2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Hic ml bakmıyorum, sürekli teklif ediyorum, döke saça içiyor zaten

Kardeşimi hatırlıyorum annem yatağına koyar uykusu varsa dakikasında uyurdu dayısına çekseydi keşke bide rutin oluşturmak lazımmış uykuya geçeceği zaman bunu gece uykusunda yaptım sayılır geceliğine giydirip mama veriyorum gece lambasında çok kolay uyuyo ama gel görki gündüz perişanlık
Bize de deriden yapılmıştı test ne yazıkki yanlış çıkmıştı reaksiyon göstermeyen Bi kaç şeye alerjisi var mesela yediğinde kabarıyo güvenemiyorum kandan nasıl oluyo

Biz gün içinde baya içiyoruz su ml olarak dikkat etmedim ama suyu seviyo benim gibi

Aynısını yaptım sadece soğan koymadım yemedi,
İlk meyveden mi başlatmıştın? tadımda meyveleri en sona koydum belki ondan yiyor olabilir.ya da damak tadı
Hic ml bakmıyorum, sürekli teklif ediyorum, döke saça içiyor zaten
biz de öyleyiz o çıtçıtlı badi illa ıslanacak
Büyükçe bir tüple kan alıp laboratuvar kayıda vermemi istediler.testin adını bilmiyorum o an damar bulamamışlardı başka bir şey düşünemedim..bakalım varsa çıkar umarım
Bugün benimki de baya içti yol susattı sanırım

İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız

İnşallah çıkar geçen Bi hemşireyle konustum benim bebeğimde de var alerji son zamanlarda çok arttı denk geliyoruz diyo bizim beslenmemizden mi nedense yavrular hep alerjik

Günaydın herkese bayadır giremiyorum adet düzeniniz nasıl ben bir kere oldum 8 gün sürdü normalde 10 12 gün sürerdi sonra 3 ay kadar olmadım işe başlayınca emzirme düzeni bozuldu 3 gün önce olmaya başladım ama ilk gün az geldi 2.gün çook az 3.gün çok çok az ve kesildi normalden farklı sizin nasıl

Bizim gece burun tıkanıklığı vardı drum alerji testi istersem yaptirabilecegmi ama yok gosterebilecegini söyledi..çok da doğru olmuyormuş bu aylarda .
İlk meyveden başladım iki gün sonra sebze çorbası yaptım içti iki hafta sorun yoktu şimdi istemiyor
İlk iki hafta önce oldum her zamanki gbi ucgun geldi ama çok yoğun geldi. Bir yila kadar farklılıklar normal diye biliyorum

İnşallah hayırlı sonuçlar alırsınız
İnşallah çok sağolun
İnşallah çıkar geçen Bi hemşireyle konustum benim bebeğimde de var alerji son zamanlarda çok arttı denk geliyoruz diyo bizim beslenmemizden mi nedense yavrular hep alerjik
aynen bizim beslenmemizden sanırım.aslında fastfood salam sucuk hiç yemedim.süt sevmediğim için içmiyordum hala içmiyorum gerçi.belki de bundan
Alerjik bebekli anneler kahvaltısında ne veriyorsunuz tarif paylaşır mısınız
Daha kahvaltı başlamadık ama başlayınca bir yumurta sarısı biraz pekmez biraz zeytin ezmesi vermeyi düşünüyorum.bazen sarısından sebzeli omlet yaparım.bazen hepsinin karışımı olan tarifleri oluyor onlara bakarım.inşallah test sonucumuz iyi çıkar da peynire başlarız.bebek loru alıcam o zaman
bana da doktor öyle demişti ama tavuk dokundu falan diyince artık test yapalım dedi.yapıldığı iyi oldu kan değerlerimize bakılmış oldu.sıkıntı yok çok şükür.pekmez vermeye devam.
Son zamanlarda meyve çok mu verdin ya da sebze yemekten mi sıkıldı bilmiyorum ki :/ inşallah tekrar yemeye başlar.Farklı bir şey denesen? Bugün fasulye vericem

Arkadaşlar herhalde bugün ömrümden beş on sene gitmiştir . Oğlana iyice ufak omlet veriyordum birden böyle nasıl anlatsam hihladi tisladi...su verdim suyu agzina aldı ama yutamadı ağladı çıkardı ben şok..odum koptu hemen baş aşağı aldım sırtına vur vur baktım gene aynı...burnunuz değilde hani böyle genzinizden konuşursunuz öyle garip ses çıkarıyor nefes alıyor ama yutkunamiyor...suyu agzina alıyor ama icemiyor. sırtıma aldım vur vur .telefona kostüm ambulansı aramaya..tekrar su vereyim dedim baktım içmeye başladı baya...sonra emzirdim baya emdi uyudu ..ama ben çok kötü oldum mafoldum elim ayağım titredi ...sanırım kısmı tıkanma yaşadık. Yumurta parçası yapıştı çıkamadı galiba ..bende baş aşağı sırta vurdum durdum...daha sonra baktım ki kısmı tikanmalarda omuza alınıp vurulurmus ..güya ilk yardım sertifikam var o anda herşey unutuluyor...verilmiş sadakamiz varmış .uzun süre püre veririm herhalde korkudan

Benimki oturmuyor güzel o yüzden yatarken vereceğim tarif lazım ağzını da açmıyor bide evde bisküvi denedim olmadı ilk oğlumda da yapıyordum olmadı doğal olsun diyrm ama tutturamıyrm

Daha düzene oturmadı muhtemel ilk olduğumda yoğundu ama buna anlam veremedm

Canim benim geçmiş olsun, benimde çok korktuğum bi durum.. dediğin gibi ilkyardım sertifikam var ama o an panikten yapamam bisey.. arada açıp izliyorum youtube videoları hatırlamak için ama basa gelince panik oluyor insan.. inş hiç birimiz boyle bi durumla karşılaşmayız

Geçmiş olsun önce ağız kontrolü sonra sırtına vurınca çıkıyo soğuk kanlı olmak lazım ilk oğlumda çok yaşadım sonra blendar bebesi oldu

Canim cok gecmis olsun iyi ogrenmemiz lazim gercekten hos dedigin gibi insan o pankle ne yapacagini bilemez

Geçmiş olsun önce ağız kontrolü sonra sırtına vurınca çıkıyo soğuk kanlı olmak lazım ilk oğlumda çok yaşadım sonra blendar bebesi oldu

Canim cok gecmis olsun iyi ogrenmemiz lazim gercekten hos dedigin gibi insan o pankle ne yapacagini bilemez
Sağolun kızlar ağzına bakmak hiç aklıma gelmedi...direk vurdum durdum. Rabbim kimseye yaşatmasın kimseyi evladiyla sinamasin inşallah

Sağolun kızlar ağzına bakmak hiç aklıma gelmedi...direk vurdum durdum. Rabbim kimseye yaşatmasın kimseyi evladiyla sinamasin inşallah
Ben elimle çekiyorum alabilecek gibiyse yoksa ters çevirip vuruyorum bi kere sakız kaçmıştı parca parca burnunda ağzından fırladı vurunca yeni çiğnemeye başlamış ağzında dağılmıştı 2 yaş felandı

Yani bilemedim ki normalde sabah ilk idrarla yapılan test daha doğru sonuç verir elinde varsa yarın sabah yap bide ne olacak bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…