2020 yılında Tüp Bebek Yaptıranlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Amin insallah canim evimden uzak yerdeyim olumlu da olsa ogrendikten iki gun sonra artik donecegim ucakla 2 doktorada sordum sorun olmaz dedi ikiside insallah
Doktorlar en iyisini bilir bence canim, yurtdisindan buraya cok insan geliyor.. bir onceki gittigimiz merkezde yurtdisindan gelen bir arkadas vardi, Transferden hemen sonra donus yapti ucakla, hem de sadece bir tanecik yumurtasi olusmustu.. pozitif sonucu aldi olacaksa zaten oluyor, insallah bu yolculuk bebeginle yapacagin yolculuklarin ilki olur Oyle dusun

Gulumseyerek okudum Aynen bide ben sonuctan sonra gidecegim insallah birsey olmaz 3 4 aydir uzaktayim evimden esimden dusecegi varsa zaten kimse birsey yapamaz duracagi varsa da ne yaparsam yapayim durur

Merhaba! Benimde pazartesi yumurtalar toplandı toplamda 8 yumurta oldu 7 şimdi döllendi bugün aradılar 5 taneye akalım sanırım inş bir sorun olmaz ise cuma sanırım transferim olur dua edin benim için arkadaşlar
Merhaba size de hayırlı olsun inşallah eğer nasip olursa benim de transferim cuma olacak

Canım dilerim rabbim kucagımıza almayı nasip eder kaç yumurta toplandı birbirimizle paylaşalım sonuçlarımızı
İnşallah canım sağlıkla kavuşuruz. Benim ikinci tedavim bu ilkinden bir çocuğum var o zaman dondurmuştuk üç embriyo var şu an. Benim de o zaman 10 yumurta toplanmıştı 9 u döllenip beşinci güne beş tanesi gelmişti. Üç buçuk yıldan fazla geçti üstünden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…