2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne bileyim ki canım ya benim bu gidişle de uzun. Bir süre olmaz göbeğim hala 6 aylık hamile gibi ağlıyorum ay aya baktıkça Maşallah sana canım tabi devamlı hareket halindesin ondan da olabilir inşallah gitsin beni ki de sabırla bekliyorum

Gider hiç merak etme canımmm iki tane besledik biz olsun o kadar da

Yani doğduğunda hemen emmeye başlamıştı ama ne yazık ki kalp yetmezliğimden dolayı ilaç alıyorum emzirme dedi doktorum emzirsem emecek belki çok üzülüyorum her günüm ağlamakla geçiyor

Çok geçmiş olsun canım umarım iyileşirsin ne yapacaksın çocuk iyi olsun da varsın mama yesin.

Elbet gidecek canım. Hiç kafana taktığına değmez. İki minik besledin sen karnında, olur o kadar. Yakında gitmiş olur hepsi zaten.

Aynen canım napayım benimki de mamayla büyüyecek artık bazen kucağıma alıyorum ağzını açıp refleksle memeye doğru gelince üzülüyorum işte

Zaten kendim artırdım mecbur sürekli acıkıyordu uyumuyordu ona rağmen gene uyuyor ama hemen uyanıyor zaten hastanede de hemşire obur bi bebek demişti hiç doymuyor demişti

Canım ben toplam 15 kilo almıştım hastaneden çıktığımda kilom aynıydı bi kaç gün sonra ödem gitmeye başladı sanırım 10 kilo birden düştüm

Canım ben toplam 15 kilo almıştım hastaneden çıktığımda kilom aynıydı bi kaç gün sonra ödem gitmeye başladı sanırım 10 kilo birden düştüm
Bende aynıydım canım. 12 kilo aldım eve geldiğimde kilom aynıydı bi kaç gün sonra ödemle 8 kilo gitti 4 kg hala benimle Dikiş olan yer hafif sarkık gibi sizde de öyle mi . Korse kullandınız mı
Elbet gidecek canım. Hiç kafana taktığına değmez. İki minik besledin sen karnında, olur o kadar. Yakında gitmiş olur hepsi zaten.

Gider hiç merak etme canımmm iki tane besledik biz olsun o kadar da
Orası öle canım ama gitsin de yani biray oldu Yeter
İnşallah canım benim gitsin yoksa psikolojim bozuldu
Aynen canım napayım benimki de mamayla büyüyecek artık bazen kucağıma alıyorum ağzını açıp refleksle memeye doğru gelince üzülüyorum işte
Olsun onu hep yapıyorlar benimkiler memeyi reddediyor gene yapıyor Önemli olan sağlıkları canım dert etme sen lazımsın onlara senin sağlığın lazım ki başlarında ol
Ben son zaman çok aldım 22 kilo oldu toplam 12 kilosu gitti 10 kilo duruyor

10 kilo neki cnm ya. 96yle doguma girdim. 86 kiloyum. Kilolu duruyorum hafif ama belli gidecek yani yerleşmiş kilo olmadigi belli bingil bingil salanyo zamanla gidecek.
Eski halim 78di fazla fark yok. Odem gibi duruyor

Zaten kendim artırdım mecbur sürekli acıkıyordu uyumuyordu ona rağmen gene uyuyor ama hemen uyanıyor zaten hastanede de hemşire obur bi bebek demişti hiç doymuyor demişti

Benimkide aynı, hastanede mama verdiler sütüm yok diye diğer bebeklerden fazla yedi zaten tosun doğdu.

Bu arada dert etme meme verememeyi. Benimki hiç tutmuyor, ama acıksın meme aranıyor, meme verince yine tutmuyor.
Bende aynıydım canım. 12 kilo aldım eve geldiğimde kilom aynıydı bi kaç gün sonra ödemle 8 kilo gitti 4 kg hala benimle Dikiş olan yer hafif sarkık gibi sizde de öyle mi . Korse kullandınız mı

Korse aldım 1 kez kullandım boşa almışım, rahat edemedim kullanmadım. Benimde ora sarkık.

İnşallah canım benim gitsin yoksa psikolojim bozuldu

Gidecek elbet hiç düşünme sen kiloyu.

Benim oğlanın göbek deliğinden hala kan geliyor kızlar ya. Doktoruma msj attım bugün 1-2 takip et devam ederse doktora götür kan tahlili yaptır dedi. Son bi parça kalmış çarşamba düşmüştü o da. Ondandır inşallah.

İnşallah canım bir hafta sonra uzaktaki görümcem gelecek 40 mız 10 gün sonra çıkıyor dışarı çıkacağız çok bunaldım bi akşam eşimle konuştum bakacak çocuklara bende onunla gezeceğim biraz alışveriş yaparsam belki kendime gelirim :)

Valla canım benim kızın da 5. Günde düştü sonra bir hafta boyunca devamlı kan geldi zıbını. Sürekli battı hep kan oldu sonra doktora söyledik baktı kurumuş birşey yapmaya gerek yok dedi zaten sonra da geçti

Birazda bu evden çıkmama olayı bunaltıyor insanı. Bende 15 günde daraldım markete bile gitsem iyi gelecek sanki.

Trombositlerde sorun olabiliyor bazen dedi doktorumuz, takip edicem bakalım geçer inşallah.

Kızlar göğüslerim hiç sert olmuyor ya da kendiliğinden süt akmıyor. Bu göğüslerimin süt dolmadığını mı gösterir

Birazda bu evden çıkmama olayı bunaltıyor insanı. Bende 15 günde daraldım markete bile gitsem iyi gelecek sanki.

Trombositlerde sorun olabiliyor bazen dedi doktorumuz, takip edicem bakalım geçer inşallah.

Yorgunluk ve uykusuzluk varken dışarıyı nasıl düşünebiliyorsunuz yaaa... Benim gözüm bir şey görmüyor dışarısı da neymiş ne gitcem markete bebişimden ayrılmam. Hiç aramıyorum gezme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…