2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Hemen e nabızı kontrol edin Gebelik bilginiz enabıza girildiyse çıkmış olabilir

28 yaş - 18.11.2021- 1.çocuk - kese 4+5 - kalp atışı 6+2

bana çıkmamış 3 kronik hastalıkla bekliyorum inşallah en kısa zamanda çıkar

İnşallah canım teşekkür ederim kanı aç karnamı verdiniz acaba

Bana çıkmış canım
Ama olmayı düşünmüyorum bakalım

Eklentiler

• Screenshot_20210514_001152_com.android.chrome.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar her gun guneşten d vitamını alıyorum artık yaz da geldi.. D vitamini damlasını hala kullanmaya devam etmelı mıyım ? Siz neler yapıyorsunuz?
Ben devam edicem zaten dibinde az kaldı.sende bitir bence
ben olmayı düşünmüyorum yan etkileri henüz bilinmiyor bir kaç sene sonra bile etkisi çıkabilirmiş.aşı olup ölen 2kişi duydum zaten rahatsızlıkları olan kişilermiş ama olduktan ertesi günü ölmüşler.

Günaydın kızlar, göbüşler ne durumda bakalım? Benim baya baya belli. Artık dün Instagram'da duyurduk Dayanamadım daha fazla
Günaydın herkese benim de az bişey belli oluyo ana bol giydiğimden dolayı kimse anlamaz biz de dün açıkladık hiç kimse bilmiyodu aileler bile çifte bayram oldu

Anladım canım daha var evet ama çok istiyorum hissetmeyi sorayım dedim en kısa zamanda hissedelim inş12+ larda keseyi hissediyormuydun acaba
13 gibi hissetmeye başladım canım. Ama bunlar kişiye göre de değişebiliyormuş. Merak etme bebişlerimizin tekmelerini sayacağımız günler de çabucak gelecek inşallah

Merhaba arkadaşlar 11+5 te doktor bana ekteki ultrasona göre çok yüksekti ihtimal erkek dedi bir oğlum var 5,5 yaşında bir kızım olması için hamile kalmadan aylar öncesinde 5 vakit namazımda dua ettim geceleri teheccüt, hacet namazları kıldım tesbihler çektim nasıl dualar ettim bir bilseniz Ama olmadı Allahın takdiri hala içimde belki yanlış görülmüştür diye bir umut var ama dr emin konuştu. Evladı olmayan kucağı boş kalan annelere haksızlık değil nolur yanlış anlaşılmasın Rabbimin layık gördüğüne itiraz değil asla ama nefis kendinde olmayanı istiyor Birde kız yad birde erkek tatmak istiyor. Önemli olan sağlık digeceksiniz biliyorum haklısınız ama ben kendimi çok şartladım kız olacağına inandım ama kendimi iyi hissedemiyorum yemin ederim elimde değil

Eklentiler

• 1087809A-0671-4DF6-97F5-A38F76F5183E.png
    723,8 KB · Görüntüleme: 76
  • 6E03EEF2-0421-43EB-BE95-8D757C41310F.png
    746,1 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…