2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar eşim baktı yara yerimde açılma var, minik minik ama 3 yerde. Doktoruma attık fotoğraf, antibiyotik verdi. Pazartesi kontrole gidicem. Kan tahlilide yapacak. Korkma kötü durumda değil dedi. Kendimi çok yordum ona bağlıyorum açılmasını. Temizlik yemek ütü çamaşır hepsini yaptım yapıyorum. Geceleri oğlanı sürekli beşiğe koy beşikten al zaten 4500 kiloyu geçti şu an. İnşallah çabuk kapanır..

Ya ben yaparlarken kolunu tutup ittim yapmasın diye ve inan ki unutmuşum şu an sen burda yazınca hatırladım.

Canım bir süre yatamıyoruz ztn de oturma gibi bir şekilde uyuyoruz. Hastane yatağı eğimi...

Ay maşallah nasıl enerjin oluyor. Benim hiç halim olmuyor bi iş yapmaya görümcem ya da kardeşim yapıyor evin işlerini yemeğimi de kayınvalidem yapıyor. Kimse olmasa ütü de kalırdı işim de eminim yani. Bide tam bişi yapmaya kalksam kız durmuyor ağlıyor valla şu an ona zor yetiyorum bide benim kan değerlerim çok düşmüş doğumdan sonra 6 olmuş. Demir ilacına devam edicem bi süre daha. Belki ondan kaynaklı da hiç enerjim yok bilemiyorum ama hiç iyi durum da değilim

İnan enerjim olduğundan değil yapacak kimsem olmadığından. Kardeşim geceleri çocuğa baktı 15 gün dersleri başladı geri döndü. Gece çocuğa bakınca sabah yattı ikindide kalktı ev işi mecbur bana kaldı. Kv 2 kez geldi yerinden kalkıp hiç bi işe el sürmedi. Annem yok, başka kimse yok. Eşim mecbur işe başladı artık. İş başa düştü anlayacağın. Bende dikişleri açtım tabi bu tempoya. Hiç dinlenemedim ki, 4.gün başladım eski rutine. Üstelik eskisinden daha yoğun çamaşır ütü hiç bitmiyor çocuktan sonra. Ben hala demir ilacına devam ediyorum kansızlık vardı zaten hep. Kansızlık çok halsizlik yapıyor cidden.

Allah hepimizin yardımcısı olsun. Evlat çok güzel bişeymiş bizler doğurmadan sevdik minik embriyolarımızı ama çok zormuş psikolojik olarak. Bu işin bu tarafını kimse söylememişti

Bende seninle aynı durumdayım canım. Gurbette olunca herkes yetişemiyor ne yazık ki. Annem 15 gün kaldı gitti. Yemek çamaşır ütü temizlik herşey bana kaldı. Akşam yatınca dikişlerimin sızladığını hissediyorum

Allah hepimizin yardımcısı olsun. Evlat çok güzel bişeymiş bizler doğurmadan sevdik minik embriyolarımızı ama çok zormuş psikolojik olarak. Bu işin bu tarafını kimse söylememişti

Evet canım çok güzelmiş çoook. Sevgisi apayrı. Ama dediğin gibi psikolojik kısmı çok zormuş.

Aman dikkat et canım. Bak benim başıma gelene. Doktora fotoğraf attım korkma çok kötü değil dedi ama işte acıyor canım fena halde. Sızlıyor o açılan yerler..

Kızlar beslenme olayını iki saatte bir mi yapıyorsunuz yoksa üç saatte mi ya da ne zaman üç saatte bire dönmeliyiz

Kızlar beslenme olayını iki saatte bir mi yapıyorsunuz yoksa üç saatte mi ya da ne zaman üç saatte bire dönmeliyiz
Canım bana hastanede 15. Günden sonra 3 saatte bir dediler 40 çıktıktan sonra kendi uyanınca dediler ama benim bebekler 3 saati pek buldurmuyor uyanıyorlar zaten saat tutmuyorum artık uyandıklarında veriyorum

Kimse olmayınca işte el mahkum canım. Allah yardımcımız olsun

Dogdudan beri 3 saate vermeye calistm. Ama tabi yeni dogduda sık istedi. Bazen 1 2 saate verdigim oldu yeni dogdunda.

Suan mesela 3 saaten once vermiyorum..
Geceleride dokor uyanmadigi surece 4 saatede verebilirsin dedi

kızlar sağ göğsünün yarısı sanki içinde taş var gibi sem sert oldu.bebek ne kadar emsede o sertlik gitmiyor.ağrı falanda yok.böyşe bir şey yaşadınız mı? nasıl geçer bu sertlik bilgisi olan var mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…