2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen canım bizde dinlemek olmadığından olmuyormus ne mümkün ki ama dinlenmek kaç kişiyiz şuan evde zor yetiyoruz inan
Canım biz bi tane ye zor yetişiyoruz gayet normal. Tedaviye başlarken ikiz çok istiyordum sadece iki embriyo oluştu ikisi de olsun dedim doktor şartlar uymuyor dedi. Şimdi diyorum ki ikiz olsa bi başıma bu gurbette ne yapacaktım

Benim de eşim ikiz çok istiyordu. İki embriyodan biri tutundu. Ama gerçekten çok zor allah yardımcıları olsun ikiz annelerimiz Allah nasip ederse kardeş yapacağımız zaman tek embriyo koydurcam o riski alabilecek cesaretim bitti resmen

Kızlar çok kötüyüm. Dün oğlanın poposunda bi kabarıklık çıktı acile götürdük. Kan idrar aldılar, apse bu dediler. 27 günlük olduğu için yenidoğan sayılıyor diye tutup küveze aldılar. En az 1 hafta kalacak diyorlar. Pandemiden dolayı görmek yasak diyorlar. Hastanede bıraktık döndük bütün günüm gecem zehir. Yarım gün oldu duramıyorum 1 hafta diyo doktor. Yavrum alıştı bana sesime kokuma. Ben kucağıma almadan susmuyordu. Orda ne yapar tek başına. 28 günü geçmiş olsa sizle serviste kalırdı dedi doktor. Perişanım çok kötüyüm.

Ay canım çok geçmiş olsun ya çok üzüldüm çok. Sen kendini bu kadar yıpratma ama sütün kaçar allah korusun. Şimdi onun sütüne ihtiyacı var. Allah yardımcınız olsun başka dert vermesin en kötüsü bu olsun. Çok zor ne desek boş ama sen moralini yüksek tutmaya çalış

Allahım kimseye göstermesin. Bıraktım eve döndüm ama ben böyle bi üzüntü görmedim. Çok teşekkür ederim canım. Geçecek inşallah çabucak.

Canim cook gecmis olsun. Rabbim sifa versin..
Uzulme buda gececek nasilsa.
Apse onemsiz bi durum degilmi. 1 hafta cok degilmi anlamadim ben

Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm. Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın acılarını ayrılıklarını göstermesin

Canım ben kızlarımı uzun bir süre görmedim biliyorsun. Evet gerçekten çok zor. Ama onun iyiliği için böyle olması gerekiyor . O yüzden lütfen kendini üzme sütüne bir şey olmasın. Şimdi sen sağıp sağıp buzluğa at sütünü. Çok geçmiş olsun.

Gerçekten çok Zor birisi olmadan İdare etmek inan neredeyse imkansız gibi birşey
Canım çok geçmiş olsun rabbim bir am önce kavuştursun sizi Çok zor biliyorum bende 2 gün bıraktım mahvoldum haklısın ama geçecek herşey bebeğinin iyiliği için

Canim cook gecmis olsun. Rabbim sifa versin..
Uzulme buda gececek nasilsa.
Apse onemsiz bi durum degilmi. 1 hafta cok degilmi anlamadim ben

Valla bu sabah akmaya başladı apse dediler. Neden 1 hafta duracak bilmiyorum aklımda almıyor. Allah daha büyük acı vermesin çok zormuş..
Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm. Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın acılarını ayrılıklarını göstermesin

Amin canım rabbim hepsini korusun.

Biliyorum canım gerçekten çok zormuş. Sağım yapıyorum zaten buzlukta olanları götürüyorum, yenilerini sağıp buzluğa atıyorum. Üzüntüden sütün kalitesi düşer belki diye yenileri götürmüyorum.
Amin canım inşallah. Yaşayan bilir diyorlar ya tam öyle allahım ne zormuş..

Canım çok geçmiş olsun inşallah 1 haftaya bile kalmadan çok çabuk iyi olsun Kuzucuk

Canım zor evet ama İnan onun iyiliği için olmasa almazlar geçecek inşallah ve kavuşacaksınız sen iyi ol ki bebeğin iyi olsun ona kavuşman çabuk olsun hisseder biliyorsun senin moralin ne kadar iyi olursa o o kadar iyi olur hem sütün kesilmesin

canım çok üzüldüm umarım 1 haftadan önce iyi olur bebeğin ve hemen kavuşursun görüp göreceğiniz tek sıkıntı bu olsun

Canım çok geçmiş olsun inşallah 1 haftaya bile kalmadan çok çabuk iyi olsun Kuzucuk

canım çok üzüldüm umarım 1 haftadan önce iyi olur bebeğin ve hemen kavuşursun görüp göreceğiniz tek sıkıntı bu olsun

Teşekkür ederim kızlar. İyi olacak güzel bakılıyor diye teselli ediyorum kendimi işte. Canı sağolsun ama çok özledim çok. Böyle bi özlem hiç görmedim ben.

Kızlar granül sabun kullanan varsa aranızda sıcak suda eritip direk çamaşırın içine koyun. Deterjan gözüne koymayın sakın . Benim makinamı tıkanmış sabun. adam geldi baktı ki iki kalıp sabun olmuş artık makinadan sular akmaya başladı . Siz siz olun direk koymayın . Şu dönemde az daha makinamdan oluyordum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…