2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben dışarı cıkamıyoruz diye başta evin içinde arabada gezdiriyordum 😂 sonra cıkmaya basladık bu sefer tekerlekleri silip arabayı dezenfekte edip evde yine gezdirmeye devam ettim ama artık biz bayaa bayaa dışardayız arabayla silmekle temizlenmiyomuş hissi oluştu çok kullandığımdan artık evde süremiyoruz bebek arabasını 😂😂😂 dışarıda aglıyorsa sizde bi önce evde deneyinn G Germinal
Canim daha hiç denemedim ki sevip sevmediğini bilmiyorum😅havalar bi düzelse çıkacağız insallah o gunler gelirse....Buralarda havalar hep soğuk ilginc bu yıl.Bu pazardan ümitliyim 😂

Ben dışarı cıkamıyoruz diye başta evin içinde arabada gezdiriyordum 😂 sonra cıkmaya basladık bu sefer tekerlekleri silip arabayı dezenfekte edip evde yine gezdirmeye devam ettim ama artık biz bayaa bayaa dışardayız arabayla silmekle temizlenmiyomuş hissi oluştu çok kullandığımdan artık evde süremiyoruz bebek arabasını 😂😂😂 dışarıda aglıyorsa sizde bi önce evde deneyinn G Germinal
O kadar mantıklı ki dediginiz, bende temizleyim de biraz evde kullanayim alışsın bizimkide

Çocum kulağını çok çekiyo sinirlenince daha çok saç kulay yolarcasına kulağı ağrıyo galiba anlamadım çocuk dr mı KBB mı gitmem gerekiyo

Kizlar ben oğlumla daha bebek arabasına koyup bir tür atamadım ya,ne zaman niyetlensem hep hafta sonu soğuk,bi yere giderken de hep arabayla gidiyoruz,merak ediyorum cocuk ne yapacak dışarı çıkınca bebek arabasında.Bu gidişle bahar gelmeyecek...Bir de gece düzene girdi biz de ama ben gunduz cok bunalıyorum bazen,kısa kısa uyuyor uyanınca da hep kucak istiyor.Monoton resmen hayatim...
Havalar bozunca bende tikili kaldım.. ama geçen ay gezdim baya..havalar isininca düzen belirlicem kendime hergun yurucem oda hava alır.bana da iyi gelir..sende öyle yap takılma eve
Ben de anlamadım ama havuç dedi 🤔Tecrübem de yok zaten ilk çocuk 🤯
Cam rende al cnm ben onunla baslayacagim
Merhaba teyzeleri benim oğlumda 21 Kasım da 35 haftalik 2.300 Gr doğdu çok şükür toparladık güzel kilo alıyordu ki idrar yolu enfeksiyonu geçirdi onunla beraber emmeme başladı. Hastalık geçti yalnız meme reddi devam ediyor bu ay çok az kilo aldı galiba😟 meme reddi durumunda neler yapıyorsunuz çok fenayım artık😢
Ben yatarak emziriyordum alıyordu cnm
Çocum kulağını çok çekiyo sinirlenince daha çok saç kulay yolarcasına kulağı ağrıyo galiba anlamadım çocuk dr mı KBB mı gitmem gerekiyo
Benimkide biraz yapıyordu sağlık ocağına baktırdım normal çıktı bebekler genelde yapar özellikle uykusu geldiğinde dedi...ama huysuzluk ve aglamada eslik ediyorsa bi götür cnm sağlık ocagi bile anlar kbbye gerek yok

Ben uykusunda emzirdim ilk 4ay meme reddi yasadik önce uyutup sonra emziriyodm uyanınca uyku sersemiyle emziriyodm. 4ayin sonunda geçti. Bazen ayakta bazen pilates topunda zıplayarak bazen karanlık sessiz odada.. cok yıpratıcı bı süreç. Allah kolaylık versin
Çok teşekkür ederim. Gezdirerek falan denedim ama plates topunda deneyeceğim inşallah

Ben e bebekte 80 liralık almıştım 3 yaşına geldi hala kullanıyorum 😄
Tam benim bütçeye göre 😄 maşallah iyi kullanmışsınız sağlammış 👌 şimdi 130a gördüm e bebekte.görümcemde vardı kullanmayı bıraktılarsa ondan alırım.olmadı 130-250tl arası bir şey alıcam
Kizlar salona kızımdan kalan saiincagi getirdim çok sevdi benim sipa. Salonda yer yatağı ana kucagi oyun halisi birde salıncak geldi🤢🤢 bu arada oyun halisi aldı halasi 250 tl baydi iç ilgilenmedi🙄
Ana kucağını mutfakta kullanıyorum yine de oda içler acısı.eşim burda kedi yavrusunu kaybetse bulamaz diyor 🤣 yaz gelse de büyük salona geçsek dağınıklık göze batmaz 🙈

Bizim kanguru geldi Solomombaby aldık şimdilik tam oldu ama bir çok yerinden büyültülebiliyor.içinden yastık çıktı bebeğin bacakları m şeklinde dursun diye sanırım. ama kullanmaya gerek var mı bilemedim.bebişimin kolları bacakları açıkta kalır üşür diye bugün çıkaramadım arabayla çıktık.havalar güzel olunca kullanıcaz artık.
Sık uyanmalarımız hala devam ediyor 🥴🥱

Benimkide biraz yapıyordu sağlık ocağına baktırdım normal çıktı bebekler genelde yapar özellikle uykusu geldiğinde dedi...ama huysuzluk ve aglamada eslik ediyorsa bi götür cnm sağlık ocagi bile anlar kbbye gerek yok
Ebe yaparlar bu dönem dedi geçti genelde aynı kulak uyu zamanı dışında ağrıyo bence sağlık ocağına gitmeme gerek var mı tekrar muanesi nasık

Tam benim bütçeye göre 😄 maşallah iyi kullanmışsınız sağlammış 👌 şimdi 130a gördüm e bebekte.görümcemde vardı kullanmayı bıraktılarsa ondan alırım.olmadı 130-250tl arası bir şey alıcam

Ana kucağını mutfakta kullanıyorum yine de oda içler acısı.eşim burda kedi yavrusunu kaybetse bulamaz diyor 🤣 yaz gelse de büyük salona geçsek dağınıklık göze batmaz 🙈
Ben hep salondayim geniş odayi sevdiğim icin ama salonun hali içler acisi
Ebe yaparlar bu dönem dedi geçti genelde aynı kulak uyu zamanı dışında ağrıyo bence sağlık ocağına gitmeme gerek var mı tekrar muanesi nasık
Bence git kulagini göstermek için geldim de dr baksin
Merhaba ben de 21' Kasım annesiyim 😍 takipte kalayım
Hosgeldin kitap kurdu olarak nicke bayildim

günaydın canım kadınlar

Günaydın ne renklisin bugün

Kizlar bir haftadır eşim salonda uyuyor..kizimda yapmadigimi oğlumda yapmak zorunda kaldım sık uyanmasından usandım yatağa aldım uyandıkca emziriyorum..cok uyanıyor çok yoruldum

İnşallah en önemlisi onların mutlu olması 🤲🏻🌸 İnşallah sağolasın bilmiyorum artık huzurla mı sinirle mi dönerim 🙈 seni çok iyi anlıyorum ama benim tepkim genelde üzüntü değil sinir oluyor ağlamayı hiç sevmiyorum.bence sen de üzülme mesafeni koru şiddete meyilli insanlardan ne kadar uzak dursak o kadar iyi.üzüldüğüne değmez artık bir şeylerin değişmesi için çok geç bence.bu saatten sonra sevgi değil mesafe istiyorum öyle ufak sevgi şeylerine inanmıyorum sadece babamdan çektiği için üzülüyorum bir şey demiyorum.artık sevgiyi bize eşimiz çocuğumuz verir ya da kimse vermesin kendimizi sevsek yetmez mi 🤗 senin de baya varmış tutman gereken 😶 bu sene ben de tutamam galiba.seneye yemek yemeye başlayacaklar o zaman daha iyi olur sanırım 👍🏻

Canısı ben diyeti açtım nokta nokta kanları doktor önemsemiyorum dediği için az da olsa yemeye başladım.bu zamana kadar kanamayı çoğaltan bir yaş pasta bir de yoğurt oldu onları kestim.yersem bir kaşık yiyorum.peynir az az yiyorum ufak ufak kanları görmezden geliyorum.pişmiş şeylerin içinde olunca da az az geliyor.doktorumun bir şey diyeceğini düşünmüyorum belki bağırsakları alıştırma açısından daha iyi olur böyle.31 inde gidicez bakalım
Burcun ne canim ? Evet ya ben bikmadan usanmadan 31 yasimda o yasadiklarima kadar sevgi bekledim. Yasadiklarim bu yasimq kadar yasadiklarimin arasinda hic olmasina ragmen 2 cocukla bunlari yasamak dank ettirdi sanirim

X