2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benimde 15 kasım gibi görünüyor doğum. Daha önce buraya yazmıştım hamileliğim iyi gidiyor hala bulantılarım devam ilaçlarla bastırıyorum umarım geçer artık 6 kilo vermişim dünkü takipte gördüm ama 1 ay olmadı covid atlattım oda çok etkiledi beni. Bebek gayet hareketli herşeyi normal görünüyor cinsiyeti 2 ayrı dr da erkek dedi önce erken diye güvenemedim ama yine kontroller de erkek dediler bende yazmak istedim umarım hepimiz de sağlıcakla alırız kucağımıza . Nuba göre erkekti çin takvimi de erkek çıkmıştı 4 te 4 doğru çıktı çin takvimi bende.

Hayırla sağlıklagelsin inşallah

Günaydin herkese,

Hamileliğinizi sosyal medyada paylaşmayı düşünüyor musunuz? Ya da nasil ve ne zaman paylaştınız? Ben cok kararsızım sizler neler yaptınız merak ettim

Günaydin herkese,

Hamileliğinizi sosyal medyada paylaşmayı düşünüyor musunuz? Ya da nasil ve ne zaman paylaştınız? Ben cok kararsızım sizler neler yaptınız merak ettim

Paylaşan arkadaşlar var..
“Ben paylaşmayacağım, sevmiyorum” diyenler de oldu..
Ben ise tam doğuma gittiğim gün paylaşmayı planlıyorum.. son anda gerçi benimki duyurmak maksatlı değil, benim arkadaş listem hepsi tanıdığım kişiler yabancılar yok.. Çoğu anımı mutluluğumu vs paylaşıyorum zaten.. Anı kalması için yani

Bugün kontrole gittik lansor yazdı mide koruyucu sanırım bulantı ilacı vermedi artık fayda yok diye şuan kusman var mı
ben calıstıgım ıcın her aksam bı tane prılam ıcıorum gunduz ne olacagından emın olamıyorum ama mıde problemım cok normaldede sıkıntım var lansor benım mıdemı daha cok bulandırıodu normalde 1 2 gun dene ıns faydası olur ama baktın bulantın artıo ıcmeye bılırsın

Aynı düşüncedeyim canım Çok duyurmak bile gerçekten iyi gelmiyor bazen. Hiçbir sebeb yokken olumsuz şeyler yaşanıyor herkes iyi niyetli olmuyor maalesef

O zaman toplu alısverıs yaparsın canım :) tabi karnın biraz buyuyunce zorluyor ama arabanız varsa oda zorlamaz gerci :)
Hemde ne korkutmak oldu İnşallah devam etmez

Bende öyle yapayım en ıyısı gecen kendi doktorumda 1 hafta onde gormustu dunkı doktorda 1 hafta gördüm 14+5 im diyordum 15+5 mişim bugun. Haftaya gittifigimde de aynı derse ona göre hesaplarım artık haftalarımı o zaman asıya 4 haftam kaldı gerci gec dollenme olmasaydı 16+5 olurdum

Ayy içime kurt düşürdü bir sıkıntı yoktur inşallah
Bence birşey oldugundan degıl sadece yapmak istemedıgınden

Kızlar günaydın
Ben uyandım fakat ne rüya gördüm yine ne rüya gerilim filmi gibi neden böyle oluyor acaba ya guzel rüya görmek için ne yapılır ki acaba

Aynı düşüncedeyim canım Çok duyurmak bile gerçekten iyi gelmiyor bazen. Hiçbir sebeb yokken olumsuz şeyler yaşanıyor herkes iyi niyetli olmuyor maalesef
Kesinlikle bende bu düşüncedeyim.İlk gebeliğimde kan verdiğimiz gün herkesi aramıştık nasıl heyecanla ,sonra herkes duydu bi anda sonradan bebeğimi kaybedince kimseye söylemeyeceğim birdaha olursa dedim .Tabi söyleyenlere saygı duyuyorum diyorumya ben kan verdiğim gün söyledim ilk gebeliğimde
Şuan 16+2 oldum ama hala kimse bilmiyor 21 de detaylı sonrası söyleyeceğiz nasipse sadece anne babamıza ..

Daha önce kullandım midem ağrıdığı zaman iyi gelmedi ama neyse evde var içtim 1tane ama midemde dolgunluk hissi geçmiyo duruyo şiş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…