2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Su karın üstü uyutmayi sen de denesene ama gözetiminle tabi...Belki iyi gelir atak haftası da olabilir.Annelik de bi yere kadar insan gerilebilir ama geçici hepsi...

Bugün denemediğim şey kalmadı yüzüstü denedim karanlıkta uyutmayı yatarak emzirmeyi pilates topunda ziplamayi bugün böyle bir gün demek ki belki de ben gerildikce yavrum da gerildi bir türlü uykuya gecemedi. Umarım yarın her şey daha rahat olr

Bebeğinize eziyet değil mi aç kalmasını düşünemiyorum kilo alımı az ise verin mamayı.Hem anne sütüde alıyormuş ne güzel işte.Keşke bizimki de uyusa 7 , 24 huzursuz ve ağlıyor ben olsam verirdim. Ama biberini falan iyi seçin meme reddi yapmasın sonra.

Bizim 1 haftadır böyle gündüz asla uyumuyor çok huzursuz atak haftasında olabilir diyorum.Gece 4 e kadar ağladı susturamıyoruz.Annen gelmiş ne güzel ben hep tek bakıyorum.Sıfır uykuyla hastane hastane dolaştık bi de annelik zor zanaat.

Benimkide ayagimdan indirdigimde zirliyo. Kimsede yok yardım edecek
Ben o ilk sabah uykusunu uyurken kahvemi alıyorum uyumuyorum çünkü uyusamda biliyorum ki onbes dakikaya uyanacak gene sallayacagim bari keyif yapayım diyorum
Öğleden sonra uyanıp sabah 7 ye kadar uyumadı mi ALLAH yardimcin olsun insallah çok çok zor bu durum..Dr bu duruma ne diyo
Tatlı krizi bende de var kahveyi bile sırf yanında çikolata yemek için içiyorum verdiklerimi geri alacağım
Hiç sorma hiç hep çikolatalı şeyler yiyesim geliyo

Yalnızken çok zor canım Allah yardımcın olsun

Yalnızken çok zor canım Allah yardımcın olsun
Amin canım.Aslında annem iki sokak ötede ama hasta bi kadın.Evin işlerini zor yapıyor hamd olsun iyi kötü idare ediyor ama şekeri tansiyonu herşey var o hale geldi.Kız kardeşim de sınavlara hazırlanıyor.Ablamda yeni hamile düşük riski var kaldık bi başımıza.İlkbaharda ben sık sık gideceğim onlara bari biraz oyalarlar ara sıra yemek derdinden de kurtulmuş olurum.

Aynen canım uyumadı wala.Perisanim.Doktorumuza sormadım zaten pek de memnun değilim.Cok aceleci bı doktor.Degistirmeyi düşünüyorum.

Canım hiç üzülme maalesef öyle insanlar İnan herkeste var benim ilk bebekte göğsüm Mastit oldu hala 3. Oldu etkisi çok diğeri gibi süt gelmez mesela ama şükür bazen oluyor ki mama vermiyorum bir gün bir gün tutmuyor öyle akşama kadar almıyorlar zaten

Evet maalesef uyku deli ediyor uykusuzluk bende 2. Çocuktan kalma hala sürüyor uyuyamıyor korkuyorum diyor yatağına yatıyorum gece kız kalkmaz o kalkar gelir tekrar onu yatırıyorum yatağa gidiyorum bazen gece 3 kere gel git bide sabahçıyız 7 de kalkarım düşünün gece 12’ye kadar ayaktayım

Kızlar Philips Avent süt saklama poşetini kullanmadan önce dezenfekte etmem gerekio mu?

Sabah 10 da emzirdim mesela 3 saat uyudu uyandı bı daha emzirdim 3 saat daha uyudu sonra yine uyandı emzirdim uyudu o şekil yani güzel uyudu ama gece yine 4 e geliyordu yaw zorla uyuttum ben gözümü acamiyordum artık uykum kaçsın diye evde yürüdüm

8 yaşında daha..nasil guveneyim cnm oğlum masallah 7 kiloya yaklaştı
Küçükmüş ama ileride oyunlar oynatır falan çok yardımı dokunur sana.☺ Bizimde pazartesi aşı var huysuz kızımı daha da huysuzlaştıracak diye. Kilo boy merak ediyorum boyunu hiç bilmiyorum geçen ay aşıya eşim tek götürdü.Ebeler söylemiştir ama eşim unutmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…