2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bestlak damla çok etkili gerçekten ben Doğumdan beri 4 tane bitirdim bide milk tea bi çay var onu içiyorum ikisi bir baya süt yapıyor.
Benim sütüm çok azdı, damla çoğalttı.

Bende çok işe yaradı canım.

Cocuk 3saate uyanmasa uyandiriomusunuz

Hiç ellemiyorum canım. İstediği zaman uyanıyor.

Ya ben emzirince emzirip gazını çıkarıp koyuyorum on dakka sonra kusuyor. Ama sağıp biberonla verdiğim sütü kusmuyor neden acaba

Benimkilerin de ağzının kenarından akıyor habire. Bir de kusuyorlar canım . Bende anlamadım. Sağlık ocağına sordum reflüsü vardır dedi bu arada nasılsın fıstık nasıl

Ben hic burun temizlemiyordum. Hıkırdama basladi.. deniz suyuya temizliyorum ama gecmiyor .. burundanmi bogazdanmi geliyor anlamadim
Canım bende temizliyorum her gün bir kere. Dediğin gibi hırıltı oluyor dr bana geniz eti olabilir dedi ama inşallah yoktur yavrum bir de onunla uğraşmasın

Benimkilerin de ağzının kenarından akıyor habire. Bir de kusuyorlar canım . Bende anlamadım. Sağlık ocağına sordum reflüsü vardır dedi bu arada nasılsın fıstık nasıl
Bende gidince sorayım unutmazsam iyiyiz cnm çok şükür anca daha bir hafta oldu kendime gelebildim valla ne kadar zormuş ya valla söylüyorlardıda inanmıyordum. Allah sizin daha çok yardımcınız olsun iki taneyle daha çok sabıra ihtiyacınız var. Senin minnoşlar nasıl nasıl gidio

Canım bende temizliyorum her gün bir kere. Dediğin gibi hırıltı oluyor dr bana geniz eti olabilir dedi ama inşallah yoktur yavrum bir de onunla uğraşmasın
Yoktur cnm Allah’ın izniyle aynı durum bende de var burundan geliyor hırıltısı. doktor bana her beslenme öncesi temizle dedi bu arada. Çekince o kustuğu sütler geliyor beyaz beyaz o tıkıyor yazık temizleyince daha rahat emiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…