2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

gaz çok oluyor evet 20de hissetsek de rahatlasak bari insan böyle stres oluyor.doktora da sormadım iki hafta sonra soruyum kontrolde. 12.hafta bitse rahatlasak dedik şimdi de 20 stres bitmiyor

Kızlar bir de bu çatlak kremleri yağlar deride birikecek o da ayrı sıkıntı. Çünkü kese ve lif yapmaya korkuyorum siz yapıyor musunuz?
Yapamıyorum ve artık karın bölgem kirli duruyor pamuk ve kremle siliyorum. Bi hamam isteği var doğumdan sonra 3 kat deri atarım gibi

gaz çok oluyor evet 20de hissetsek de rahatlasak bari insan böyle stres oluyor.doktora da sormadım iki hafta sonra soruyum kontrolde. 12.hafta bitse rahatlasak dedik şimdi de 20 stres bitmiyor
Ay gerçektenn öyle. Ben hala kmseye söylemedim dur 12. Hafta geçsin diyodum şimdi dur 22 bitsin detaylı ultrasondan sonra söyleriz diyorum. Böyle böyle doğuma kadar gidicek gibi

aynen canım yapamıyorum korkudan lifle çok hafif gezdiriyorum ama tabi bastırılmıyor
Yaa beni kınamayın oksapar yaparken kolonyalı pamukla siliyorum ya pamuk kir oluyor resmen şöyle keselenmek istiyorum ama çok korkuyorum. Ayrıca kese lifte çatlağı tetikliyormuş Çok arada kaldım

Ay az önce benzer şeyi yazdım. Oksapar yaparken pamukla siliyorum ya kirli oluyor pamuk canımı sıkıyor ama ne yapayım bilmiyorum
Valla fazla ellemeyin diyorlar kaşınınca bile deriden değil kıyafet üstünden kaşıyorum hafif hafif. Artık yapıcak bişey yok Zaten duşu bişe hızlıca alıp çıkıyorum hemen. Orda da kirler yumuşayınca sıkıntı

Ay gerçektenn öyle. Ben hala kmseye söylemedim dur 12. Hafta geçsin diyodum şimdi dur 22 bitsin detaylı ultrasondan sonra söyleriz diyorum. Böyle böyle doğuma kadar gidicek gibi
ay iyi tutmuşun kendini benim tanımadığım kayınvalidemin arkadaşları hayırlı olsun diye bile aradı duymayan kalmadı

Aynen ayakta dökünüyorum teee en başta doktor ayakta duş al dediği için resmen sadece yüzeysel şeyler gidiyor

Bir şey daha sorayım iki gündür bakıyorum düzgün bir şey göremedim. Aslında ihtiyaç değil ama gebelerde aşırı seviyorum maksimum da iki kere filan giyerim çünkü evdeyim beden zaten olmaz ileri haftalarda bir de kış gelince giyilmez yazlık kumaşlar gereksiz masraf diye kendimi tutmaya çalışıyorum ama öbür taraftan da deneyimlemek istiyorum hiç birinin arka duruşunu sevmedim ama sizce hangisi güzel kızlar

Bence üstteki bende almayı düşünüyorum böyle kıyafetler çok hoşuma gidiyo

Tebrik ederim kuzum. Sağlıkla gelsin minik kızınız

Bu sene kız senesi bencehayırli olsun insallah

Kız anneleri cogalıyor rabbım saglık sıhhatle versın ınsallahh

Tebrikler canım çok sevindim
Teşekkür ederiz kızımın ilk teyzeleri rabbim sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin

Kızlar bir de bu çatlak kremleri yağlar deride birikecek o da ayrı sıkıntı. Çünkü kese ve lif yapmaya korkuyorum siz yapıyor musunuz?
Ben hafif lif yapıyor normal plastik renkli liflerden kullanıyordum belki sonra örmelwre geçerim ama yapıyorum hort hort değil tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…