2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya cok sevindim canım ne güzel masallahkayimvaliden nasil oldu daha iyi mi evde cok zarar var mi bundan sonra ne yapmayi dusunuyorsunuz bide ayiptir sormasi baska cocugu yok mu
Ağrıları olmaya başladı olay geçince daha çok ortaya çıkıyor tabii. Başka çocuğu yok canım. Haline de çok üzülüyorum evini de taşıyacağız. Zaten kalmak istemiyor. Biz taşınmasını eskiden bu yana çok istiyorduk dinlemediği için kızgınım maalesef. Tatlı tatlı yakınımıza bir yere taşınsa idi şu zamanda böyle bir bela ile uğraşmasaydık keşke diyorum ama Allah tan tabii. Hem yalnız olmasına rağmen sırf düzeni bozulmasın diye yıllarca bizi yollarda harap etti. Yanına gitmemizi istedi işimizden istifa edersek ancak olurdu dediği de. Günlerce yalvardı eşim yollarda harap oldu diye herkes söyledi akraba ailem ben. Ki yakınımda olsa bana daha fazla sorumluluk düşecekti yine de istedim. Şimdi bu yaşadığı ile kahrolduk eşime üzülüyorum hamilelik salgın sıcaklar hastane polis kendi o yaşında yaşadığı korku yani ne gereği vardı. Durup durup üzülüyorum…

Mükemmel bişe buu akşam olunca eşinle de paylaşırsın sevincin katlanarak artar

Gercekten kötü olmus ama buna da sükür zaten dedigin gibi yollarda perisan olmaktansa gözünüzün önünde durur en azından yakın mesafe iyidr bu yasta yapacak bisey yok malesef Rabbim beterinden saklasn

Gercekten kötü olmus ama buna da sükür zaten dedigin gibi yollarda perisan olmaktansa gözünüzün önünde durur en azından yakın mesafe iyidr bu yasta yapacak bisey yok malesef Rabbim beterinden saklasn
Amin canım amin yapan tanıdık çıktı bir de oradan yak. Şikayetçi olmayın diye dolanıp duruyorlar. Huzur filan kaçtı yani. Yine de şükür ki yaralanma ile geçti yoksa daha da kötü olacaktı. İlla ne bileyim düşersin yaralanırsın olur üzülürsün ama böyle olması hele tanıdığı biri olması daha da sıkıntı. İnsanlık bitmiş. Orada bulacağın üç kuruş ile ne kadar süre geçinebilecektin de yaptın vicdansız kaç yaşında kadına. Haberlerde duyduğun şey yaşanabiliyor işte hiç ummadığın yerde hiç ummadığın kişiden. Allah iyi insanlara denk getirsin kimseyi de şaşırtmasın

Aminn gerckten cok sasirdm bide ne yüzle sikayetci olmayn diyorlar Allah ım ya

Ya ne güzel darısı biz bekleyenlerin başına

Nasıl vicdanı el vermişte öyle birşey yapmış ya birde tanıdık yani şimdi nasıl şikayetçi olmayın diyebiliryolat Allah korusun daha kötü şeylerde olabilirdi yani kadıncağıza yazık değil mi o yaşta yaşadıkları ettikleri hangi vicdana sığar ya cidden nasıl bir hale geldik ya böyle olayları duydukça çok üzülüyorum heleki birde tanıdıklardan yana olunca dahada yıkıcı oluyo ne yazıkki

Kızlar ben bugun detaylı ultrasona girdim herşey yolunda dedler çok şükür ama henuz 19+2 oldugum için 3 hafta sonrasına tekrar çağırdı. Tam oluşmayan noktalara bakmak için. Size tavsiyem tam 22. Haftada gidin detaylıya. Ben de prof. U arayıp randevu aldı diye erken gitmek zorunda kaldım. Neyseki içim rahatladı biraz çook şükür şuanlık sıkıntı yok. Doktorum da 3 lü ve 4 lü test istemedi benden 2 li yeter dedi

Yaa benimki de Allah nasip ederse 20+2 ye denk geliyor beklesem mi biraz daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…