2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kıyamam sana çok haklısın tereddütlerinde benim tat koku alamamam çok uzun sürdü. Sen vitamin al gıdalardan sürekli tat almasanda. Ben iyiyim yarın test yaparım artık 9. Gün çıkar varsa bisiler
Güzel haberlerini bekliyoruz canımm 🌸 Hadi pozitifi gör de aman belirti yok diye streslenmeye başla sen de 👻

Kızlar size birşey danisicam bugün 8. Gün biliyorsunuz ama biraz önce wc de çok afedersiniz sanki kabız gibiydim ve ıkındım yani hatta bariz ısındım birşey olur mu ? Sizler yaşadınız mı canlarım

Kızlar size birşey danisicam bugün 8. Gün biliyorsunuz ama biraz önce wc de çok afedersiniz sanki kabız gibiydim ve ıkındım yani hatta bariz ısındım birşey olur mu ? Sizler yaşadınız mı canlarım
Bana 3.gün olmuştu canım, korkma hemen.
Bundan sonra dikkat et beslenmene.
Armut, kayısı, erik baya işe yarıyor.
3 litre su içmeyi de ihmal etme. 😉

Bende cok yasadım hatta sakır şakır popmu kanattım
Sonra sonra düzene girdi
Cok ıkınmak iceride kanama riski olusturryor daha dıkkat edersın bısey olmaz ınsallah 🤲

Yavrum ıkınmamaya çalış. Ben o yüzden çok durmam gelmiyorsa hemen kalkarım on on beş dakika sonra tekrar otururum. Uzun durunca gelmeyince illa ıkınma geliyor ve ilk üç ay doktorum özellikle uyardı yapma diye.

Yavrum ıkınmamaya çalış. Ben o yüzden çok durmam gelmiyorsa hemen kalkarım on on beş dakika sonra tekrar otururum. Uzun durunca gelmeyince illa ıkınma geliyor ve ilk üç ay doktorum özellikle uyardı yapma diye.
Of ya çok canım sıkıldı valla oldu bir kere inşallah birşey olmaz 😢

Yok kuzum olmaz öyle bir defadan insanlık hali yani istemeden bile oluyor bazen stres yapma kendine sadece dikkat et bundan sonrasında
Ediyordum aslında kuru kayısı filan ama dinden beri manasız bisiler var benim oralarda 🙈 bi fitili gönderemiyorum bi ıkınıyorum 🙈

Canım tekrar gecmis olsun bebegine hicbisey olmaz Allahın izniyle göbek kücülmesi hepimiz dönem dönem yasadık olabiliyor belirtide kisiden kisiye degisiyor biz ne kadar dikkat etsekte olan oluyor pazarddan beri cok kötuydm bulantı kusma ishal megerse arkadasta yedigim mantı 2 yıllıkmıs🤷‍♀️beni akt üst etti düsününce ondan sonra oldufunu fark ettm insallah bebise zararı olmamistir
Sakındıkça bişi oluyor, ben de düşünüp sinirleniyorum gıcık oluyorum.. Herkeees tatilde, plajlarda restoranlarda bütün arkadaşlarım, ben hasta oldum hamileyken.. Şans işte.. Bebek için de düşünüp endişeleniyorum, sonra naparsan yap sonucu değiştiremezsin diye kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum.. Rabbim içimizi biliyor, gönlümüzden geçeni hakkımızda hayırlı kılsın 🙏🏻

X