2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Çok şaşırdım yazdıklarına .Benim doktorumun muayene odasında lavabo var hemşire beni hazırlarken önce tuvalete girmemi istiyor sıkışıklığım varsa diye.Önceden gittiğim doktorunda kapısında kağıt asılıydı tuvaletinizi yapmış şekilde muayeneye girin diye😆

Bende idrara sıkışık gidiyorum. O şekilde daha net görüntü alınıyor dedi doktorum. Hatta 2 kontrol öncesi özellikle idrara sıkış öyle gel demişti, 15-20 dk. su içip bidaha gitmiştim 😄

😂😂😂 benimde aynı aile biliyor bir tek.komşu eş dost şaşırcak bu göbek ne diye 😂 ne güzel küçükten belliymiş isimler 😄 aslında bir belli olsa isim kolay 😂 pandemi inşallah bitsin de şaşırsın millet evlerde sıkıldık :KK43:

maşallah 🥰 sizinde az kalmış öğrenince bana da yazın 🥰 ben de çarşamba gidicem herhalde bakalım 🙈 bana herkes kız diyor bende artık kız diye düşünüyorum ama kesinleşsin bakalım 🥰
Bende benimki erkektir diyorum nedense 🥰 çarşamba 14 te randevum 🥰

Cinsiyeti öğrenen bir iki arkadaşım yaptı tuttu o yüzden fazlaca merak ettim 🤭 çin japon vb genelde tutmuyor
Yüzük te çok yüksek ihtimal tutuyo makas bıçak testi de aynı şekilde ben de 3 kez yaptım 3 ünde de makas a oturdum yüzük te de hep kız çıktı 😁

Kızlar cinsiyeti bilenler alyans ile cinsiyet baktılar mı hiç tutuyor mu acaba merak ettim🤔

burada söylenen, kendi bildiğim tüm teorileri yaptım baktım.. hepsiiiiiiii kıza işaretti ama doktorum 12.haftamda “erkek gibi” dedi ben sormadan 😀 bir sonraki kontrolüm teeeee haziran sonu, 18.haftamda o zaman tutup tutmayacağı netleşecek bakalım 😀

Sizin başladı mı hareketler acaba bazen AA bebek sanırım dedim ama meğer değilmiş o zaman daha stres oluyor insan bebekti ama bişi mi oldu acaba gibi saçma sapan🥰😢🙏♥️
Geçtiğimiz uc gun hissettim gibi geldi henuz emin olamıyorum ama mesela bugun daha hic hissetmedim. 17. Haftadayim doktorum 16. Haftada daha cok erken hissetmezsin dedi 20. Haftadan sonra ancak hissedersin dedi. O yüzden cok takilmiyorum elbet bir gun hissedecegiz allah saglik verirse. Hele ilk zamanlarda her gun hissetmeyi beklemeyin bence cunku zaten cok kucuk bazen hareket halinde oldugunizda hareket etse de kacirabilirsiniz. yoksa bu kadar stresle hamileliginiz cok zorlar.

Kızlar hamile olduğu için iş yerinde çalışma günleri vs değişen, düzenlenen oldu mu? Ben araştırma görevlisiyim özel bir üniversitede. Kamu çalışanları idari izinli sayılıyor ama biz tam kamu personeli sayılmadığımızdan ben her gün işe gidip geliyorum. İşe gidişleri konusunda amiriyle görüşen oldu mu? Olduysa bu konuyu nasıl dile getirdiniz?
Hamileleri için idari izin 24. Haftada başlıyor

Arkadaşlar kaçıncı haftadasiniz kaç kilo aldınız ben 17. Haftadayim 3 kg aldım 73.5 la hamile kaldım 76.5 oldum son zamanlarda yemeği fazla kaçırıyorum benim gibi olan var mi
İştah açılmıştır kontrollü gitmelisin canım ilk hamileliğimde ben çok almıştım 🙈 şu an 71.5 ile başladım 67yim bundan sonra alırım bulantım bitti şükür

Kızlar 😍 cinsiyetimiz kesinleşti saglıkla gelsin inşallah bir kızımız daha olacakmıs 💕😍 hala eksikligini yasadıgım kız kardeş duygusunu yavrularım tadacak inşallah 👩‍👧‍👧
Kac gundur bekledigim minnak esyaları cıkardım ama gozume hepsı kucuk gelıyor 😂 güya ayıracaktım ama hepsı minnacık geldi gözüme oyy nasıl minnakmıs yavrum 😇

Kızlar 😍 cinsiyetimiz kesinleşti saglıkla gelsin inşallah bir kızımız daha olacakmıs 💕😍 hala eksikligini yasadıgım kız kardeş duygusunu yavrularım tadacak inşallah 👩‍👧‍👧
Kac gundur bekledigim minnak esyaları cıkardım ama gozume hepsı kucuk gelıyor 😂 güya ayıracaktım ama hepsı minnacık geldi gözüme oyy nasıl minnakmıs yavrum 😇
Ne güzel iki kiz olmak gercekten cok keyifli kızların cok şanslı ❤️ saglikla al kucağına inşallah 🙏

Günaydın hayırlısı olsun🌼 benim de aynı sizin paylaştığınız en alttaki ultrason görüntüsünün aynısı var doktor çok yüksek ihtimal erkek dedi kesin konuştu 11+5 te☺️ Bakın paylaştım sizin için
Günaydın çoook teşekkür ederim 🥰 maşallah 🧿 ne güzel erkenden öğrenmişsiniz darısı bize haftaya öğrenicem artık yazarım kafam çok karıştı 🙈☺️ Ama benziyormuş gerçekten 😶
Bende benimki erkektir diyorum nedense 🥰 çarşamba 14 te randevum 🥰
ben de kendiminkimi öyle hissetmiştim rüyada gördüğüm için mi bilmem eşimde öyle hissetmişti ama görünmediği için kız diye düşünüyoruz artık 🙈🥰 çarşamba yazalım inşallah belli eder artık bebelerimiz 🥰 çok nazlı çıktılar 😄
süper haber bu sağlıkla gelsin inşallah fıstık😍😍😍 bende hala eksikliğini yaşarım keşke bir bacım olsaydı der dururum.ne güzel evlatlarınız tadacak 🧿🥰 ben de o minnak şeylerden almak istiyorum bir 6.ay gelse de alışverişe çıksak 🙃

Kızlar hamile olduğu için iş yerinde çalışma günleri vs değişen, düzenlenen oldu mu? Ben araştırma görevlisiyim özel bir üniversitede. Kamu çalışanları idari izinli sayılıyor ama biz tam kamu personeli sayılmadığımızdan ben her gün işe gidip geliyorum. İşe gidişleri konusunda amiriyle görüşen oldu mu? Olduysa bu konuyu nasıl dile getirdiniz?
Ben kamuda çalışıyorum bize idari izin dönüşümlü çalışma kullandirmadi amir hatta 10 yaş altı çocuğum da var ama gerek duymamış sevgili il mudurumuz bende her kontrolde heyet raporu alıyorum sağolsun doktorum veriyor zaten bulantilarim halsizligim geçmedi hiç, müdür o kadar vicdansız ki artık yuzsuzluge verip ölmesin herhalde arada ise gel bile diyor raporluyken 😤

Bende nedense 2 kız isterdim hep 1kız 1 erkek farklı olsun istemedim 🤣 kız kardeş gibisi yok ben ablamla hergün konuşur görüşürüz evimiz aynı sitede erkek olursada erkek kardeşte iyi arkasından

X