2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
sağma makinesi ne düşünüyorsunuz ben lansinoh kullandım kızımda ama benim değildi arkadaşa verdim şimdi o pahalı geldi. Başka arkadaşlarım mamajoo önerdi onu almayı düşünüyorum

sağma makinesi ne düşünüyorsunuz ben lansinoh kullandım kızımda ama benim değildi arkadaşa verdim şimdi o pahalı geldi. Başka arkadaşlarım mamajoo önerdi onu almayı düşünüyorum
E bebekten baktım.Elektrikli düşündüm yorumları da güzeldi.Markalari aklımda değil ama.Bi bebek arabası markası aklımda anex

Bugün kontrole gittik lansor yazdı mide koruyucu sanırım bulantı ilacı vermedi artık fayda yok diye şuan kusman var mı

11-4 te yüksek ihtimal erkek dedi bacak arası gösterdi. Bugün kız diyorum ama haftaya gel netleştirelim dedi

Bırakamadım malesef birde 5. Aya kadar sıkıntı yok diyen doktor yorumları da alınca sanırım zorlamadım kendimi ben tam yüzüstü yatmıyorum kafam ne tarafa dönük ise o ayağımı kendime çekiyorum tam yüklenmemiş oluyorum diye düşünüyordumyavaş yavaş vazgeçmeye çalışayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…