2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ilık bir duş aldırsanız? Ya da biraz mama verseniz uyku getiren şeyler bunlar. Bir de benim rezene içtiğim gün bebeğim uykudan gözünü açamıyor tavsiye ederim
Mama,banyo ise yaramio canım bı sustugu anı yakalarsam meme veriorum.O zaman biraz sakinlio.

Beyaz gürültü denedim hicbi işe yaramadı.Arabada gezdirmeyi deneyim.Atesini de ölçtüm ateşi de yok

Evet 2 bacaktan bir koldan yapıldı henüz ateşi yok bakalım inşallah hiç olmaz. Rotavirüsü ne zaman yaptıracaksınız?

Evet 2 bacaktan bir koldan yapıldı henüz ateşi yok bakalım inşallah hiç olmaz. Rotavirüsü ne zaman yaptıracaksınız?
Bizim aşımız yarın, biraz tedirginim ateş ihtimaline karşı. İnş sorunsuz atlatırız hepimizRota aşısını doktorumuz 3. Ayda yaptıracağız dedi , on beş gün sonrasına da menenjit aşısı dedi yanlış hatırlamıyorsam . Sizlere ne dediler ?

Ahaha bunu ben de yapıyorum ağladığında emzik almıyor diye ben de elini ağzını verdim emsinde rahatlasın diye. Ben de anlamıyorum neden emzik almıyorlar. Dün gece bayılıcaktım artık uykusuzluktan benim kızda gece yapıyor kolik müzik açıyorum bisiklet sürme hareketi ama fayda etmedi.Salladım durdum ahh bi bitse bu zor günler.

Sünnet yaptıran anneler, çabuk iyileşti mi bebişleriniz, kaç gün sürdü ağrısı? Doktorla önce görüşüp randevu mu alınıyor , hemen mi yapıyorlar yoksa ?

Dün kontrolümüz vardı, bu ay(diğer aşılarla birlikte) yaptırmamızı söyledi ama zaten 3 aşı oldu bugün yaptırmak istemiyorum o yüzden. Belki bikaç gün sonra yaptırırım

Kolik mi diosun canım.Hergun olmuo ama çok sık bu sekildeyizne yapmam gerek.Dun babası karnına baya bı masaj yaptı kakasini yapsın diye.Mssaj yaparken yaptı yavrum kakasını
Kolik bebekler haftanın 3 günü de bu şekilde yapabilirmiş yada hergün .Benim kızım da öyle gece gaz sancısı artıyor keşke gece yapmasaydı diyorum ben de.Gündüz daha kolay olurdu.Bisiklet sürme hareketi,beyaz gürültü sallama bunlar biraz iyi geliyor.Sabır çekiyorum genelde 3 aylık olunca bitermiş böyle düşün insan biraz daha motive oluyor.

Dün kontrolümüz vardı, bu ay(diğer aşılarla birlikte) yaptırmamızı söyledi ama zaten 3 aşı oldu bugün yaptırmak istemiyorum o yüzden. Belki bikaç gün sonra yaptırırım
Evet 2. Ayda da yaptıranları okuyorum. Bana da ağır olur gibi geldi . Doktoru da bu şekilde söyleyince ben de ona uyacağım. Bu aşıları eczaneden mi alıp götürüyoruz acaba ?

Bugün kontrole gittiğimde kilosu 2748 g idi. Haftası 34+2 olmasına rağmen
Baş çevresi 37+3 haftalık,
Karın çevresi 36+1 haftalık çıktı.

Boyu da FL x 7'den 45,99 yani 46 cm çıktı.
Merhaba rahatsız ediyorum benim bebeğim de 34+1 de bas çevresi 37+0 çıktı karın çevresi 32+4
Doktorum takip edelim inşallah sorun olmaz bas çevresi dedi. Çok tedirgin oldum sizin güzel sonuclanmis galiba değil mi. Bana önerileriniz olur mu

Beyaz gürültü denedim hicbi işe yaramadı.Arabada gezdirmeyi deneyim.Atesini de ölçtüm ateşi de yok
Cok zor durumlar.. Bu seferde araba isticek hep...en azından ani kurtarırsiniz
Sorcam hemşireme önümüzdeki ay istiyorum 3vaylikken
Sünnet yaptıran anneler, çabuk iyileşti mi bebişleriniz, kaç gün sürdü ağrısı? Doktorla önce görüşüp randevu mu alınıyor , hemen mi yapıyorlar yoksa ?
Özelde yaptırdım.telefonda randevu aldim çok ilgili bir drdu gittiğimizde tektek anlattı herseyi sonra sünneti yaptı.Sanirim ağrısi hiç olmadı çünkü huysuzlugu felan olmadı ekstra..39 gunlukken yaptirdim ben
Arkadaşı bilmem de ben yazayım dedim..ultrason sonuçlarına çok aldanmamak lazım cnm...benim oğlumun el ayak iki hafta önde kafa gününde gidiyordu kiziminda geride gidiyordu. En son haftalar normale donuyor dönmese bile ben pek inanmıyorum kac dr kizima 53 cm geçecek 4 kiloyu bulur demişti sonuç 47 cm 3050 zayifcacik bir bebis

Kızlar iki gündür bebeğim meme emerken ayaklarını sallayıp duruyor sonra da memeyi bırakıp tekrar alıyor bazen de teklif edince ağlayarak kendini geri çekiyor her seferinde hemen hemen böyle hiç emmiyor değil çok az emiyor hemen bırakıyor emme sıklığı da azaldı meme reddi ya da beslenme reddi diye korkuyorum bunları yaşayanlar var mı?

Bugün tekra Dr geldik cep çok yüksek çıktı antibiyotik verdi hemen ortam çok kötü yoksa yatış yapılmalıydı dedi rabbim bütün evlatlar şifa versin inşallah

Ben özelde doktorla ön görüşme yaptım, 2 gün sonra da gittik, muayenesini ve sünnetini yaptı. 14 günlüktü, hastanede huysuzlandı sadece, eve geldiğimiz an bitti huysuzluğu. Sünnetin 3.günü kontrole gittik, doktor tamamen iyileşmiş dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…