2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Simdilik kullanmıyorm canım ama ben hafta olarak sizden kücügüm ondan olabilir😊
Yok çok da fark yok aramızda kuzum da. Sadece sağ ve sola yatmak zorluyor beni. Belimden sıkıntım da var genelde yüz üstü öneriler bize rahat ettiğim Bi pozisyon va ro yalan oldu zaten de. Destekleme ihtiyacı duyuyorum. Hem de sonradan emzirme için kullanılıyor ya onlardan. Alan var sa nerelerden aldınız diyecektim

Yok çok da fark yok aramızda kuzum da. Sadece sağ ve sola yatmak zorluyor beni. Belimden sıkıntım da var genelde yüz üstü öneriler bize rahat ettiğim Bi pozisyon va ro yalan oldu zaten de. Destekleme ihtiyacı duyuyorum. Hem de sonradan emzirme için kullanılıyor ya onlardan. Alan var sa nerelerden aldınız diyecektim
Diger gruplara bakıyorm da genelde e bebekten alıyorlar bnde hep sag sol yan yatıyorum gece kendimi sirt üstü buluyorm hemen dönüyorm😂

Evet hadi hayırlısı bakalım. Ben de 22. haftaya düşüneyim ozam ağustos sonu yapıyor. Ay bu da gerginlik ha 😂
22 de gidebiliyorsan bence 22 de git canım. Bi arkadasım 20 de gitmiş dr demiş oluşmayan yerleri var 22 de gelmen lazm para verdiği için sanırım bir daha gitmemiş ekstra masraf olmasın diye.

Kızlar destek yastığı falan kullanıyomusunuz uyurken
Ben kullanmak istiyorum cunku sabah kalktıgmda belimin üstündeki kemikler bir batıyor üşütoyrmuyum yoksa belim boşluktamı kalıyor bir türlü çözemedim. Resmen nefesim kesiliyor kemik batmasından. E bebekteki yastıgı alsam boşuna mı almış olurum diyorum bi karar veremedim

22 de gidebiliyorsan bence 22 de git canım. Bi arkadasım 20 de gitmiş dr demiş oluşmayan yerleri var 22 de gelmen lazm para verdiği için sanırım bir daha gitmemiş ekstra masraf olmasın diye.
Ama tabi yaa yazık kontrol randevu gibi yapsalardı bari haklı çünkü çok para bu detaylı ultrason işi

Ben kullanmak istiyorum cunku sabah kalktıgmda belimin üstündeki kemikler bir batıyor üşütoyrmuyum yoksa belim boşluktamı kalıyor bir türlü çözemedim. Resmen nefesim kesiliyor kemik batmasından. E bebekteki yastıgı alsam boşuna mı almış olurum diyorum bi karar veremedim
Ya dediğim gibi onlar sonradan emrirme yastığı kullanılıyor ki ben sonradan da çok çok kullanacağımı düşünüyorum açıkçası

Bem e bebekten aldım canım 109 tllık faydası var daha konforlu oluyor enazından

109 TL mi daha fiyatlıydı benim baktığım. Oluyor dimi yaa. Ben de bakıp alayım bari
Ewet kılıfını yıkadım taktık mısss gıbı elını yastıgın altından gecır sarılarak yat asagosınıda bacak arasına al bu kadar 1 ay ıcınde degısım var paketını atma bem denedım değişir medım

Yaaa merak etmene çok sevindim 😊 bugün kontrolüm vardı doktora gittim şükür iyi haftasıyla uyumlu dedi doktorum ama 4 gün geRi kalmış bebiş birşey olur mu ki 🤔 doktorum gayet iyi konuştu ama biz tüp bebek anneleri hep böyle en ufak şeyde endişe duyacağız sanırım 😊
iyi olmana sevindim canım benimde bazen 2gün ileri bazen 2gün geri çıkıyor o çok önemli değil bence kafanı takma dr da iyi konuşmuş zaten inşallah hep güzel devam eder endişeler hiç bitmiyor malesef benimde idrar tahlilde kan çıktı taş olabilir dedi ürolojiye git bol su iç dedi dr görünürde bişey yok ama tahlilde çıktı😏 su içmeyi bi artıramadım ya

X