2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Emzirdikçe rahim kasılırmış eski haline dönmeye çalışırmış. Kırk günde toparlanırmış vücut. Aslında tıbbi olarak 40 gün olayı gebelik hormonlarının vücuttan 40 gün için de tamamen atılmasıymış ondan 40 günden sonra kendimizi toparlarmışız. Yani inşallah toparlarız

İlk hafta çok fenaydım, şimdi şimdi biraz duruluyor gibiyim. Herşeye ağladım herşeye. Hala ağlayabilirim ama o kadar değilim. İnşallah 40 gün bitince herşey normale döner. Aslında şu an beni yoran süt sağma olayı, yoksa oğluma çok alıştım.

Sebep neymiş? Doğum bitti dikişlerim atıldı odaya çıkardılar. Öyle bastırma filan olmadı. İlk kez duydum senden.
benim ablamın iş arkadaşı zübeyde hanımda iki kere sezeryan olmuş onada ikisinde de yapmışlar.ablama demiş ama ablam beni korkutup strese sokmamak için bana söylememiş

aynen bende çok bağırdım hiç beklemediğim bir şeydi.ömrü hayatımda yaşadığım en büyük acıydı
Bende aynı şekilde çığlık attım. Afedersin ama bi de alttan parmakla da yaptılar nedenini sorduğum da içimin temizlenmesi içinmiş. Sezeryan olduğum için gelmeyen kanın gelmesi içinmiş dediler

aynen bende çok bağırdım hiç beklemediğim bir şeydi.ömrü hayatımda yaşadığım en büyük acıydı

İyiki bana yapılmadı.

benim ablamın iş arkadaşı zübeyde hanımda iki kere sezeryan olmuş onada ikisinde de yapmışlar.ablama demiş ama ablam beni korkutup strese sokmamak için bana söylememiş

Herkese yapıyorlar demekki canım.

Hiç bilmiyorum canım damla damla devam ediyor ama ilk 17-18 gün ped doldurdu sonra her gün damla damla devam etti bakalım ne olacak.

Benimde ped doluyor.

Bana da yaptılar hatta vajinaya parmaklarını soktu bi hemşire diğeri karnıma bastırdı ben de çok bağırdım sabret kirli kanın tamamen çıkması için yapmak zorundayız dedi 3 kez falan arka arkaya yaptılar ben de çığlık attım resmen

Bende aynı şekilde çığlık attım. Afedersin ama bi de alttan parmakla da yaptılar nedenini sorduğum da içimin temizlenmesi içinmiş. Sezeryan olduğum için gelmeyen kanın gelmesi içinmiş dediler
banada onu yapmadılar ama doğuma gitmeden önce bi doktor geldi alttan açılma varmı diye ona baktı.5 cm açılmanda var senin dedi. ama ben zaten sezeryan olacağım neden bide onu yapıp boştan yere canımı yaktılar anlamadım.
banada 3 kez yaptılar.2 kere o ayılma odası gibi yerde yaptılar.sonra odama çıkarttılar ben daha ilkinin acısını şokunu üstümden atamamışım bir kerede orda yaptılar.off ya neyse ki geçti gitti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…