2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim kızımın bu görselden çok daha şişik göbeği doktorumuz fıtık var ama geçer dedi sorun yok çok ağlatmamaya çalış dedi
Açıkçası ben ilk kez böyle bi durumla karşılaştım , fitik olayını ilk kez duydum, dün üzüldüm baya ama herkes geçer diyor, geçmezse de ilerde basit bi operasyonla hallediyormus. Inş gerek kalmaz tabi size de geçmiş olsun

Hangi çay o?
Ben e bebekten, malt içecek aldim bide humana çayı. Arada içiyorum, acaba onlarda mi gaz yapıyor ki

Faydasını gördün mü damlanın canim
4 gündür kullanıyoruz yeni başladık sayılır.Bi haftada etkisini gösteriyormuş galiba canım.Ama kızın kakası yeşil oldu bu damladan sonra onu anlamadım. Bence bağırsaklar düzene giriyor prebiyotik olduğu için.Yinede bi dr.u arayacağım.

Hangi çay o?
Ben e bebekten, malt içecek aldim bide humana çayı. Arada içiyorum, acaba onlarda mi gaz yapıyor ki
Dene canım 2 gün içme bebişte fark olacak mı takıp et ıkınma, huysuzlanma azalırsa fark edersin.Hep bi deneme yanılma yapa yapa büyüyecekler.Gazın en çok arttığı da 2. aymış

Bizde yaşadık insanın elinden bişeyde gelmiyoHerşey çok pahalı çocuk büyütmek artık daha zor.Ben ilk çocuğumda aptamil mamayı 20 tl gibi bişeye alıyodum.Sleepy yeni çıkmıştı onu da aşağı yukarı 20tl gibi bi şeye alıyoduk.Peki bio gaia sizde kakada değişiklik yaptı mı canım?

Dene canım 2 gün içme bebişte fark olacak mı takıp et ıkınma, huysuzlanma azalırsa fark edersin.Hep bi deneme yanılma yapa yapa büyüyecekler.Gazın en çok arttığı da 2. aymış
Sor bi canim doktora belki yan etkidir.
Evet bi kaç gün içmeyim bi

Mesai mesai mesaiiii ...
Nasılsınız canlar
Bende sabah 6da verdim babasinin ayağına gittim salona 8 e kadar uyumuşum oh iyi geldi
Bende iciyorum diyetisyenim önerdi digerlerini icme dedi. Ne tuketiyordunuz
Valla dün akşam 9da oğlumu uyuyunca uyudum...kaldı mutfak öyle...kalsın bosver dinlenmek en büyük hakkımız...benim ev hep öyle...napayim ayağımdan indirince agliyo anca babası varsa topluyorum yada dünkü gbi direk uyuyorum

Mesh diye bir markanın stick emziren anne çayı

Anneler bebeğe gaz yapmaması için nasıl besleniyorsunuz yedikleriniz neler
Ne yiyeceğimi şaşırdım artık gaz yüzünden

Evet o da gaz yapıyor
Aralık annelerinde arkadaş paylaşmıştı
Kış mevsimi herşey gazlı
1 ay boyunca doğru düzgün yemek yemedim yok o gaz yapar bu gaz yapar neymiş bu gaz yaa patatese dayandım salata patates çorba yedim sonra çocuk kabız oldu daha beter olduk şimdi bıraktım tabi herşeyden Yiyorum az az ilerde çocuk ta yemek seçiyormuş bizim yemediklerimizden dolayı neyse kimyon çayına gaz damlasına ve masajlara devam ne yapalım her türlü oluyo bu gaz
Kızlar bio gaia kullanıpta kakada değişiklik yaşayan var mı? Yeşil kaka yapıyo arada ve daha sık yapmaya başladı.
Kullanıyoruz bizde sıkıntı olmadı belki de süt yapan çaylardan aldıysan onlar da yapabiliyomuş humana yapıyomuş mesela öyle okumuştum

Aynen öyle
Sadece su içmeliyiz
Bu arada yoğurt ve süt aşırı gaz yapar
Yoğurtta mı dün de hep gaz yapcak şeyler yemişim diyorum çocuğun gazı niye bitmiyor Allahtan su gaz yapmıyor onu çok içiyorum
Geçmiş olsun inşallah operasyona gerek kalmadan kısa zamanda geçer
Kızlar bio gaia kullanıpta kakada değişiklik yaşayan var mı? Yeşil kaka yapıyo arada ve daha sık yapmaya başladı.
bizimde yeşil yapıyor normal değil mi :/

Arkadaşlar bugün 12 günlük olduk ama henüz göbek bağımız düşmedi. Sizlerin kaçıncı günde düşmüştü böyle düşmeyen var mı hala?
Bizimki 9 gün bittikten sonra düştü. Öncesinde yumuşatmak için kremlemiştik, akşamına düştü.

Merhaba hangi mamayi verdi doktor acaba?

Sadece anne sütü alan bebeklerin kakası sarı,hardal rengi olmalıymış.yeşil olması üşütmesinden ya da annenin sadece ön sütünü yani yağsız kısmını aldığını gösterirmiş.benim arada sarı oluyor.uzun uzun emziriyorum ama sanırım sütüm yağlı değil.kilo alımı ondan çok değil..sütün kalitesini arttırmak için kırmızı et,balık,tavuk yumurta,süt,yoğurt yemek lazımmış ki ben bunları şu sıralarda yemiyorum.yediklerimize dikkat etmek lazım arkadaşlar

Yok canım humana içmiyorum.Dr.a da ulaşamadım pazartesiye kaldı.Ben de mercimek içmiyorum korkuyorum bi de kuru fasulye.Böylede olmuyo ya zor oluyo onu yeme şunu yeme falan.

Yumurta hergün yerim.Sütlaç yapmıştı ablam hergün bi kase yiyordum.Yoğurt küçük kase yerdim,tavuk eti de yiyorum.Aşagı yukarı dengeli besleniyorum işte.Bizim kızın damladan sonra değişti.Çok gazı oluncada yeşil kaka olabilirmiş bende bi yerde böyle okumuştum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…