2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Oyle cidden iki sabiye arkani donup bez alsan olacakta oluyor Rabbim hepsini korusun insallah. Bu ay hepimizin icin riskli yatagin daha ortasina koymaya calisiyorum artik bende ne zaman ne olacagi belli olmaz artik
Aynen bez alacakken yanına büyük yastık koyuyorum.yanımda yatırınca ortaya koyuyorum kıprağı amin amin hepsi Allah’a emanet

Hayırlı akşamlar arkadaşlar fazla giremesem de geçmişi okuyorum evet herkeste mukus, meme reddi alerji var.. bizde de arada mukuslu görüyorum hafif yeşilimsi oluyor mukuslu olunca sizde de öyle mi bilemiyorum iki gündür de sol göğsümü zor alıyor ya aç olsa alır dı allahım gün içinde hesap yapamıyorum ne zaman işten güçten fırsat bulursam emiyoruz genelde kilosu iyimi acaba 6 kilo olmuş 2 ay 9 günlük 3700 el başlamıştık doğumdan sonra maşallah boyu posu iyi oldu ne güzel dikkat ediyorsunuz bir sarımsak yemiyorum çok fazla etkiliyor arkadaşlar gibi kimyon yutuyorum laktozsuz süt içiyorum içersem Gece yatarken mama veriyorum almıyor onu da zorla veriyorum oynuyor ağzında sütüm yetersiz gibi gece olunca

Onsut fazla alırsa yeşil olurmuş mukusta az olması normal fazlası sıkıntı diye biliyorum benim bu kaç gün bariz doluydu son kakası hep kanliydi bol kakaolu kek yiyordum dün hiç yemedim mukus çok çok azdi ve kan yoktu kakao ve yumurta yemiycem özellikle kakaodan supheliyim

Arkadaşlar günaydın bebekler üşüttüğünde attırarak mı kusar sabahtan beri ikidir öyle kustu baya baya. Ateşine baktım yok dışarı falanda çıkmıyoruz acaba benim yediğim bişey de dokunmuş olabilir mi

Gazdan olabilir canım sık sık emdiyse eğer bizim öyle olunca daha çok oluyo fışkırarak kusmalar.

Kakao da mı alerjenmişdikkat edersin bundan sonra ama bi dr.görüşü de alsan iyi olur sizin için.

Canım geçmiş olsun umarım bir daha olmaz ara ara mukusu görüyorum ama sebeb ne bilmiyorum Yumurta süt her zaman tüketiyorum bir de nasıl oluyor anlamıyorum çok çabuk acıkma şekerim düşüyor son zamanlar kilo almayım sağlıklı besleneyim şekerli şeyler yemeyim diye sütlü tarçın yoğurtlu kuru meyveler yiyorum kakaolu kek dedin bende bitter çikolata hatta ekstra kakaolu iştah kapatsın diye yine de sağlık olsun havalar açılınca en azından yürüyüş yaparız kızımla iyi gelir temiz hava alırız hep evde hep evde iş güç bunalttı beni

Günaydın herkese kızlar kızımda ara ara ağız şapırdatması ellerini yalama başladı acaba diş erlerini kaşınıyor bazende salya biriktiriyor

Enfeksiyon nasıl canım? Onun belirtileri de mi böyleymiş tahlil mi yapılıyor?

Herkeste alerji olmuyor bide aşılar yüzünden alerjenik oluyor diyorlar doğru mu acaba mecbur yaptiriyrz ama çocukluk çağı aşıları koruyucu

Günaydın herkese kızlar kızımda ara ara ağız şapırdatması ellerini yalama başladı acaba diş erlerini kaşınıyor bazende salya biriktiriyor
Yok cnm bu donemde normal, oral donemde suan bebis, hem tukuruk bezleri iyice calismaya basladi hem de keşif artti. Bu sebeple surekli sapirdatip, ellerini ve bulduklarını ağzına goturup, tukuruk sacarlar

Merhabalar yeni üye oldum.Benimde 2aylık bir oğlum var bizde dün olduk aşımızı ateş yaptı 38 derece olunca doktorumuz 1çay kaşığı calpol vermemi söyledi şimdi iyiyiz kontrol ediyorum hepinize günler hepinize

Nasılsınız guzel anneler? Ne zamandır bu topige bakamadım. Buyudu resmen bebelerimiz. Dusunsenize yasgunlerini kutlamaya baslayacagiz filan ben en çok yaz yaklaşıyor diye seviniyorum, bol bol gezdiririz bebeleri
Günaydınlar bende yeni katıldım aranıza 2 aylık erkek bir bebeğim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…