2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama ayıptır söylemesi her defasında da sümük çıkmıyor ki ben günde bir kere temizleyebiliyorum

Evet ya çok zor . Ama geçiyor işte zamanla Amin canım . Bizde şuan erken doğumdan dolayı kansızlık var onunla uğraşıyoruz

Ama ayıptır söylemesi her defasında da sümük çıkmıyor ki ben günde bir kere temizleyebiliyorum
Yaa benim her temizlediğimde geliyor tıkanıklık gidiyor yani baya. Her kustuğunda ağızdan burundan fışkırtarak kustuğundan

Diyorum ki hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde bir büyüselerdi
Ay hiç sorma amma dertliyiz biz de Hamileliğimiz ayrı geçti şimdi ayrı geçiyor Hepimizin
Insaallah yoktur.
Dogdundan beri varmiydi hırıltı?
Brjim oglajin 1 haftadir var 29nda randevim var bakalim
Hırıltı benim oğlan da da var ya ama kızım da yok mesela geniz eti mi yoksa akıntı mı anlamadım
İnşallah olur benim o Damlayı içince sağarken ne kadar çok çıkıyordu sütüm.
Ayyy umut oldun bana hadi inşallah canım

Hiç deme inşallah faydası olur canım .

İnşallah canım.
Bu arada benimkindede var hırıltı, temizliyorum hergün ama yinede oluyor.

Hiç canını sıkma canım çok şükür maşallah sütün var . Beni emmediklerinden dolayı da sütüm pek yok
Haklısın var çok şükür ama böylede büyük sıkıntı inanki. Uyuyor uyandırmıyorum acıkınca doyururum diye sağdığım süt soğumuş oluyor, sıcak suya koyup ısıtana kadar ciyak ciyak ağlıyor süt sağmaya sürekli kalkmaktan uyku uyuyamıyorum. Gece o uyuyor olsa bile ben yine uyanık oluyorum. Sağım yaptığım için sütüm artıyor, göğüslerim sürekli dolduğu için belim sırtım ağrıyor. Amaan amaan. Her türlü zor iş..

Benimkilerde sürekli kavga halindeler memeyle pes edip mama veriyorum

Benim de yok sütüm az önce sağdım ikisinden 30 cc çıktı
Canım bir yerde okumuştum sağdığınız süt miktarı göğsünüzde ki süt miktarı değildir o sizi yanıltmasın diyordu. 10 cc sağarsın ama bebek emerken 120 cc çeker sağmaya aldanmayın diyordu . Bende bu yüzden sağıp miktar bakmayı bıraktım

Doğru bana da emzirme danışmanı söyledi ben emzirdikten sonra sağıyorum ama 5 dk zor emiyorlar istemiyorlar hala memeyi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…