2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Dimi hiç bir mantıgı yok ve nasıl guven duyacak ınsan hamilelik bu yanı can tasıyoruz
Evet bende burada ögrendım otızm riskini baya arastırdım böylr bir risk söz konusuyken ısrarla neden bu rıske giriliyor her hamilenin rutin kullanacagı ılaclar olsa doktorlr onu yazmak zorunda olsa bari,

Bana bir kac tane vitamin içinden istediğini al dedi eczanede o vitaminlerden prenatal life i verdi onu kullanıyorum folik asit bitince prenatal life a geçtim 12. Hafta civari.4 damlada d vitamini damlatıyorum sabah suya.
Bana d vitamını 10 damla dedi henuz baslamadım yenı doktorada bir sorayım bari

Kizlar yokmu cvp vericek kasik agrilari bu haftalarda basliyomu 11 .haftada kasik agrisi gerilme normal mi akintim sadece su gibi beyaz

Kizlar yokmu cvp vericek kasik agrilari bu haftalarda basliyomu 11 .haftada kasik agrisi gerilme normal mi akintim sadece su gibi beyaz
Gecen hafta bir kac saatlık bende de oldu canım bel agrısı ile birlikte sol tarafta sonra gectı akıntı hamılelıkte normal ama yınede doktora bi danıs uzun sürerse agrı

Kaşık Ağrılarınız çok normal, ilerleyen haftalarda bel ağrısı, kasıklarda kramp benzeri anlık sızılarda olacak, bol bol dinlenin bu durumlarda. kanamanız olmadığı sürece bunlar hamileliğin doğal sürecinde olacak. Kendinizi çok yormayın

Tesekkur ederim akintim yok sukur sadece bel kasık agrim var adet oncesi olur ya oyle kasilma gibi uzaniyorum bende

Gozunaydin canim, nedense icimden kiz gecti ama tahmin sadece. Sonuclarin iyi çıkmasına cooook sevindim
Çok teşekkür ederim canıım Benim içime doğmalarım sürekli değişiyor, bi kız bi erkek gibi geliyor Ama nedense çocukluğumdan beri ilk çocuğum kız olsun ikincisi erkek olsun istemişimdir. Bakalım hayırlısı artık Çok teşekkürler yanıtın için!
Canım merhaba, beyaz akıntı normal benim de var. Ağrın olduğu zaman bol bol dinlen, rahatladığını göreceksin.

Merhaba canım Ben ikili test yaptırmadım, genetik test önermişti bana onu yaptık , ikili üçlü dörtlülere gerek kalmaz demişti . Temiz çıktı çok şükür, cinsiyet de bonusu oldu
Anladım canım, benim ikilinin sonucuna göre bakarız demişti. Sonuç normal sıkıntısız dedi ama aklıma beta değeri ile ilgili bir şey takıldı. Ahter Bey'e yazmaya da çekindim.

eneeeeem ilk defa denediğim bi teori %86 erkek diiiddiiii.. hep kız diyordu baktığım tüm teoriler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…