalım yaa. Valla 2.el bakim diyodum belki az kullanılmış vardır ama bilemedim işte

Satıcısı hepsiburada olduğu ve yorumları iyi olduğu için aldım inşallah eksiksiz gelir 🙂 annemlere gidecek zaten sonra bir tane de ben alacağım biraz büyürlerse ayıracağım yataklarını nasipse 🤲🏻 Dört yaşına kadar idare edersem ondan sonra çocuk odası yapacağım

Satıcısı hepsiburada olduğu ve yorumları iyi olduğu için aldım inşallah eksiksiz gelir 🙂 annemlere gidecek zaten sonra bir tane de ben alacağım biraz büyürlerse ayıracağım yataklarını nasipse 🤲🏻 Dört yaşına kadar idare edersem ondan sonra çocuk odası yapacağım
He çifliceksin. 4 yaşa kadar kullancaksan iç yataklarını annen yün yapmasın bence kuzum yün ağır biliyorsun kilo artışı da olunca kapasitesine bakmadım ama aşabilir belki. Hadi bakalım yaa çok heyecanlı şeyler 😊

He çifliceksin. 4 yaşa kadar kullancaksan iç yataklarını annen yün yapmasın bence kuzum yün ağır biliyorsun kilo artışı da olunca kapasitesine bakmadım ama aşabilir belki. Hadi bakalım yaa çok heyecanlı şeyler 😊
Çok ince yapacak kuzum battaniye gibi 😬 aynen yoksa sıkıntı olur taşımada 🙄 biraz büyürse en alta indiririm 25kilo taşıma kapasitesi en altın fermuar da açık kalır kendi girip çıkar ayy inşallah Rabbim nasip eder 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Çok ince yapacak kuzum battaniye gibi 😬 aynen yoksa sıkıntı olur taşımada 🙄 biraz büyürse en alta indiririm 25kilo taşıma kapasitesi en altın fermuar da açık kalır kendi girip çıkar ayy inşallah Rabbim nasip eder 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
İnsan hayallerini detaylandırınca çok heyecanlanıyor yaa

Aaa çok uygun nereye sordun hemen söylemisin Bi bakayım. Ben Bi fiyat duydum dudak uçuklar 😂😂

Hiç korkma kuzum ben de kötü Bi rüya görmüştüm bebeklerimin kötü haberini alıyordum nasıl kötüydü geçmiş zaman diye söylüyorum sen anlatma iyi olmaz derler. Allah hayırlara yazsın diyelim
Aminn Ay insallah öyledir gercekten cok kötüydü

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 kuzum bak batan kaburga kemiklerine iyi geliyormuş 🤭😄
Valla bugün agrisina uyandm hala da agriyor cok ilginc 4.aydan sonra olurmusta bu kadar erken gibi geldi bana bu hareketleei tövbe yapamam😂tek hareketim koridorda 2000 adım😆😆
Watch this story by Online ders 👉🏼DM on Instagram before it disappears.

X