2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ben bugun detaylı ultrasona girdim herşey yolunda dedler çok şükür ama henuz 19+2 oldugum için 3 hafta sonrasına tekrar çağırdı. Tam oluşmayan noktalara bakmak için. Size tavsiyem tam 22. Haftada gidin detaylıya. Ben de prof. U arayıp randevu aldı diye erken gitmek zorunda kaldım. Neyseki içim rahatladı biraz çook şükür şuanlık sıkıntı yok. Doktorum da 3 lü ve 4 lü test istemedi benden 2 li yeter dedi
Hayırlı olsun kuzum. 22 yi beklersem eğer bir buçuk ay kontrole gitmemiş olurum 🙄 doktor 20 de git dedi bana. Daha fazla beklemem sanırım. Artık gerekirse yine giderim çünkü ona gitmeden kendi doktoruma acil bir durum olmazsa inşallah gidemem, detaylı sonuçları ile gel dedi.

Hayırlı olsun kuzum. 22 yi beklersem eğer bir buçuk ay kontrole gitmemiş olurum 🙄 doktor 20 de git dedi bana. Daha fazla beklemem sanırım. Artık gerekirse yine giderim çünkü ona gitmeden kendi doktoruma acil bir durum olmazsa inşallah gidemem, detaylı sonuçları ile gel dedi.
Banada öyle dedi doktorum canım 20+2 ye geliyor diger kontrolüm o zaman git o ay bana gelme diger ay gel sonuclarla dedi

Yaa benimki de Allah nasip ederse 20+2 ye denk geliyor beklesem mi biraz daha
Benim şuan 4 hamile arkadasım var dün görüştüm hepsi 22 de gitmiş 20 de bazı yerleri görememiş dr lar. Bugun de detaylı için en uygun hafta 22 dedi bana prof. Size de bilgi veriyim dedim canım. Ben cerrahpaşada baktırdım ücretsiz 💃 ve tekrar gidicem yine ücretsiz ilk defa birşeyi para vermeden çözüyorum 😅

Benim şuan 4 hamile arkadasım var dün görüştüm hepsi 22 de gitmiş 20 de bazı yerleri görememiş dr lar. Bugun de detaylı için en uygun hafta 22 dedi bana prof. Size de bilgi veriyim dedim canım. Ben cerrahpaşada baktırdım ücretsiz 💃 ve tekrar gidicem yine ücretsiz ilk defa birşeyi para vermeden çözüyorum 😅
Valla çok iyiymis para vermeyince insan bi seviniyor valla artk😂

Evet cok ilginc acıbadem de ayrıntılı usg yokmus🙄bi özel muayenehaneye yönlendirdiler
Başka Bi yer yok mu fakülte hastanesi falan Bi sorsan. Yani ben açıkçası çalıştığım yerde perinatoloji uzmanı prof var doktor da önerdi onu açıkçası oraya gitmeyi düşünüyorum. Bizim fakültede de özel muayene ücretleri var ama özel gibi değil tabi

Başka Bi yer yok mu fakülte hastanesi falan Bi sorsan. Yani ben açıkçası çalıştığım yerde perinatoloji uzmanı prof var doktor da önerdi onu açıkçası oraya gitmeyi düşünüyorum. Bizim fakültede de özel muayene ücretleri var ama özel gibi değil tabi
Valla bildigim birisi yok burda devlette radyologlar bakıyor oda 10 dk raporda düzgün birsey yazmıyor bile

Yaaa merak etmene çok sevindim 😊 bugün kontrolüm vardı doktora gittim şükür iyi haftasıyla uyumlu dedi doktorum ama 4 gün geRi kalmış bebiş birşey olur mu ki 🤔 doktorum gayet iyi konuştu ama biz tüp bebek anneleri hep böyle en ufak şeyde endişe duyacağız sanırım 😊
Birsarenur Birsarenur canım nerelerdesin nasıl gidiyor

Valla bildigim birisi yok burda devlette radyologlar bakıyor oda 10 dk raporda düzgün birsey yazmıyor bile
Ozamn mecbur özele gitcekain canım hayırlısı olsun bakalım ama haftasını iyi netleştir de ozamn sonradan olmadı 2 hafta sonra yine gel olmasın az para değil sonuçta yanlış anlama da

Ozamn mecbur özele gitcekain canım hayırlısı olsun bakalım ama haftasını iyi netleştir de ozamn sonradan olmadı 2 hafta sonra yine gel olmasın az para değil sonuçta yanlış anlama da
Dogru diyosun randevu icin 10 gün önceden arayın dediler o zaman gelince bi arayıp sorarim yine de

Kilya Kilya cığım, canım çok şaşırdım yaa. 😳
Tanıdık biri, hem fiziksel hem ruhsal olarak zarar vermiş. Üstelik bi de şikayet etmeyin diyor. Allahım, ne günlere kaldık. 😔
Şikayet etmesen yarın aynısını bir başkasına yapmayacağının garantisi var mı?
İnanamıyorum yaa, cidden aklım almıyor.

Maşallah, yavaştan tekmeleri hissetmeye başlamışsın. 🥰
Zamanı değil diyorsun ama tam da zamanı bence. 😉 Bebişlerin sen üzülme anne, biz burdayız diyor sana. ❤️
Haftaya daha da güçlü tekmelere hazır ol. 🙃

Kilya Kilya cığım, canım çok şaşırdım yaa. 😳
Tanıdık biri, hem fiziksel hem ruhsal olarak zarar vermiş. Üstelik bi de şikayet etmeyin diyor. Allahım, ne günlere kaldık. 😔
Şikayet etmesen yarın aynısını bir başkasına yapmayacağının garantisi var mı?
İnanamıyorum yaa, cidden aklım almıyor.

Maşallah, yavaştan tekmeleri hissetmeye başlamışsın. 🥰
Zamanı değil diyorsun ama tam da zamanı bence. 😉 Bebişlerin sen üzülme anne, biz burdayız diyor sana. ❤️
Haftaya daha da güçlü tekmelere hazır ol. 🙃
Psikolojik sorunları varmış şaka gibi 😅 ülkede zaten 100 kişiden 99 unun psikolojik sorunları var 🤦🏻‍♀️😬 yaşadıkça neler göreceğiz bakalım. Bende hiç bir şey anlamadım.
Ahh sağ ol canım inşallah sağlıkla gelişsinler de daha net hissedeceğim zamanlar gelir. Rabbim hayırlısı ile isteyen bekleyen herkese nasip etsin en kısa sürede 🤲🏻❤️

X