2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Wee damaklıdan bibse geçebilme ihtimalim var mı acaba ikisinin ucu farklı ama biz avente uygun gibiyiz sizler değişik kullandınız mı kabul eder mi

Kızlar ilk adetinizi ne zaman oldunuz
40 ımız çıktı bir hafta sonra adet oldum düzenli her ay oluyo eskisi gibi keşke az ara verseydik alışmıştım hamilelikte bide ağrılı geçer bekarlıktan beri doğumdan sonra ağrı hafifler geçer vs dediler hiçbiri olmadı

Paralasanda kendinide parcalasan degismiyor ya
Telegramda grubu vardı parosmi yaz çıkar son bilgiler ne bilmiyorum biraz daha zaman yıpratıcı bi süreç ama geçeceğini bil öyle düşün
Telegram kullanmiyorum canim insallah gecer kendi kendime alismaya calisiyorum inadina koklayip ohh mis diyorum halbuki les

Kucaktayken baş kontrolü nasıl? Benimki de erken doğdu 35+6da yüzüstü 20 saniye zor duruyor dehşet ağlıyor ama kucakta gezerken kafasını tutuyor kimi bebek yüzüstü yatmayı sevmezmiş
Kucakta tam olmasa da doğduğundan beri tutuyor ama bazen devrilebiliyor. Haftalarımız çok yakın. Sizinki nesneleri uzanıp tutuyor mu acaba? Veya elleri hala yumruk mu?

Çok fena değil canım zeytinyağı sürüyorum pişik önleyici var elimde pişik kremleri yok şuan sabaha hametan yazdırmayı düşündüm bide arko krem iyi derlerdi.
Evet arko krem tüp olanı iyi geliyor. Bir arkadaşım söylemişti diğer oğlumda kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Ama doğal bişey kullanmak istiyorsan aynısefa merhemi aldım onu kullanıyorum her bez değişiminde.
Kizlar benim oglan uyanıkken surekli beni istiyor ya valla kucağımdan hic inmiyor ana kucağında oyalanma en fazla 10 dk.Yoruluyorum desteksiz otursa da kurtulsam biraz diyorum artiksizin bebeler de böyle mi?
Hepsi öyle canım. Bu dönem daha çok etraf ile ilgilendikleri için hep dik pozisyonda durmayı seviyorlar. Ben ebebekten banyo ve mama oturağı aldım. 10-15 dk oturuyor bende rahatça yemeğimi yiyorum. Bir bak istersen.
Kızlar ilk adetinizi ne zaman oldunuz
40 bitti bir hafta sonra ve her ay düzenli geliyor
Olmadım henüz 3.5 aylık oğlum
Ne güzel hayalim desem
3. Bebeğim hamilelik hariç hepsinde hemen adet oldum. Valla 1 sene olmadım diyenleri kıskanıyorum. Hayır bebek bakmak zaten zor ama adetli iken bakmak daha zor

Nerden alabilirim aynısefa merhemini? Bende adet olmamayı tercih ederim.

Ay ben de olmadım çok korkuyorum canım yaa.Gereksiz stres yapıyorum galiba
O korku bende de var çok da gereksiz değil 4.ay aşısında hemşireye sorucam regl olmadan yapılıyorsa sprial taktırcam o zamana kadar Allah’a emanet aslında hap da aldım ama kullanmak istemiyorum çocuğa geçer diye

Benim kızın da uykusu gelirdi sallardık biraz geçmez uyanırdı.Bizim sorunumuz gazdı mesela.Bence senin oğlanında bi sorunu var.Büyük ihtimalle diş hazırlığı etlerinin kaşıntısı falan vardır.Biran önce patlatırda inş.rahatlar kuzucuk.Kuzum ya dilide yok ki bu meleklerin söyleyemiyorlarda çok üzülüyor insan.Gazda olabilir mi? Bazen 6 aya kadar sürermiş.

Ne kadar erken olmuşsun masallah
Paralasanda kendinide parcalasan degismiyor ya

Telegram kullanmiyorum canim insallah gecer kendi kendime alismaya calisiyorum inadina koklayip ohh mis diyorum halbuki les
Hoş benimkide huylarini degistirdimi hayır ev hep bana bakiyo o yuzden bari cocuk sallasın. Bir kere bakmadi yorulmustu bütün gün surat yaptım telefonlarina bakmadım napalim o kadar mutsuz uyanmıştım ki bütün gece uyumamışım cocuk durmamış oda sallamayınca cok sınırlı kalktım ogun

Ayh Allah ım korusun olmayana versin inş. Hap bende kullanmak istemiyorum ama spiral için adet olmak lazımmış geçen sorduğumda söylediler.Onu ele canım iğneyide eledim.Hap kaldı geriye

Ayh Allah ım korusun olmayana versin inş. Hap bende kullanmak istemiyorum ama spiral için adet olmak lazımmış geçen sorduğumda söylediler.Onu ele canım iğneyide eledim.Hap kaldı geriye
Amin hadi ya tüh üzüldüm hap hiç istemiyorum hormon sonuçta Allah’a emanetiz böyle bakalım iğneyi neden eledin?

Bebeğinde çatlak olan yok mu benden başka? Bugün yine bezinde kan vardı.3 gündür krem uyguluyorum ne zaman fayda eder ki
Bence kantaron yağıda kullan canım.Çatlak zorlanınca tekrarlayacak birşey o yüzden biraz daha zaman lazım iyilesebilmesi için.Allah ım şifa versin biran önce.

Amin hadi ya tüh üzüldüm hap hiç istemiyorum hormon sonuçta Allah’a emanetiz böyle bakalım iğneyi neden eledin?
Yazmıştım canım ebe önermiyorum dedi hormon yükleniyor vücuda.Yan etkileri daha fazlaymış emziriyorsun bebeğin de kız erken ergenliğe girmeye sebep olabilirmiş.En korktuğum şeylerden biridir o yüzden eledim.

Bence kantaron yağıda kullan canım.Çatlak zorlanınca tekrarlayacak birşey o yüzden biraz daha zaman lazım iyilesebilmesi için.Allah ım şifa versin biran önce.
Amin canım sağol kantaron yağı kv vermişti ama içinde zeytinyağı var asitli bir şey ya emin olamadım aktardan mı aldırsam..
doğru hormon meselesi ordan aklımda kaldı demek çok haklısın bende korkarım.süt korumaz diyorlar ama korur inşallah diyelim :/

Bebeğinde çatlak olan yok mu benden başka? Bugün yine bezinde kan vardı.3 gündür krem uyguluyorum ne zaman fayda eder ki
Acaba canım bu durum aklıma birşeyler getirmedi değil? Senin kızın süt alerji teşhisi yanlış mı acaba? Çatlak mı problem kan oluşumuna sebep oluyor.Sen çatlak tamamen iyileştikden sonra diyet açmayı bi denemelisin bence.Dr.a danışırsın yinede ama benim aklımda soru işareti oluşturmadı değil hani.

Bence sıkıntı olmaz içirmiyorsun hem sürüceksin sadece Doğalda bişey zaten şifa olsun Ece'ye Kantoronu çok duydum sen kulak çubuğunu yağa batırıp hafif hafif her açışta sürebilirsin istersen.Yada gece uykusuna geçişte de olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…