2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yani ne desem boş. Nasıl bir saçmalık bu..paramızla bile ürün alamıyoruz.. inşallah bi çözüm bulunur canim
İlaç bulamayanlara çok üzülüyorum ben de, onların durumu daha kritik, tahmin edemiyorum ne halde olduklarını, çok kötü zamanlardayız…

Şimdi Anadolu yakasında bir eczanede bulduk, gidip alacağız.
Doktoru bile şu an piyasada mama sıkıntısı var dedi, ilaç vs de işe yaramaz dedi. Bakalım, umarım kısa sürede çözülür bu sorunlar, ya da oğlum normal mama yiyebilecek hale gelir

15 günden sonra kaka önemli değil cis önemli dedi drum cnm
Benim kide oldu ama ben disten ötürü antibiyotik kullandım o yüzden.. dra sormadım bile...cok geçmiş olsun sana da cnm
Aynen öyle cis onemli
Geçmiş olsun tekrar cnm..Ah dis deme bana..simdi konu açtım hatta
Anneler kalça çıkığı icin ne zman gittiniz? Ben dogum yaptigim hastanedeki cocuk doktorumuzu sevmedim baska hastaneye gidecem kontrole ne zman götürmeliyim 35 günlük falan uygun galiba değil mi
30_40 günler arasi dediler bize
Sagmakla emmesi aynı değil cnm benimde sakınca çıkmıyor ama kilo alimimiz masallah çok iyi...nette eczanelerin sitesi yokmu...

Bulmanıza sevindim
Bayada içiyormuş maşallah Sibelim84 e katılıyorum sağmakla emmeleri aynı değil.o çıkanın 2 3 katıdır

Merhaba ben acamadim bunu neymiş acaba bahsedermisiniz 6 8 arasi bizdecde oluyor

Sagmakla emmesi aynı değil cnm benimde sakınca çıkmıyor ama kilo alimimiz masallah çok iyi...nette eczanelerin sitesi yokmu...

Bulmanıza sevindim
Bayada içiyormuş maşallah Sibelim84 e katılıyorum sağmakla emmeleri aynı değil.o çıkanın 2 3 katıdır
Hastane tipi pompa kiraladık, onu kullanıyorum. Göğsü neredeyse tamamen boşaltıyor. Oğlum memede uzun süre kalmak istemediğinde kalan sütü onunla sağıyorum ki zaten azıcık olan sütüm daha da azalıp bitmesin.

İnatla sütümü de veriyorum, belki bir mucize olur da şimdi biraz artar

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-21-19-36-59-970_com.instagram.android.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_2021-12-21-19-36-56-809_com.instagram.android.jpg
    111,8 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_2021-12-21-19-36-51-624_com.instagram.android.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_2021-12-21-19-36-46-456_com.instagram.android.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_2021-12-21-19-36-38-636_com.instagram.android.jpg
    108,4 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2021-12-21-19-36-34-272_com.instagram.android.jpg
    102,2 KB · Görüntüleme: 39
Mesela benim doktorum bebekler genelde ya akşam üzeri ya sabaha karşı huysuzlanir demişti...benim şansıma sabah 5 te başlıyor miziklamaya bizim pasa
Evet bize de aksam dediler gun icinde biriktirdikleri stresi atiyorlarmis bugun aglama nobetinde whatsappla dayisi ve yengesi aradi guzel guzel konustular uzunca dinledi sonra yine huysuzlanmaya basladi ya da ayakta gezdiriyoruz ama agirlastikca zorlasti ekran gostermiyecektik guya ama aglama krizini durdurdu

Evet hemsire olduğum için içeri alıyorlar

Hayır emzirme yasak yorulmasin diye ağızdan mideye OG dediğimiz ince hortum var oradan az az enjrktorle veriyorlar mideyi doldurmuyorlR nefesi sıkışmasın diye

Fotoğraf ekledim canım ordan bakabilirsin
Teşekkürler bizde bunları yapıyoruz ama aksam 6 da butun gunun yorgunlugu oldugu icin bunlari yaparken yoruluyoruz banyo ayakta gezdirme enerji istiyor yinede yapiyoruz yaptigimiz yanlis bazen boyle aglayinca mama veriyoruz acaba ac mi diye ama tabi ki aglama bi sure sonra geri geliyor ya da mamayi istemiyir bir an once bitse bu kolik

Teneffus Zili canim nasıl oldu asya kuş, gittiniz mi doktora
Gittik kuzum kaka tahlili yaptırdık maalesef ki mikrop çıktı.Banyo suyundan bile kapmış olabilir dendi.İshali devam ediyor dün aile hekimliğinden ilacını almıştık ona devam edeceğiz.Dr.halsizliği olmazsa bi sıkıntı yok dedi bi hafta sürebilirmiş.Bol bol emzirmeye çalışıyorum ben de.Çokta kusuyo Asya, hem alttan hem üstten nasıl toparlıcaz bilmiyorum.

Yani benim 3. Demek ki bi ben korkmuyormuşum randevu bile alamadım doktor sorunca şaşa kaldım seni ararız dediler dönmediler

Mesela benim doktorum bebekler genelde ya akşam üzeri ya sabaha karşı huysuzlanir demişti...benim şansıma sabah 5 te başlıyor miziklamaya bizim pasa
Bizim de 11 gibi başlıyor 3 e kadar sürdü dün gece.Hep gece ayaktayım gündüzde güzel uyuduğu yok yada ben gündüz hemen uykuya dalamadığım için uykusuzluk yorgunluk oluyo hep.

Allah şifa versin kuzuma kıyamam ya geçmiş olsun inşallah çabucak atlatırsınız canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…