2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birazda bu evden çıkmama olayı bunaltıyor insanı. Bende 15 günde daraldım markete bile gitsem iyi gelecek sanki.

Trombositlerde sorun olabiliyor bazen dedi doktorumuz, takip edicem bakalım geçer inşallah.
Valla hiç sorma 40 gün geçiyor ama naskl geçiyor ben çıkacağım plan bile yaptım çok duramam özlerim çocuklarımı ama olsun

Canım bizimde dün düştü göbeği aynı sorun bizde de var bende iki gün daha takip edip götüreceğim krem veriyorlarmis galiba kan bizde de var zıbın ve bezinde sürekli bezini hala göbeği düşmemiş gibi bağlıyorum yine de devam ediyor bak kötü koku var mı canım

Yorgunluk ve uykusuzluk varken dışarıyı nasıl düşünebiliyorsunuz yaaa... Benim gözüm bir şey görmüyor dışarısı da neymiş ne gitcem markete bebişimden ayrılmam. Hiç aramıyorum gezme.

Valla ne bileyim, alıştım sanki bölük bölük uykuya. Birde normal hayata ne kadar çabuk dönersem o kadar iyi olur diye düşünüyorum. Ha bebeğimi bırakamam orası ayrı.

Valla hiç sorma 40 gün geçiyor ama naskl geçiyor ben çıkacağım plan bile yaptım çok duramam özlerim çocuklarımı ama olsun

Bende özlerim ayrı kalamam, ama bi nefes almak istiyor insan.

Bugün yine kan vardı mesela, kötü koku yok ama onu takip ediyorum. Bekliyorum bakalım geçecek mi, bende bezi hala göbeği düşmemiş gibi takıyorum.

Neden ki canım, parol içebilirsin istersen. Memnun kaldın mı bu arada çok merak ediyorum.

Evet demi :) bize de lazım nefes almak ya dün gece kızım hiç durmadı gene biraz sinirlendim of annecim valla yoruldum yeter artık dedim şimdi nasıl pişmanım nasıl vicdan yaptım anlatamam ağlıcam neredeyse

Evet demi :) bize de lazım nefes almak ya dün gece kızım hiç durmadı gene biraz sinirlendim of annecim valla yoruldum yeter artık dedim şimdi nasıl pişmanım nasıl vicdan yaptım anlatamam ağlıcam neredeyse
Bende ilk iki gün sütüm tam gelmemiş meğerse emziriyorum sanıyorum ama yokmuş. Yavrum hiç durmadı hep mızıldandı durdu farkedene kadar koca bir gece geçirdik hala onun vicdan azabı var içimde aklıma geldikçe ağlayasım geliyor çocuğumu aç bıraktım diye

Her beslenneden sonra agliyo
Bizimki beslenmenin yarısında ağlamaya başlıyor
Arada oluyor öyle bizde insanız yüklenme kendine.
ÜzülDüm çok oluyor maalesef
Yaa demi insan hemen vicdan yapıyor
Bunun için iyi diyorlar almadım ben henüz öyle bir sancımız olmadı pek ama olursa almayı düşünüyorum
Anam bu ne daha pahalısı yok mu

Arkadaslar Merhabalar bebek kalp durması ıcın okurken sızın yazınız denk geldi. Bende tup bebekle 9+5 gunluk hamileyim. Ama dun we bugun sabahları olan ani aclık we bulantı tarzım ıkı gundur yok. Ogleden snra hafif bir bulantı war. Bazı yerlerde bebek kalp durdugunda belırtı kesilir yazıyor bazı yerlerde her bunye aynı degıl durun normal diyor. Sızın bebegınızn kalp durmasında sizde belırtı oldu mu acaba?

İnanın hiç bir belirtim yoktu aşermem devam ediyor du kanamam da yoktu biz kontrole giderken öğrenmiştik ve şoku orda yaşadık. Rabbim kimseye yaşatmasın çok zor bir süreç.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…