2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Maşallah sonuna kadar böyle güzel gönlüne göre geçsin doğumun darısı bana artık dua et bize de
Her mesajdan alıntı yapamadım ama bebeğim dün öğlen 2de sağsalim doğdu kızlar.. Allah herkese kucağına almayı nasip etsin. Zor oldu ama normal doğurdum ve doğumhaneden yürüyerek odama gittim Ayrıntıları sonra yazacağım

Canim naptin gece yazmışsın. Benimde gece öyle baslamisti karnımda sert oluyordu. Evde bekledim akşama doğru hem düzene girdi hem şiddeti arttı öyle olunca yerinde oturamıyorsun bile anlıyorsun yani doğum sancısı olduğunu

Benide saglik ocağından çağırdılar 15. Gün kontrolü diyor gitmesem noluyor acaba çok fazla hastaneye saglik ocağına gittik zaten pek dışarı çıkmak istemiyorum

Günaydın sabah altıya kadar hafif şiddette devam etti kasılmalarım her kasılmaya uyandım ama çok şiddetli değildi az önce şiddeti baya artmış bir kasılma yaşadım bugün kontrolüm vardı eğer sıklaşırsa saatini beklemeden gideceğim. Uzun sürebilir ilk doğumlar diyorlar o yüzden belki de başlangıcını yakaladım diye düşünüyorum

Ben de şu an SMA kullanıyorum ama çok çok gaz yaptı canım.

Sma kullanıyoruz biz kizimda evolvia kullanmıştım ama onu bulmak daha zor eczaneler de vardı sadece. Sma daha kolay bulunuyor
SMA sizde de gaz yaptı mı kuzum?

Aptamil kullanıyoruz canıım

Benim doğumdan sonra başladı tüm bu dediklerin
Aptamile de bakayım canım, sağ ol

Hıpp kullanıyorum ben
Çok teşekkür ederim canım

Hipp kullanıyorum ben canım
Çok teşekkür ederim canım, araştırayım

Doğum yapan arkadaşlar tabloya doğum tarihlerinizi girdim yanlışlık varsa ya da eksik olan varsa söyleyin düzeltip ekleme yapayım
Canım ellerine sağlık, çok da önemli değil ama bizim doğum 26 Ekim'de oldu. Teşekkürler

Ay hadi bakalım, kaçta randevun. Bize yaz olur mu?

Çok şükür gözün aydın canım darısı bize inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…