2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Senin adına çok sevindim Rabbim hayırlısı ile devamını nasip etsin sağlıklı bir şekilde evladını kucağına alırsın inşallah yurt dışında sistem daha farklı demekki canım

Helal olsun canım olur mu öyle şey aminn insallah canim bizde aranıza katılmak için can atıyoruztarih daha belli değil ama nasip olursa bu adet ile başlayacağız transfer hazırlıklarına
İnşallah her şey yolunda gider sende evladına kavuşursun beraber seviniriz burda canım Allah gönlüne göre versin işin gücün rast gitsin

Merhaba kızlar.yazılanları şöyle bir okudum. Herkes merak içinde.ben de bir tek benmiyim diyordum bugünden beriben geçen pazartesi gittim. Üç hafta sonra çagırdı doktorum.kaldı geriye 2 hafta.nasıl geçer bilmem.iyice bir tuhaf oldum. Meraktan.kendimi sıkıyorum resmen. Yoksa çok şükür herşey yolunda.bu merak yüzünden keyfini çıkaramıyorum.sürekli bir endişe var bende.bir sorun olur mudiye?yenmem lazım bunu

Maşallah erkek tamin ediyorum ben bide 12 haftalıkken bu kadar yüz hatları ultrasonda beli oluyor mu yaa
Yaa iki hafta önce gittk dahaşok oldum nası büyümüş dedim ama 13 haftalık bençm doktorum bir hafta geriden sayıyor en başta öyle demişti bir hafta geriden sayıyorum hamilelik bana göre 40 hafta o yüzden demişti ama 12 de olabilir bu ara da doktorumda erkek tahmininde bulundu

Kuzum doktorumda erkek diye tahmin etti ama bir ay sonrakontrolum var ozaman kesin belli olur dedi direk yazcam buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…