2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben o kadar uzun denemiyorum belki ben hata ediyorum. Deniyorum 5 10 dk inatla ağlıyor bırakıyorum bende. Belki biliyor pes edicem ondan oralı değil. Ağzından çenesinden süt akıyor onu yalamıyo bile.
Oğlan hiç almamaya başladı bi biri bi biri böyle gidecek herhalde sağıyorum bide az çıkıyor bunaldım inan mama mama her yerimiz mama oldu
Valla uyku uyumayınca süt de olmuyor ya ne olacak halimiz bilmiyorum

Ben eldiven de şapka da kullanıyorm bu Arada ama korkuyorum şapka giydirirken

bende eldiven sevmiyorum hiç takmıyorum.zaten kıyafetinin içinde kalıyor elleri.şapkayada hiç sesi çıkmıyor ama ben takarken çok korkuyorum.

Ben dün duştan sonra kısalttım tırnaklarını heryerini çiziyor yoksa. Şapka takınca huysuz o yüzden takmıyorum.

Canım bestlak damla var biliyorsundur belki ben ilk günler onu içtim o çok etki etti sütüme. Ama tabi uyku yokken sütte az oluyor ne deyim hepimizin durumu aynı. Emzirebilenler ne şanslı..

Bende senin gibiyim dinlenemediğim için sütte yok gün içinde çıksa çıksa artık 60 cc çıkıyor toplamda. Küvezde yatarlarken daha çok süt oluyordu demek ki dinlendiğim için oluyormuş

Bestlak damla çok etkili gerçekten ben Doğumdan beri 4 tane bitirdim bide milk tea bi çay var onu içiyorum ikisi bir baya süt yapıyor.

Evet biliyorum denemedim onu da alayım bakalım belki faydası olur canım
Bende senin gibiyim dinlenemediğim için sütte yok gün içinde çıksa çıksa artık 60 cc çıkıyor toplamda. Küvezde yatarlarken daha çok süt oluyordu demek ki dinlendiğim için oluyormuş
Aynen benimde yopunbakım da 2 gün yattıklarında 6 günlüklerdi ve o zaman bile 70 80 çıkıyordu şimdi 60 bazen 40 bazen 50 çıkıyor Çünkü hiç uyku dinlenme yok.
Mamayı değiştirdim bende aptamil aldım canım sma dan vazgeçtim şimdilik böyle devam ediyorum bakalm inşallah iyi gelir ama oğlan az yemeye başladı sanki ya da bana öyle geliyor bilemiyorum çok yese yemesin şişecek diyorum yemese az yedi diyorum oynatmaya az kaldı

Çay dediğin Humana stil tea olan mı başka mı canım
Banada hastaneden vermişlerdi canım bestlak damla humana çayda vermişlerdi suyuna verdiğimiz çaya ya da meyve suyuna damlat kullan dediler tabi tek bunlarla olmuyor ama suyunu da güzel içersen faydasını görürsün bende kullandığım için söylemek istedim her gün 3 kere bu çay ve damlayı kullanıyorum

Şimdi damlayı sipariş verdim canım bi kaç güne elimde olur nasıl kullanacağım anlatabilir misin kaç damla

Şimdi damlayı sipariş verdim canım bi kaç güne elimde olur nasıl kullanacağım anlatabilir misin kaç damla
Canım meyve suyuna damlat ya da çay alacaksan ona damlat ben humana çay yapıp 10 damla olarak kullan dediler öyle kullanıyorum çayında tadı güzel öyle kötü bir tadı yok

Ben iki saate bazen iki buçuk saatte emzirmiyorum o zamana kadar sütüm doluyor goguslerimden anlıyorum hemen sertleşip dolgunlasiyor dediğim gibi tek başına değildir anne sütünü en çok su yaparmis doktorumuz söyledi bunun yanında dereotu keçiboynuzu pekmezi falan da önerdi

Hımana içiyorum canım o var zaten tamam bende ona damlatayım günde bir kez mi yapayım
Canım ben günde 3 kez 20 damla kullanıyorum eczacı öyle dedi. Çay da bu canım bunu da günde 3 kez kullanıyorum

Eklentiler

• 7FF63015-8BB6-4CFC-A77C-A12DC3DDAFD7.jpeg
    51,9 KB · Görüntüleme: 14
Hımana içiyorum canım o var zaten tamam bende ona damlatayım günde bir kez mi yapayım
Bir de su içmeye devam et dicem canım da ben bitaneyle anca yeni yeni tekrar içmeye başladım senin iki taneyle işin zor valla bi şişe yapsan kendine belki öyle aklına gelir

Canım benim kızlardan biri de diğerine göre daha az yiyor. Çok zıtlar ya önceden de o yiyordu diğeri yemiyordu bende aptamille devam ediyorum . Değiştiremedim gözüm korktu

Canım ben günde 3 kez 20 damla kullanıyorum eczacı öyle dedi. Çay da bu canım bunu da günde 3 kez kullanıyorum
Canım direk damlayı kaşığa damlatıp mı içiyorsun
Bir de su içmeye devam et dicem canım da ben bitaneyle anca yeni yeni tekrar içmeye başladım senin iki taneyle işin zor valla bi şişe yapsan kendine belki öyle aklına gelir
Şişem var canım olmaz mı ama gel gelelim orda duruyor içen kim Aklımın ucuna gelmiyor resmen
Canım benim kızlardan biri de diğerine göre daha az yiyor. Çok zıtlar ya önceden de o yiyordu diğeri yemiyordu bende aptamille devam ediyorum . Değiştiremedim gözüm korktu
Benim de oğlan çok yiyordu kız az yiyordu şimdi oğlan hem emmiyor hem mamayı iyice az yiyor artık hasta mı oldu diye düşünmeye başladım. Değiştirme bence ben varya iyi ki geçmişim diyorum gaz sorunum neredeyse yarı yarıya azaldı sma bize hiç yaramadı hiç

Yok cnm bir bardak suya katıyorum öyle içiyorum

Şimdi sipariş verdim canım damladan inşallah bana da fayda eder

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…