2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aman aslında en son alınacak şeyler de işte dayanamadım kim bilir belki de 10 gün falan vardır benim doğuma

Ben kahve dünyasının çikolata kutularından almayı düşünüyorum. Hem sosyal sorumluluk projesi kutuları var hem de çok güzel trüf çikolata kutuları var hediyelik. Bir doktora bir hemşireye alınabilir.

Sagol canim ben de yapmaya çalışıyım ihlamur falan ictim de son haftalarda hastalanmamiz iyi olmuyor

Kızlar ya adet ağrısı gibi ağrım oluyo bugün acaba üşüttüm falan mı yoksa bu dönemde artık normal mi sizlerde de oluyo mu

Sagol canim ben de yapmaya çalışıyım ihlamur falan ictim de son haftalarda hastalanmamiz iyi olmuyor
Evet öyle inşallah çabucak atlatırsınız siz de canım
Kızlar ya adet ağrısı gibi ağrım oluyo bugün acaba üşüttüm falan mı yoksa bu dönemde artık normal mi sizlerde de oluyo mu
Bende de 1 veya 2 defa oluyo ñomaldir artik ama bebeğin hareketleri azalırsa doktora gitmek lazım

Evet öyle inşallah çabucak atlatırsınız siz de canım

Bende de 1 veya 2 defa oluyo ñomaldir artik ama bebeğin hareketleri azalırsa doktora gitmek lazım
Hareketleri iyi canım ama çok sık idrara çıkıyorum bide bugün sürekli girip çıkan adet sancım var takip ediyim bakalım sağol

Çok teşekkür ederim canım. Zamlanmadan doğursak iyiydi İki doğumun da fiyatı aynıydı şimdi farklı olmuş bak.

Kizlar mrb bgn btngun bebek kendini sertlestirdi dondumu ne yapti farkli sekil aldi karnim ve hareket ettikce rhmime bicak saplanir gbi aci grdi oluyorm sandm erken dogm belirtisimidir cok korkuyorm fkir vericek olan varmi ltfn

Normal artık. Benimde günde 1-2 kez oluyor. Nişanım mı geldi acaba diye bakmaya gidiyorum hiçbirşey yok
İnşallah normaldir canım yorulduğum zaman ağrı oluyodu ama genel Bi karın ve bel ağrısıydı bu kasıkta adet sancısı gibi girip çıktı korktum

Çok teşekkür ederim canım. Zamlanmadan doğursak iyiydi İki doğumun da fiyatı aynıydı şimdi farklı olmuş bak.
Evet onu özellikle sordum , zammı anladım hadi ama iki doğum aynıyken niye değişti diye politikamız değişti dedi. Dolar yine arttı , bakalım tekrar artacak mı

Benimki vajinal muayene + kültür dedi bir hafta sonra. Belki bir hafta daha bekler senin doktorun 37. Haftada olduğu için. Devlet mi özel mi senin doktorun canım?
Özel muayenehane canım ama bir sonraki kontrolde şunu yapıcaz bunu edicez demiyor doktor, ben de sormadım çünkü bu çatı muayenesi ve vajinal kültür işinin o haftalarda yapıldığını yeni duydum Telefonla sormak için de gereksiz bir şey mi diye merak ettim.

Ben Koru'da yaptım memnun kaldım. Memorialdan da arkadasım memnundu ama fiyatları cok yuksek oranın bence.

bu tip yataklardan uzun vadede memnun olanı pek duymadım. ben oglumu 1.5 yas civarında 120x200 montessori yataga gecirdim su an 3 yası gecti her anlamda memnunum yataktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…