2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnanın hiç bir belirtim yoktu aşermem devam ediyor du kanamam da yoktu biz kontrole giderken öğrenmiştik ve şoku orda yaşadık. Rabbim kimseye yaşatmasın çok zor bir süreç.
Amin amin Allah hepimize saglıklı sıhhatli ewlatlarını kucaklarımıza almayı nasip etsin. İnsan hep tedırgın oluyor ıste Allah korkularımızdan emin kılsın

bilmiyorum ki canım çok zor geçiyor benimki.yatamıyorum oturamıyorum.hergün ağlıyorum.parol verdiler zaten sabah akşam içiyorum.bugün biraz daha iyi gibiyim.bebişi ilk kontrole götürdük kan uyuşmazlığından dolayı sarılık riski vardı ama çok şükür sarılığı yok miniğimin.
valla memmun kaldım canım.oda tek kişilik ve otel odası gibiydi.şansıma ablamı refakatçi olarak aldılar yanıma.eşimde çıktı odaya.

Zaten 1 damla bize bir hafta gidiyor
Aynen valla
Gün geçtikçe iyi olacaksın canım

ÜzülDüm çok oluyor maalesef

Yaa demi insan hemen vicdan yapıyor

Bende az önce kızdım meme tutmadı diye. Sonra üzüldüm..

Çok sevindim yalnız kalmamış olmana. Toparlarsın birkaç güne tamamen. Bende kontrole pursaklara götürücem bana yakın orası.

Aynen valla

Gün geçtikçe iyi olacaksın canım
inşallah canım
Bende az önce kızdım meme tutmadı diye. Sonra üzüldüm..

Çok sevindim yalnız kalmamış olmana. Toparlarsın birkaç güne tamamen. Bende kontrole pursaklara götürücem bana yakın orası.
biz gene şehir hastanesine gittik.oraya gideriz heralde artık. valla bizde çok sevindik hiç beklemiyorduk. güvenlik bile önce izin vermemiş nasıl ya refakatçi yasak deyip yukarıyı arayıp öyle izin vermişler çıkmalarına

Yavaş yavaş toparlancan cnm ben hem psikolojik hem bedenen anca kendime geldim valla. İnsan evladına baktıkça daha çabuk kendine geliyor

Tek başına zor olurdu çünkü. Kanaması filan çok oluyor insanın. Eşim olmasa ben mahvolurdum mesela o gece. Biran önce ağrın sızın geçer inşallah canım.

Yavaş yavaş toparlancan cnm ben hem psikolojik hem bedenen anca kendime geldim valla. İnsan evladına baktıkça daha çabuk kendine geliyor
inşallah canım.insanlar hep sezeryan tercih ediyor ya insanın kafasında daha rahat geçecekmiş gibi bi düşünce oluşuyor.halbuki mantıklı düşünsem baya bir ameliyat geçiriyoruz..aynen evlat çok başkaymış.hastanede ağrıdan inlerken hemşire emzirmek istersen vercem dedi hiç düşünmeden istiyorum dedim
Tek başına zor olurdu çünkü. Kanaması filan çok oluyor insanın. Eşim olmasa ben mahvolurdum mesela o gece. Biran önce ağrın sızın geçer inşallah canım.
hemde çok zor olurdu. ablam olmasa hiç birşey yapamazdım ben.çünkü kendime hayrım yoktu.bide size yaptılarmı bilmiyorum.dogum sonrası

Canım benim yoğun şekilde 3 gün oldu sonrasında leke leke geldi şimdi de iki gün de bir leke oluyor. Niye bu kadar çabuk kesildi bilmiyorum

Benim süt sağdıkça kanamam oluyor valla. Kansızlık vardı zaten bende bembeyaz geziyorum.

Benim 40 gün boyunca lekelenmem devam etti
Benim daha lekelenmeye dönmedi bile.

Ne yaptılar mı canım? Benim kanamam çok oldu ağrı sızı idare edemeyeceğim gibi değildi ama sürekli pedimi değiştirdiler. 3.den sonra çağırmak istemedim artık hemşireyi eşim halletti hep.

Benim de 13 gün oldu cnm ama hala devam ediyor. 40 gün devam eder doktorum.

Bakalım kaç gün sürecek.

Doktora goturdum. gozune anyibiyotik damla verdi.
Sukur dili sutun beyaziymis.
Gazi icin mesela " aptamil normal " kulaniosam. "Aptamil kramp"mamaya gectim. Ve kramp icin damla verdi. Baya gaz birikmiş

mesaj yarim kalmış ya.doğumdan sonra beklettikleri odada karnıma bastırdılar bağırta bağırta o beni mahvetti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…