2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Anladim canim cok da emiyor anlamadim ki gece en fazla 1 bucuk saate uyaniyor emerken ağlamıyor hic süt yok gibi de

doğum yapanların gözü aydın olsun Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah biz 3 günlük olduk şükür evdeyiz dün akşama doğru geldi sütüm şimdi şükür karnı doyup uyuyor umarım sarılık olmaz sarılık yoktu bol bol emzir dedi vitaminleri ver dedi doktor inşallah kilosunu geri alır ki biliyorum bunların hepsi normal 3786 53 cm doğdu 3500 indik bu gayet normal ama hala şu doğumdaki korkumdan dolayı resmen başında bekliyorum inşallah bir kaç güne toparlanırız

Benim küçük oğlan 7 yaşına girecek o çok düşkün bana yemek bile yememiş en sevdiği şey sütü onu bile içmemiş

Kızlar lohusayken wc bile yalnız girmicen dio kaynanam yatağına çakmak koy bilmem ney fln sizlerde var mı böyle şeyler küçük dolap süsü çalı süpürgeside koydum inandırıyolar benide her gelen aynı bebekle beni yalnız bırakmıyolar

Anladim canim cok da emiyor anlamadim ki gece en fazla 1 bucuk saate uyaniyor emerken ağlamıyor hic süt yok gibi de
Ya bizim kızın da 2 gündür kakalı bezi yok üşüttü ondan mıdır bilmiyorum
Yapışkan sıvı normal vajinadan geliyo kız bebeklerde bir de pembemsi de gelebilir normalmiş

Kizlar biz 14 günlük olduk bugün kontrol vardi 400 gr almis doktor gayet iyi dedi kakali bezler de normalmiş bırak yapsin yapmaması sıkıntı dedi.Bende hafif depresyon başladı .Ilk lohusalikta da yaşamıştım, lohysa depresyonu yaşayan var mı?

Ay canım biz seninle aynı olmuşuz hemen hemen yemekten kalktım suyum geldi saaat 7gibiydi biraz beklettiler nst de sonra ,22.30,gibi sezeryana aldılar

Kizlar gebelikte son aylarda paytak paytak yürüyen ben hala öyle yürüyorum benim gibi olan var mı beni rahatlatın ne olur ya da ne yapmam lazım çok korkuyorum endişe ediyorum böyle kalicam diye

Arkadaşlar bizim de tarih belli oldu :) nst de sancılar da yoktu 24 Kasım sabhsfahına tarih verdi doktorumuz. Spinal anestezi olacak dedi. Spinal sonrası süreç çok ağrılı oluyor mu ayağa kalkma durumları filan ya da tuvalet durumları nasıl oluyor sonda çıkarken çok acıyor mu? Tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı

Ben varım.Kafamı dağıtacakmışım hergün yürüyüşe çıkacakmışım, kendimle ilgilenecekmişim.Banyoya bile giremezken uykusuzluktan ayakta uyurken bunları nasıl yapacağım hiçbir fikrim yok.Bebeğime yetemezken kendime yetmemi beklemiyorum, çok kötü hissediyorum, kısır döngü içine girdim çıkamıyorum

WC ye bile mi yok artık biz sadece bebeği yalnız birakmamaya calisiyoruz. Ama banada bı sürü şey diyolar özellikle 40 gün mezarın açık lafıni çok duyuyorum. Bebeğin yatağının altına bıçak filan koydular. Karismiyorum artık

Ya bizim kızın da 2 gündür kakalı bezi yok üşüttü ondan mıdır bilmiyorum
Yapışkan sıvı normal vajinadan geliyo kız bebeklerde bir de pembemsi de gelebilir normalmiş
Sagol canim normal oldugunu duymak iyi geldi kız bebek farkliymis baya bugün sadece 1 kere kakali bez aldim o da yok denecek kadar az yani sizinde 2 gündür yapmamis bak doymasalar aglarlar ama degil mi

Bu his çok fena geçiyor ama ilkinde gecmisti ama tekrar bekliyormuş beni çok üzülüyorum böyle hissetmeme ama olmuyor hayatım bitmiş gibi bazen,güle oynaya bebek büyüten lohusa var mi merak ediyorum tek ben mi böyleyim acaba diye sorup duruyorum.Zamanla geçecek inşallah...

Korkacak bişey yok canım iğne sinek ısırığı gibi sonrası uyuşukluk zaten . Sonda çıkarken derin nefes al der demez hoooop bitiyor hemen . Bolbol sade neskafe iç başın ağrımasın 5 saat sonra filan yürüyüş yaptırıyorlar sonrası klasik ağrı . Adet sancısı gibi ama hemen ağrı kesiciler ile müdahale ediyorlar o da geçiyor rahat ol kafana takma keyfini çıkar bebeğin geliş anının.

Aynı bizdede öyle vardır bi bildikleri napam uygulasınlar ALLAHa emanetiz ne diyim Allah korusun her şeyden

Bnm ameliyatım çok güzeldi iyi ki spinal ben sonda çıkarken uyuşukluk gitmişti ama hissetmedim bile onu ama benim oram uyuşuktu galiba1 hafta boyunca totom uyuşuktu sanki saatlerce oturuyom yatmak istemiyordum hep yürüdüm ben annem yorma kendini derdi çabuk iyileşiyormuş yürümek iyimiş derlerdi belki ondan iyidim çok kasık ağrım vardı ağrı kesici yaptılarhiç korkma çok güzel

Hormonlardan canım kız bebeklerde akıntı normal korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…