2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
şimdi sıcak havlu yaptım bende canım.maşallah çok sık emiyor sırayla her iki göğsümüde veriyorum ama belkide dediğin gibi tam boşaltamıyordur.çok sıkta emse ne kadar emecekki

Canım sağımda yap at buzluğa.

Ay iyi o zaman valla çok rahatladım geceleri inanılmaz zorlanmaya başladım çünkü

Bende kendi kalkmadıkça hiç ellemiyorum. Ne gece ne gündüz.

Kızlar gece nasıl uyuyorsunuz öyle 3 saat 5 saat, ben 2.5 saati biraz geçirirsem uyandığımda sırılsıklam süt oluyorum. Sütyenin içine pedde takıyorum halbuki ama dolup kendi akmaya başlıyor.

Ben haftaya kendim bakacağım gece de gündüz de annem evine dönüyor artık görümcem çalışmaya başlayacak eşim zaten akşamları yardımcı oluyor kayınvalidem çalışıyor bakalım neler beni bekliyor

Kızlar gece nasıl uyuyorsunuz öyle 3 saat 5 saat, ben 2.5 saati biraz geçirirsem uyandığımda sırılsıklam süt oluyorum. Sütyenin içine pedde takıyorum halbuki ama dolup kendi akmaya başlıyor.
Ay maşallah maşallah benim de sütüm iyi geliyor ama öyle akmıyor pede falan. Uyandığım da semsert oluyor ağrıyor dolduğu için. Herkesin sütü bebişin cüssesine göre demek

Allah yardımcın olsun cnm senin işin bizimkinin x2 si Bende hafta sonu için annemlere geldim iki günlüğüne nasıl rahat ettim. Şimdi eve gidicem öyle gözüm de büyüyor ki

Kızlar benim oğlan emerken sürekli boğazına sıçratıyor bende her seferinde panikliyorum tabi aslında doğru pozisyonda emziriyorum ama yok gene öyle oluyor sizin bebişler nasıl

Hiç öyle gece 2.5 3 saat Uyumadığım için bilmiyorum nasıl oluyor

Bende uyuyorumda nasıl uyuyorum.. Kardeşim olursa biraz rahatım, o yoksa zaten uyusamda hep tetikteyim.

Ay maşallah maşallah benim de sütüm iyi geliyor ama öyle akmıyor pede falan. Uyandığım da semsert oluyor ağrıyor dolduğu için. Herkesin sütü bebişin cüssesine göre demek

Öyle valla canım. Az gelse aç dururdu çocuk. Mamada çok şişirirdi iştahlı olduğu için.

Benimde bugün 12 .günüm artık tekim benim kız ablası gibi hiç uyumuyor ne gündüz ne gece canı sağolsun .Eşimde pek yardımcı olamıyor tek başıma . ablası da çok kıskanıyor yalnız bırakmaya korkuyorum baya zor olacak iki ay sonra da iznim bitecek çalışmaya başlayacağım okullar açılırsa okula gidersem nasıl olacak hiç bilmiyorum zor bir süreç Allah yardımcınız olsun

Kızlar benim oğlan emerken sürekli boğazına sıçratıyor bende her seferinde panikliyorum tabi aslında doğru pozisyonda emziriyorum ama yok gene öyle oluyor sizin bebişler nasıl
Benim de arada yapıyor. Uyuyor sütü ağzında tutuyor sonra o da boğazına kaçıyor. Pozisyonla alakalı olduğunu düşünmüyorum

Valla kardeşimde gitmişti dikişim açıldığı için geri geldi, bir iki güne tekrar gidecek kızın dersleri başladı. Sonra hengameye devam. Bi şekilde alışmak lazım.

Benim eşim erken yatıp sabaha karşı kalkıyor. 4-5 gibi ona bırakıyorum. Ben biraz uyuyorum. İşe gitmeden kahvaltımızı hazırlıyor, ben duş alıyorum sonra çıkıyor. Bi gün ben duş almadan gitti kahvaltıda etmemiştik o gün ben öğlen anca iki lokma bişey yiyebildim rezil oldum.

Sütü sağıp mi bırakıyorsun eşine? bende çalışıyor diye çağırmaya kıyamıyorum ben kendimi perişan ediyorum iki çocukla. uykusuz akşam da olmak bilmiyor diğerini oyalamaya çalışıyorum bir yandan sıkılıyor çocuk evde cikamiyoruz da .Eski konforumuzu istiyor geçen kalktım kek yaptım çocuk alışık istiyor

Benim sıpa zaten hiç emmiyor. Bugün güç bela 5 dk emzirdim ben bile hayret ettim. Başından beri sağarak veriyorum sütü. Sabaha karşı işte son süt sağmada eşimde kalkıyor, sütü içirip yatıyorum, kalanını acıkınca eşim veriyor. 5 gibi uyursam 7.30 gibi tekrar süt sağmaya kalkıyorum. Yarım saatte süt sağma bitiyor. Sonra işte ben oğlanla ilgilenirken eşim kahvaltı hazırlıyor. Ben duşa giriyorum, sonra eşim gidiyor. Kendi işi olmasa daha zor olurdu benim için. Şu an evden çıkmasının belli bi saati yok, yarım saat erken 1 saat geç çok farketmiyor. Bi kere erken çıkması lazımdı rezil oldum işte dediğim gibi. Senin işin daha zor tabi iki çocukla. Büyük olan ilgi bekler, eski düzeni arar. Kıskanır haliyle kuzum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…