2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Boğazım iltihaolandi şiştidr antibiyotik yazdı 4 gündür kullanıyorum geçti çok şükür çok az kaldı 🤗inşallah canım benim inşallah rabbim hepimize mutlu hanerler almayı nasip etsin inşallah 😍😍🤗
Çok şükür canım onunla geçmiş olsun 😍😍 sımsıkı tutunsun inşallah bebişin de sana🥰

Kızlar merhaba ben bugün tam 5+0 ım 2 gün önce değerim 1845di kese için normal bi doktora gittim karnımdan baktı göremedi rahmin kalınlaşmış ama daha kese için erken dedi siz ne zaman gördünüz normali böyle olması tekrar kan verdim

Kızlar doktorum tahmin yaptı ama cinsiyet öteki kontrolde kesin belli olur dedi hadi tahmin yapınnn😍😀 12+3 şu an

Eklentiler

• 37DC4E99-8EA1-4932-960A-9C55B6BA1377.jpeg
    37DC4E99-8EA1-4932-960A-9C55B6BA1377.jpeg
    72,8 KB · Görüntüleme: 57
Kizlaaarr transfer hazırlığında olan yok mu hiç 🙈🙈ayyy burası hep hamis hamiş muhabbetler ile dolu 😇😇inşallah biz de araniza katılalım yani benim disimda kimse var mı transfer olmayip da bekleyen hu huuuuu 😅😅😅
Hakkınızı helal edin canım burdan konuşuyoruz inşallah Rabbim sizede yaşatsın hayırlı zamanda güzel haberlerinizi alalım ne zaman transfer bellimi 😊

Kizlar ne kadar zamanda bir kontrole gidiyorsunuz ilk kontrolden beri? Ozellikle 10. Haftaya kadar ne siklikta gitmeli meraktan da catliyoruz beklerken
Ben 12. Haftaya kadar genelde 1 hafta ara ara 10 günde bir gittim canım bu zamana kadar tüp bebek takip ediyordu bundan sonra normal gebe takip edicek onada salı randevum var bakalım ne sıklıkta çağıracak 😊

Niye doktor bakmıyor mu acaba tahlillere🤭 neyse bakalım yaşayıp öğrencez🤣

Oyy maşallah maşallah 😍 artık ben burdayım diyordur annesi🐣

Tamam canım bende haftaya gideyim de söyleyim 😍
Aynen kuzum artık burdayım diyor 🥰 git söyle onlar zaten duruma göre aricaz diyorlar bana özellikle doktoruna sor tetenoz yaptır derse yapalım sana dedi bende kontrole gidince sorucam bide ben covid aşısını da olmadım kafam çok karışık ne yapıcam bilmiyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️

Kızlar merhaba ben bugün tam 5+0 ım 2 gün önce değerim 1845di kese için normal bi doktora gittim karnımdan baktı göremedi rahmin kalınlaşmış ama daha kese için erken dedi siz ne zaman gördünüz normali böyle olması tekrar kan verdim
Bende 5+1 dim gittiğimde ama alttan baktı belki karından görünmemesi normaldir. İnşallah diğer gidişinde sağlıkla güzel haberlerini alırsın 🥰
Kızlar doktorum tahmin yaptı ama cinsiyet öteki kontrolde kesin belli olur dedi hadi tahmin yapınnn😍😀 12+3 şu an
Oyy maşallah maşallah 😍 ben erkek diyorum 🤣 sanki aşağıda bi takım var gibi🤣🤣 tabi yanılmış da olabilirim ama sonucu buraya kesin söyle 🤭

Aynen kuzum artık burdayım diyor 🥰 git söyle onlar zaten duruma göre aricaz diyorlar bana özellikle doktoruna sor tetenoz yaptır derse yapalım sana dedi bende kontrole gidince sorucam bide ben covid aşısını da olmadım kafam çok karışık ne yapıcam bilmiyorum 🤦‍♀️🤦‍♀️
Valla kuzum bende yaptıramadım aşıyı ya tam bu sürece başlamıştık öyle kaldı. Tüp bebek doktoruma sormuştum 12. Haftadan sonra yaptırabilirsin olursan da biontech ol demişti. Ama bilmiyorum naparım🤷‍♀️

Ben 12. Haftaya kadar genelde 1 hafta ara ara 10 günde bir gittim canım bu zamana kadar tüp bebek takip ediyordu bundan sonra normal gebe takip edicek onada salı randevum var bakalım ne sıklıkta çağıracak 😊
Ya ne guzel. Ben 6. Hafta ilk gittim ve doktorum bundan sonra normal doktora gec ve 11. Hafta git dedi. Yurtdisindayim bu arada. Valla bu benim 7. Transferimdi ilk kez tuttu ne bu rahatlik doktordaki anlamadim😂 ama aldim ay sonuna baska doktordan randevu yine de ben dinlemedim onu ama zarari yoksa valla her hafta gitmek istiyorum kendimi yicegime

Hakkınızı helal edin canım burdan konuşuyoruz inşallah Rabbim sizede yaşatsın hayırlı zamanda güzel haberlerinizi alalım ne zaman transfer bellimi 😊
Helal olsun canım olur mu öyle şey 🤗aminn insallah canim bizde aranıza katılmak için can atıyoruz🤩tarih daha belli değil ama nasip olursa bu adet ile başlayacağız transfer hazırlıklarına 🙏🙏

Valla kuzum bende yaptıramadım aşıyı ya tam bu sürece başlamıştık öyle kaldı. Tüp bebek doktoruma sormuştum 12. Haftadan sonra yaptırabilirsin olursan da biontech ol demişti. Ama bilmiyorum naparım🤷‍♀️
Benimkide aynısını söyledi ama bilmiyorum bende kararsızım 🤔

X