2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim de henüz kanala girmemişti. Açılma da yoktu. Ama pelvis bölgemde ara ara ağrım oluyor. Başı baskı yapıyordur dedi doktorum.
Benim de agri oluyor ara ara, bazen bicak saplanmasi gibi, bazen regl gibi, bazen ince ince bazen güçlü, her belirti kavusmaya az kala demek ki

Dün bizde doğduk teyzeler 35+4 te gayet sağlıklıyız çok şükür
Oyy maasalllah yaaa, hoş gelmis kuzucuk, insallah daha da iyi olacaksiniz

Bu arada büyük temizlik yaptiracagim ama hala gününe karar veremedim 1 Kasım düşündüm geç kalmam ins Sezeryan için Dr 3 Kasim gibi alırız demişti bana kalsa 8 Kasım iyi
Yaptır da çıksın aradan o kadar sona niye saklıyon zaten gündelik yine süpürüp silinecek ev büyük temizliğin bitsin kafan rahat eder
Günaydın herkese

Her gece yatarken bu gece doğurur muyum acaba diye yatıyorum sabah yine bebiş karnımda. Gerçi daha erken karında ne kadar çok durursa o kadar iyi diyorlar bakalım
Ben de 2 gecedir baskıyla hafif ağrılarla yatıyorum ama hoşuma gidiyo az kaldı diye seviniyorum şuan eşim de hasta annem babam da hasta onlar iyi olsa da öyle yapsam bari doğum ben de hastaydım atlattım kesin kovid geçirdik te ben geç anladım
hadi iyi haberlerle gel inşallah canım. döndüğünde çatı muayenesi nasıl geçti anlatır mısın benimde pazartesi çok kafama takıyorum
Bak ben sana diyorum boşuna takma kafaya normal muayene işte hemen olup bitiyo illaki azcık acıyacak o da normal öldürmüyo ki sonuçta geçici 5 sn acıyo bana 2 haftadır alttan bakıyo doktor mantarım da olduğu için bakıyo 1.de kastım kendimi ama 2.de kasmadım daha iyiydi acı az oldu bu sefer
Oh maşallah az kaldı hadi sağlıkla inşallah alırsın kucağına
İyi ki doğdun senin doğum gününü gölgede bırakmak istememiştir düşünceli kızın
Dün bizde doğduk teyzeler 35+4 te gayet sağlıklıyız çok şükür
Gözünüz aydın çok şükür ikiniz de iyisiniz

haklısın canım doğru diyorsun. güzel motivasyonlarınız için teşekkür ederim

Yumurtlamanın 12.gunu ben pozitif gördüm 11.gun kan negatifti

Arkadaşlar bide önceden doğum yapanlar ya da yeni yapanlar nasıl sütünüzü artırdınız benim ilk gün geldi dünde vardı ama geceden beri yok gibi sık sık emziriyorum yine de kızımın doyduğunu düşünmüyorum

Doyduğunu bezinin dolu olup olmamasından ve kaka yapmasından anlarsın canım. Birde sürekli sütüm yok diye strese girersen hiçbirşey arttırmaz maalesef

Bol su içmek ve uyumak artırıyor. Birde bol bol emzirmek. Ayrıca anne için satılan çaylar var onlardan içmiştim ben

Canim humana çay içiyordum ben kızımda, bulgur pilavı, helva, incir bunlar süt artırıyor ayrica bestlak diye bir damla var oda süt artırıyor. Aman deyim hepsini aynı anda yapma bu sefer kontrolsüz süt üretiminden dolayı mastit olabilirsin göğsün tam boşalmazsa

Hepsini kullanmayayım da çay aldı eşim pilav falan yaptı annem bakalım ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…