2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tekli olan demi cnm ? Bende almıştım lansinosh elektrikli tekli pompası. Ama benim sütüm daha az çıkıyor. Acaba emmedikleri için mi ?

Tekli olan demi cnm ? Bende almıştım lansinosh elektrikli tekli pompası. Ama benim sütüm daha az çıkıyor. Acaba emmedikleri için mi ?
İkili benimki canım ama tek kullanıyorum yani iki memeyi aynı anda sağıyorum tek cihazla. Aslında diğer cihazı da bağlayabilirim de süt yok diye uğraşmıyorum.

Benimkiler emiyor canım zor da olsa her beslenmede 10 15 dk emziriyorm ama sütüm gene az çıkıyor benim emdikleri ne kadar bilmiyorum onlr emdikten sonra sağıyorum 60 cc bazen 50 bazen 40 cc Bile çıktığı Oluyor ikisinden

Bu arada dün akşam kayınvalidem geldi ben çocuklara bakayım hadi dışarı çıkın dedi öyle iyi geldi ki size anlatamam eşimle birlikte gittik yemek yedik süt sağmıştım zaten onu vermiş biz yokken sonra tabi bebeklere mama bez aldık :) Dışarıya çıkmayı özlemişim ne giyeceğim telaşından da bi kurtulsam şu Kilolarım bi gitse

Çocuk dr una gittin mi peki ne kadar kilo almışlar diye . Ben ilk zamanlar emiyor sanıyordum meğerse benimkiler emmiyormuş Biz ondan sonra mamaya başlamıştık günde bir kere sağabiliyorum onda da bazen 60 bazen 150 cc çıkıyor

Bende aynıyım canım oturup bağıra bağıra ağlayasım geldi☹

Bende hep var o istek inan ki.

Ben Lansinoh kullanıyorum çok memnunum. ilk günler göğsüm çok doluyken 160ml kadar süt çıkıyodu 15er dakikadan.

Bende bi bakayım.

Zamanla kolaylaşır inşallah, yoksa naparız.

Bi bakayım ikisinede.

İyi gelmez mi canım. Ne iyi gelir hemde.

Ne zormus bu sanci hic uyutmadi

Kızlar benim yara yerimde minik bi yerden sarı su gibi akıntı geldi silince. Çok zorluyorum kendimi galiba. Batikonla sildim hemen bakalım devamı gelecekmi..

Evet canım gittim pazartesi de kalça ultrasonu göz muayenemiz var gene ölçerler sanırım kilolarını 1 er kilo aldılar doğumdan şimdiye kadar. Doktor gayet iyi dedi ama benimkiler sütle almıyor zaten mamayla alıyor bu kiloyu biliyorum Olsun benim de toplam sütüm bir günde o kader ancak ediyor bazen etmiyor bile
Bende hep var o istek inan ki.

Bende bi bakayım.

Zamanla kolaylaşır inşallah, yoksa naparız.

Bi bakayım ikisinede.

İyi gelmez mi canım. Ne iyi gelir hemde.
Evet sen ikisine de bak canım ben memnunum genel olarak lansinoh çok iyi
Bir makina senin sütün var iyi gelir diye düşünüyorum bende ki ikili tekli de alsan iş görür

Evet sen ikisine de bak canım ben memnunum genel olarak lansinoh çok iyi
Bir makina senin sütün var iyi gelir diye düşünüyorum bende ki ikili tekli de alsan iş görür

İkili çalıştırınca emiş gücü düşüyor mu makinanın? Eğer performans aynıysa ikili alıp zaman kazanırım.

Kızlar benim yara yerimde minik bi yerden sarı su gibi akıntı geldi silince. Çok zorluyorum kendimi galiba. Batikonla sildim hemen bakalım devamı gelecekmi..
Canım benim geçen gün komple üstüm sırılsıklam oldu. Bi baktım ki sapsarı su akmış. Doktorum hemen gel dedi gittim baktı açıklık yoktu. Yağ dokularından kaynaklı bu tarz akıntılar oluyor dedi. Bi bak bakalım sen de bi yerde sızıntı yapacak açıklık var mı. Bide ateşi var mı yaranın onu kontrol et

Valla görebildiğim kadar baktım açıklık yok gibi geldi eşim gelsin onada baktırıcam. Sadece tek bi yerden geliyor, siliyorum komple kuru bi yer var orda sarı bi sıvı geliyor ama çok az. Ateşim yok, yara yeri sıcak değil. Antibiyotik filan verdi mi doktorun? Yoksa sadece kendiliğinden geçmesini mi bekleyeceksin?

Antibiyotik zaten vermişti doğum sonrası yeni bitti. O gün içinde biraz daha sıvı geldi sonra geçti. Enfeksiyon dan şüphelendi doktor ama kontrol etti dediğim gibi ateş ve yara yerinin sıcaklığına baktı sorun yok dedi. kendiliğinden de geçti zaten ertesi gün gelmedi

İkili çalıştırınca emiş gücü düşüyor mu makinanın? Eğer performans aynıysa ikili alıp zaman kazanırım.
Canım tabi düşüyor biraz sen ikili al o zaman daha iyi sağarsın joker de indirim vardı lansinoh emzirme ürünlerinde 400 TL falan ikilisi normalde
Canım benim de nokta halinde iç
Çamaşırıma kahverengi sarı gibi
Birşey geliyor ama bir damla kadar sadece ben önemsemedim pek eşime baktırdım kapalı dikişin de sorun yok dedi ağrım da olmayınca önemsemedim açıkçası

Ateşim yok yara yeride sıcak değil antibiyotik içtim bitti tekrar mı içsem diye düşünüyorum. Eşim baksın bi gelince açıklık varmı bakalım..

Sütüm güzel geliyor ama kullandığım makinada çok iyi, az gelirse benim oğlana yetmez zaten. İyice araştırayım ben.

Benimde farklı bi ağrım yok, batikonla sildim bugün, eşim gelsin baktırıcam.

Canım hastane tipi bir marka var arkadaşım söylemişti 1000 TL fiyatı bulayım yazayım sana dur

Canım hastane tipi bir marka var arkadaşım söylemişti 1000 TL fiyatı bulayım yazayım sana dur

Ben hastane tipi kullanıyorum şu an ama onun 6 7 aylık kira parası bu bilmiyorum bu tempoda kaç ay sağma işine devam ederim. Buna bi bakayım ben eşimle bi değerlendirme yapalım.

@canimmkendimm bak ekledim canım çok iyiymiş Çekim gücü hastane pompasına yakınmış

Çekim gücü iyi bişey lazım zaten canım oğlana yetmesi için.
Canım bu çok iyiymiş evet. Ama istersen tutumlu anne ya da letgodan bak istersen.

Letgoya bi bakayım canım. Tutumlu anneyi şimdi senden duydum onada bakayım.

Canım bu çok iyiymiş evet. Ama istersen tutumlu anne ya da letgodan bak istersen.
Canım yağmurun da dediği gibi belki letgo da ikinci el bulabilirsin daha uygun fiyata alırsın işini güzel görür pompanın iyisi lazım sana çok istiyorsa sütü mamaya geçip de ona para verene kadar al böyle birşey ama yani sağma işi sana zor oluyor sende haklısın. Çok haklısın hem de

Hiç emmiyo hiç.. Oralı bile değil, çok zorlarsam ciyak ciyak ağlıyo. Sütüm varken mama yesin istemiyorum. Birde çok iştahlı mama iyice şişirir diye endişeleniyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…