2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bana da bastırmadılar karnıma kum torbası koydular kirli kan aksın diye. Arada gelip bastırıyorlardı ama senin dediğin gibi değil canım

Gercekten tuhaf. Niye altan bakiyor tobe yarabbim.
Nasilsa sezeryan...

Ben sezeryan olacam diye gittim hastanrye. Son kez bakalim cocuga dediler. Hemsireler sevincten ciglik attilar cocuk dönmus diye. 4kiloyu gecince sezeryan olunmasi bile cok ilginc.. burada en son care sezeryan

Bana da bastırmadılar karnıma kum torbası koydular kirli kan aksın diye. Arada gelip bastırıyorlardı ama senin dediğin gibi değil canım
Bana öyle kum torbası falan da koymadılar hatta pansuman yaparken bile çok dikkatli yaptılar dikiş yerin acımasın birşey olmasın sakın ağır birşey kaldırma yere eğilme falan dediler anlamadım her hastane Farklı şeyler yapıyor sanırım

ayılma odasında başka biri daha vardı yeni doğum yapan.onun karnında öyle bir torba vardı.benimkine önce bi baktılar çok iyi falan sonra tam odaya çık cam niye böyle oldu ki falan dediler ardından bastırdılar

aman ne güzel yapmadıkları daha iyi canım.çok berbat bir şeydi.o acıyı çekmediğim için şanslısın bence

bende onu anlamadım zaten.o anda insan kendini tamamen onlara bıraktığı için saf saf sesimide çıkarmadım.devlet hastaneleri burda sonuna kadar normal doğuma zorluyor zaten canım.benimkini daha önceki geçirdiğim ameliyattan ve rahmin şeklinden dolayı riskli buldukları için sezeryana kadar verdiler.

Banada ne kum torbası konuldu ne öyle bastırma yapıldı. Gayet hassas davrandılar ameliyat yerime.

Aaa niye yaptılar ki onu
Sebep neymiş? Doğum bitti dikişlerim atıldı odaya çıkardılar. Öyle bastırma filan olmadı. İlk kez duydum senden.
Bastirma bendede oldu. Onlar dokununca hmm tmm diyor ama neden yaptiklarini bende bilmiyorum
Doğumdan sonra rahim hemen küçülmeye başlıyormuş, küçülürken içinde kan birikmesin diye baskı uyguluyorlamış.

Seninkide mi gaz sancisi

Gaz sancısı muhtemelen. Karnı tok, altı kuru. Ama kıpkırmızı oluyor ıkınmaktan. Bu saat oldu daha duşumu bile alamadım. Süt sağamadım, sağamadıkça akıyor veriyorum memeyi tutmuyor. Bilmiyorum ne olacak böyle.
Doğumdan sonra rahim hemen küçülmeye başlıyormuş, küçülürken içinde kan birikmesin diye baskı uyguluyorlamış.

Aman aman iyiki yapmamışlar bana diyorum valla.

Kızlar elektrikli sağım makinalarınız hangi marka? Memnun musunuz? Kaç dkda kaç cc sağım yapıyor? Makina alıcam bi tane. Hastane tipini kiralama sürem dolunca.

Kızlar elektrikli sağım makinalarınız hangi marka? Memnun musunuz? Kaç dkda kaç cc sağım yapıyor? Makina alıcam bi tane. Hastane tipini kiralama sürem dolunca.
Ben Lansinoh kullanıyorum çok memnunum. ilk günler göğsüm çok doluyken 160ml kadar süt çıkıyodu 15er dakikadan.

Zaten o kadar çok kan çıktı ki, bişey yapmalarına gerek yoktu.
Oğlan gece mahvetti beni hiç durmadı. Sabaha karşı biraz uyudum eşime bırakıp. Bugün nasıl akşam olacak bakalım..
Ah ben her gece böyleyim işte öyle zor oluyor ki kızım mahvediyor beni de sabah 6 da daldı uykuya 8 de geri uyanıp ağlamaya başladı gazdan dolayı 10 a kadar gene susmadı anneme bırakıp uyudum az önce de ya değilse uykusuzluktan bayılacaktım

Canım bende lansinoh kullanıyorum elektirikli gayet memnunum ama benim çok Sütüm olmadığından emzirdikten sonra sağıyorum genelde ikisinden 70 60 cc zor çıkıyor. Makina olarak arkadaşım mamajonun almış çok memnunum dedi elektirikli o da

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…