2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Evet arada kalmak kötü ya
Oo kusma da başladı sende o kötü olur ya. Ben eve bi paket tuzlu çubuk kraker aldırdım. Bazen atıyorum bir iki tane iyi geliyor.
Olsun canım şifalar olsun bebişe
Evet benimde aklımda çubuk kraker yiyim ama sürekli deil öle sanırım çok yiyince yada acıkınca oluo bazen su bile içimi bulandırıyo aman o iyi olsun herşeye raziyim gik demem hala giderken korkuom ne zaman normal korkmadan gitcem bilemedim sen naptın kuzum buldun mu doktor

Kızlar naşallah zayıfsınız ben opudan önce 62dim sonra kese zamanı gittim 66.5 olmuş dün gittim 64.5 düşmüşüm 2 haaftda boyu. 172 iyi mi sizce
:) ben 58 e bile alışık değilim 50 nin üstüne çıktığım görülmemişti ama yaş ilerleyince bu kadar horman ilacı kullanınca arttı kilolar. boya göre gayet iyi bence seninde

Cnm benim de midem boşaldığı zaman bulantı yanma başlıyor. Ben çözümü beyaz leblebide buldum, ne zaman midemde bi tuhaflık hissetsem hemen bir avuç leblebi atıyorum. İş yerindeki çekmeceme, çantama, eve beyaz leblebi yığdım. Çubuk kraker, galleta da olur tabi, ama onda da aşırı karbonhidrat ve tuz tüketimi olur.

Evet canım denemek lazım sen naptın gittin mi hastanye kese kalp aynı anda gitcektin sanırım

Hayırlı olsun öncelikle.. Benim 6 haftalık iken falan 30.000 lerdeydi değerim. Benim ikiz gebelik. herkeste aynı olmaz tabi değerler. bence değeriniz iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…