2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydın kızlar bebek kıyafetleri hakkında ne düşünüyorsunuz nereden almalı daha erken ama araştırmak lazım sizede sorayım dedim..🤔

Günaydın kızlar bebek kıyafetleri hakkında ne düşünüyorsunuz nereden almalı daha erken ama araştırmak lazım sizede sorayım dedim..🤔
Günaydnn valla ben genel olarak e bebek ten almayı düsünüyorm hem daha ekonomik hemde daha kaliteli gibi geldi bana ama arada lc den de bakıyorm oralarda iyi civilden arkadasm alisveris yapmisti pek memnun kalmadı

iyi olmana sevindim canım benimde bazen 2gün ileri bazen 2gün geri çıkıyor o çok önemli değil bence kafanı takma dr da iyi konuşmuş zaten inşallah hep güzel devam eder endişeler hiç bitmiyor malesef benimde idrar tahlilde kan çıktı taş olabilir dedi ürolojiye git bol su iç dedi dr görünürde bişey yok ama tahlilde çıktı😏 su içmeyi bi artıramadım ya
Aa geçmiş olsun kardeşim. Günlük kaç litre su içiyorsun? Artırırsan kısa zamanda kurtulursun. Dediğin gibi endişeler hiç bitmiyor

Yaaa merak etmene çok sevindim 😊 bugün kontrolüm vardı doktora gittim şükür iyi haftasıyla uyumlu dedi doktorum ama 4 gün geRi kalmış bebiş birşey olur mu ki 🤔 doktorum gayet iyi konuştu ama biz tüp bebek anneleri hep böyle en ufak şeyde endişe duyacağız sanırım 😊
O çok önemli değil diyor dr.lar iyi olsun bebiş yeterli🧿😁

Yaaa merak etmene çok sevindim 😊 bugün kontrolüm vardı doktora gittim şükür iyi haftasıyla uyumlu dedi doktorum ama 4 gün geRi kalmış bebiş birşey olur mu ki 🤔 doktorum gayet iyi konuştu ama biz tüp bebek anneleri hep böyle en ufak şeyde endişe duyacağız sanırım 😊
O çok önemli değil diyor dr.lar iyi olsun bebiş yeterli🧿😁

Kızlarr napıyosunuzzz 😊
Ben de bugün bunu aldım kızlar bimden. Müslinler bitmiş ☹️ Daha 20. Haftada birşey almak erken geliyor ama 60 tl olunca alayım dedim. İnsan almaya başlayınca hemen doğsun istiyor ya daha çok varr 🤩🤩🤩

Eklentiler

• 9CF22ABD-DA90-4264-839E-B25ACC6DD669.jpeg
    9CF22ABD-DA90-4264-839E-B25ACC6DD669.jpeg
    117,5 KB · Görüntüleme: 47
Kızlarr napıyosunuzzz 😊
Ben de bugün bunu aldım kızlar bimden. Müslinler bitmiş ☹️ Daha 20. Haftada birşey almak erken geliyor ama 60 tl olunca alayım dedim. İnsan almaya başlayınca hemen doğsun istiyor ya daha çok varr 🤩🤩🤩
Güle güle kullanın insallah canım yaa bi yerdende baslamak gerekiyor hem insan motive oluyor valla bakıp rahatlıyorum ben insanlar da valla hemen gelmesini bekliyor demek ki 😊

Kızlarr napıyosunuzzz 😊
Allah'ım sağlıkla kullanmak nasip etsin bir yerden başlamak lazım ben zor duruyorum ama ins bende bir kaç sonra almak istiyorum

Sağol canım inşallah 🤲 Valla insanın aklı hep bebekte oldugu için başka bişey düşünemiyor görünce dayanamadım 🥰 kaç haftalıksın sen
Öyle bende hep bebek koyafeti odası o tarz şeylere bakıyorum😁😁16+6 olduk çok şükür🤲daha cinsiyette öğrenemedim öğrendikten sonra başlarım bende

Günaydnn valla ben genel olarak e bebek ten almayı düsünüyorm hem daha ekonomik hemde daha kaliteli gibi geldi bana ama arada lc den de bakıyorm oralarda iyi civilden arkadasm alisveris yapmisti pek memnun kalmadı
Kızlar İDİL BEBE diye de bir yer var çok kaliteli uygun fiyatlı organik bodyleri falan var bilginiZ olsun ☺️ Carter s , chakra gibi markaların da pamuklu yüksek fiyatlı ama kaliteliler. H&M ve zara, lc waikiki de çoook güzel bütçe ye göre seçenekler var basic zıbın body vs ☺️ E bebeğe ben de bayılıyorum 😍 Biraz araştırdım ben de boşluktan hem de tavsiyeler doğrultusunda 😘

Kızlar İDİL BEBE diye de bir yer var çok kaliteli uygun fiyatlı organik bodyleri falan var bilginiZ olsun ☺️ Carter s , chakra gibi markaların da pamuklu yüksek fiyatlı ama kaliteliler. H&M ve zara, lc waikiki de çoook güzel bütçe ye göre seçenekler var basic zıbın body vs ☺️ E bebeğe ben de bayılıyorum 😍 Biraz araştırdım ben de boşluktan hem de tavsiyeler doğrultusunda 😘
Yaa evet bakılacak cok yer var kendimi cok zor tutuyorum valla 😂

X