2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende öyle düşünüyorum aslında canım. Peki bu süreç kaç gün sürüyor canım. Ben öğrenciyim de son sınıfım ağustos da yapalım dedim eşime hem okulum biter hem kafam rahat olur diye eşim de sayı düştükçe korkuyor ileriye atmayalım tarihi diyor. Ne yapacagimi şaşırdım
Canim yumurta toplama icin ilk igneler kullaniyorsun yumurta gelistirici bu gun kisiden kisiye degisiyor yanlis hatirlamiyorsam sadece yumurta gelistirme 12 gun surmustu sonra yumurtalarin toplanir bazen taze transfer bazende dondurulmus transfer oluyor eger dondurulmus transfer olacaksan(durumuna gore doktorun soyler yumurta toplama gunu)yumurta toplamadan 1 ay sonra yok taze transfer ise yumurta toplamadan embriyonun gelisimine gore yapilir transferin

Canim yumurta toplama icin ilk igneler kullaniyorsun yumurta gelistirici bu gun kisiden kisiye degisiyor yanlis hatirlamiyorsam sadece yumurta gelistirme 12 gun surmustu sonra yumurtalarin toplanir bazen taze transfer bazende dondurulmus transfer oluyor eger dondurulmus transfer olacaksan(durumuna gore doktorun soyler yumurta toplama gunu)yumurta toplamadan 1 ay sonra yok taze transfer ise yumurta toplamadan embriyonun gelisimine gore yapilir transferin
Anladım canım. Uzun bi süreç gerçekten. Peki fiyatı 10 bin ile 15 bin arasında mı tam olarak

Canım benim 6.gün dondurulmus embriyo idi. Embriyo kalitesi ve gelişimi cok iyiydi gercekten kısmet değilmiş ben ilaçlarımı vaktinde düzenli bir şekilde aldım kullandım hep. Hersey yolunda gidiyoken olmadıysa gerçekten kısmet değilmiş ilk transferimdi sorun eşimden kaynaklıydı yaşım 25. Belirtilerimde kasıklarımda hep agrı oldu başka belirtim olmadı ama zaten genelik belirtisi değilmiş ilaçları bıraktım bi tane daha embriyom kaldı donmus sansımı digerlerinde deniycem hepimizin Allah yardımcısı olsun inşallah herkesin gönlündeki nasibi olur🤲🏻
Benimde yaşım 26. Daha önce aşılamayla hamile kalıp düşük yapmıştım, sonra kimyasal gebelik oluşmuştu kendiliğinden. Doktorum embriyo kalitesinin çok iyi olduğunu o embriyonun gebelik oluşturacağını söylemişti, ben çok dikkat etmiştim. Dondurulmuşla denedim bu kez. İnşallah seninde 2. tedavinde tutar.

Of yaaa az önce eşim unutup yanımda sigara yaktı..😬offf o nasıl güzel bir koku anlatamam🥺 Şimdi sinirim bozuldu 😤 Girdim battaniyenin altına hareketsiz yatiyorum 🛌 🥴

Merhaba canım, sigarayı transferden ne kadar süre önce bıraktın.. bende transfer için regl olmayı bekliyorumda yaklaşık 3 gündür tamamen bıraktım eşimde 1 haftadır içmiyor.. öncesindede günde 1 tane içiyordum onuda bırakmış oldum...

Benimde yaşım 26. Daha önce aşılamayla hamile kalıp düşük yapmıştım, sonra kimyasal gebelik oluşmuştu kendiliğinden. Doktorum embriyo kalitesinin çok iyi olduğunu o embriyonun gebelik oluşturacağını söylemişti, ben çok dikkat etmiştim. Dondurulmuşla denedim bu kez. İnşallah seninde 2. tedavinde tutar.
Kimyasal oldugunu testlermi anladin doktir mu dedi. Ve yavasmi dusuyor yoksa birdenmi dusuyor kandaki seviye

Kızlar günaydın. Bugün 4. günüm. 9 gündür progestan tablet kullanıyorum. Daha çok var, inşallah bebeğim tutunmuştur ve devam ederim. Sabah öğle akşam olmak üzere günde 3 kez kullanıyorum. Göğüs acım felaket artık. Her geçen gün artıyor. Progestan kullanmıyo olsam kesin hamileyim derdim.:KK48:
Sizdede aynı şekilde etki yaptı mı?

Kimyasal oldugunu testlermi anladin doktir mu dedi. Ve yavasmi dusuyor yoksa birdenmi dusuyor kandaki seviye
Benim adet günüm 2 gün geçti. İdrar testi pozitif çıktı ama çok belli belirsiz tabi. Kan verdim hcg 20 çıktı. 2 gün sonra 33 oldu. Sonraki gün 37 oldu. Zaten tek açıklaması kimyasal gebelik. Kan vermeyi bıraktım, 1 hafta sonrada adet oldum.

Kızlar günaydın. Bugün 4. günüm. 9 gündür progestan tablet kullanıyorum. Daha çok var, inşallah bebeğim tutunmuştur ve devam ederim. Sabah öğle akşam olmak üzere günde 3 kez kullanıyorum. Göğüs acım felaket artık. Her geçen gün artıyor. Progestan kullanmıyo olsam kesin hamileyim derdim.:KK48:
Sizdede aynı şekilde etki yaptı mı?
Ben de beş gündür kullanıyorum yeni yeni yapmaya başladı memelere dolgunluk 🤭 normal dedi hemşire ben transferi bekliyorum ya şimdi sordum ilaç işe yarıyor demektir dedi 🙏 canlı yayın mı yapsam sorusu olanlara 🤪

Ben de beş gündür kullanıyorum yeni yeni yapmaya başladı memelere dolgunluk 🤭 normal dedi hemşire ben transferi bekliyorum ya şimdi sordum ilaç işe yarıyor demektir dedi 🙏 canlı yayın mı yapsam sorusu olanlara 🤪
Çok teşekkür ederim arkadaşım. İnşallah sonuçlarda güzel olur hepimizin. ❤️ 🤲

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X