2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dedigin dogru canim ama 10 cc cikiyorsa sagimda.. bebekte 120 alamaz cikmaz okadar. Yani arada buyuk fark olmaz. Ac kalmasin bebeler

Geniz eti dgldir canim baksana hepimizde oluyor normal demeki

Milkway milk plus icecegini dene cnm.yapacagi sute inanamayacaksin
6 adeti 100 TL bir kereliğine olsa alınabilir de Böyle Baya pahalıymış gerçekten görümcem geldi bAşka şehirdeydi sadece emzirmeye kaldırıyor bütün gece ikisine de o bAkıyor ve emzirme aralarında bana devamlı hoşaf çay getiriyor sütüm Çoğaldı uyuyunca emzirdikten sonra bile 120 cc falan çıktı az önce dinlemek herşeymiş Pelosh01 ama cuma ya kadar burda

Ben yeni dogum yaptigim icin doktor tavsiye etti,faydasini gordum .
Bende trendyoldan aldim 12 adet 150ye ,bi 15gun 1ay sut cogalana kadar kullanmayi dusunuyorum

Doğru bana da emzirme danışmanı söyledi ben emzirdikten sonra sağıyorum ama 5 dk zor emiyorlar istemiyorlar hala memeyi

Emzirme danışmanı olayı çok iyi... Benim de eve geliyordu artık gelemiyor. Bebek 5 dk emip bırakıyor bizde de artık mama yiyecek ne yapalım..cok ugrastim bu yuzden psikolojim alt üst oldu anksiyete sorunu ile uğraşıyorum. Bebeğin ac kalması aglamasi dayanamadim... Emzirmek de zor biberonla mama da... Ama kabullenmek zorunda hissediyorum....

Harika canım çok sevindim... Hızır gibi yetişmiş sana... Benim kayinvaldem gitti kaldim bebekle başbaşa...

Aynen canım uyuyunca dinlenince süt oluyor ama bunlar olmazsa sütte olmuyor . Ne güzel görümcende bakıyormuş. Bari gidene kadar bol bol dinlen canım

Aynen canım uyuyunca dinlenince süt oluyor ama bunlar olmazsa sütte olmuyor . Ne güzel görümcende bakıyormuş. Bari gidene kadar bol bol dinlen canım
Aynen canım bizde dinlemek olmadığından olmuyormus ne mümkün ki ama dinlenmek kaç kişiyiz şuan evde zor yetiyoruz inan

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…