2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Evet benimde aklımda çubuk kraker yiyim ama sürekli deil öle sanırım çok yiyince yada acıkınca oluo bazen su bile içimi bulandırıyo aman o iyi olsun herşeye raziyim gik demem😂😂 hala giderken korkuom ne zaman normal korkmadan gitcem bilemedim sen naptın kuzum buldun mu doktor
Valla tam belli olmuyor ne zaman bulanacağı. Bide mide de durmuyor ki yemekten iki saat sonra falan başlıyor bağırmaya yeniden gönder acıktım diye 🤣 🤣 🤣 inşallah kapılara sığarız🤪🤪
Korkma fıstık onlar için elimizden geleni yapıyoruz inşallah sağlıkla büyüyecekler😍
Buldum canım bakalım gitmedim henüz
Geçer heralde öyle umuyorum beze beze içindede kalıyor sonra hafta bitince dağılıyor
Aynen canım bi süre sonra dağılıyor neyse bebişler iyi olsun da bi süre daha katlancaz artık 😍🐣🐣

Valla tam belli olmuyor ne zaman bulanacağı. Bide mide de durmuyor ki yemekten iki saat sonra falan başlıyor bağırmaya yeniden gönder acıktım diye 🤣 🤣 🤣 inşallah kapılara sığarız🤪🤪
Korkma fıstık onlar için elimizden geleni yapıyoruz inşallah sağlıkla büyüyecekler😍

Aynen canım bi süre sonra dağılıyor neyse bebişler iyi olsun da bi süre daha katlancaz artık 😍🐣🐣
Ben yine bugün çikolata yedim kızlar boğazım durmuyor napıcam yedikten sonra ağlıyorum pişmanlıktan

Evet mesala az önce biri karnıbahar haslamis kokusu bana geldi suanda kendimde deilim😂😂 bide bugün çok uyudum ben halada uyumak istiorum kuzum evet elimizden geleni yapioruz Allah'a emanetler 🥰🥰

Ben yine bugün çikolata yedim kızlar boğazım durmuyor napıcam yedikten sonra ağlıyorum pişmanlıktan
Aynı ben tek pişmanlığım bu oluo azcik yiyom dayanamayıp çikolata pasta sonra pişmanlık normalde içim bulanir eşim sever ben bı regli olacağım zaman yerdim şimdi nasi canım cekio 😂😂

Yaa aramadılar mı kız 🤭🤭
Belirli bi süre sonra aşılarımız başlayacak o zaman akıllarına düşer herhalde 🤣
Hamile oldugumu bilmiyorlar ki arasınlar transferin ilk zamani ilac yazdirmistim o kadar 🤣
Bence bildirin. Ben bildirdim hatta bir kart verdiler orada tetenoz aşı tarihi yazıyordu.
Aralik ilk haftası tahlil yaptırmaya gidicem o zaman bildiririm dogru tetenoz aşımız var 🤭

Aynı ben tek pişmanlığım bu oluo azcik yiyom dayanamayıp çikolata pasta sonra pişmanlık normalde içim bulanir eşim sever ben bı regli olacağım zaman yerdim şimdi nasi canım cekio 😂😂
İnan bende öyle asla canım istemezdi şimdi dayanamıyorum hiç ne olsa yerim valla sadece çikolata değil herşey

Bitter ye bari canım çok canın isterse benimde ufak tefek yaramazlıklarım oluyor🤭 napalım içeriden sinyal geliyor bence 🤣
Aramadılar ama ben gittim sonra bütün herşey için arayacağız dediler
Arada bir sistemden kontrol ettiklerini biliyorum da demek ki zamanını bekliyorlar aramak için

X