2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Hep gebelerde görüyordum deftere benzer bi kart oluyor ellerinde onu sağlık ocağında mı veriyorlar
Canim geçen oskopar yazdı rdigimda biliodu devam ediomu dedi evet dedim kart çıkardı bı kaç bilgi aldı işte ilk cocukmh evlilik kaç sene felan sonra zaten sen kontrol altindssin kan değeri felan bütün testlerin yapılmıştır 19 haftalık olunca asi var dedi başka bişe yapmadi

Kart vermediler bana hemşireye gittim bi dosyaya kayıt açtı tahlilleriniz için buraya gelin dedi başka birşey anlamadım
Niye doktor bakmıyor mu acaba tahlillere neyse bakalım yaşayıp öğrencez
Aynen belirginlesti canım zaten ignelerden bayağı göbeklenmiştim artık göbek mi bebekmi bilmiyorum ama kesin yağlı göbek
Kusma daha iyi 1 kere oldu 3 ayda dedim keşke öğürmesem de kussam
Oyy maşallah maşallah artık ben burdayım diyordur annesi
Benide aramamışlardı ben kendim gidip söylemiştim 8 haftalıkken
Tamam canım bende haftaya gideyim de söyleyim

Hayırlı olsun öncelikle.. Benim 6 haftalık iken falan 30.000 lerdeydi değerim. Benim ikiz gebelik. herkeste aynı olmaz tabi değerler. bence değeriniz iyi.
Çok Teşekkür ederim benim hcg değerleri 11.gün 47 ile başladı iki gün arayla 78 ve 141 oldu % 60 , 70 kadar yükseldi ya geç döllenme yada gelişmede bi yavaşlık var net göremediler diğer keseyi sadece şüphelendi zaten hayırlısı olsun Rabbim Sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Kizlaaarr transfer hazırlığında olan yok mu hiç ayyy burası hep hamis hamiş muhabbetler ile dolu inşallah biz de araniza katılalım yani benim disimda kimse var mı transfer olmayip da bekleyen hu huuuuu
Senle Ilayumut var canım. İnşallah ikinizden de hayırlısıyla güzel haberler alalım sen naptın geldi mi adetin

Senle Ilayumut var canım. İnşallah ikinizden de hayırlısıyla güzel haberler alalım sen naptın geldi mi adetin
Unutmamışsınpazar günü son kontrolüm var transfer günü belli olacak ama muhtemelen perşembe yada cuma olur inşallah dua edin nolur kızlar

Unutmamışsınpazar günü son kontrolüm var transfer günü belli olacak ama muhtemelen perşembe yada cuma olur inşallah dua edin nolur kızlar
Hadi bakalım inşallah canım benim size de pozitif yazcam inşallah Rabbim kolaylaştırsın hayırlı müjdelere vesile etsin
Peki iyileştin mi atlattın mı gribi

Hadi bakalım inşallah canım benim size de pozitif yazcam inşallah Rabbim kolaylaştırsın hayırlı müjdelere vesile etsin
Peki iyileştin mi atlattın mı gribi
Boğazım iltihaolandi şiştidr antibiyotik yazdı 4 gündür kullanıyorum geçti çok şükür çok az kaldı inşallah canım benim inşallah rabbim hepimize mutlu hanerler almayı nasip etsin inşallah

Aminn canimm evet onunla ben varız yok benim daha adetim gelmedi günüm var bekliyorumm
Hadi hayırlısı inşallah canım gelsin bitsin de al bebisini inşallah hayırlısı ile benimki haftaya anne karnında olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…